Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak vidíš takto do detailu jsem netušila, že to zase něco jiného potlačí :-| tak to možná budou ty provokačky lepší - protože i kdybys otěhotněla a dr. by ti jí píchnul tak prý mimi neublíží naopak to prý těhu podpoří.... to s tou prací je blbý - a to jsi takto zaměstnaná poprvé nebo to praktikuješ už po několikáté?
Odpovědět
Profilova fotka
no ale tak zase doktor ví, že jako se otěhotnění nijak nebráním a přesto mi je napsal, tak snad ví co dělá a rozumí tomu víc než holky z diskuzí :-D no já jsemt u 4 léto a dřív mi vždycky poskytli zameěst. i přes zimu. loni jsem byla prvně 5 měsíců na pracáku a letos už to absolvovat nechci :( jenže ta práce fakt nikde neni (nebo alespoň to co bych tak chtěla dělat), tak vůbec nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo taky důvěřuji dr. nooo mě čeká prohlídka za 2 týdny tak jsem zvědavá a doufám, že jsem v pořádku... to chápu, že skončit na pracáku není zrovna nejlepší a s prací je to fakt problém to by mohla marti vyprávět :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se jdu mrknout na prostřeno ;-) jo a kdo by chtěl inspiraci na pečení tady je odkaz moc dobré :-p zkoušela jsem to loni a v nejbližších dnech zopakuju měli v akci salko tak jsem koupila rovnou dvě ;-) http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Profilova fotka
wááu to vyada dobre.. to bych mohla prubnout, priznam se jak to nejim(buchty) tak to neumim:-) jako péct:-)tak se uz chci taky "pochlapit":-)) jinak uz jsem v klidku:-) pekne jsem se ted vytrdlila:-)(byla jsem na treninku) manza mi koupil chlívky na fotky.. a tmobile jsem protestativne roztrhala:-D:-D:-Dtakze jsem free:-) a jdu manzovi delat papu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobře, že jsi v pohodě ;-) jojo dobrý zákusek určitě vyzkoušej nic na tom není mě se právě dodělává salko v hrnci to jediný je blbý 2hod. vaření
Odpovědět
Profilova fotka
Radus já koupila album jako alka, ale listy jsou krémové a nekupovala sem růžky, všichni mi je rozmlouvali, že se odlepují,tak sem nakoupila oboustranku a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani nevim co te je salko.. manza rika ze nejakej cukr, a ja rikam mlicko do kafe:-DDD jinak album je hotový, ale nemam sil si ho prohlizet:-) takze nekdy treba v nedeli:-D:-D lepicky zatim drzi, a fotky taky:-)) petu od koho si mela fota za tech 1,99? potrebuju vyvolat ten egypt... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, holky já se teprve po albem budu koukat tak mám ještě čas ;-) ale děkuju oběma za tipy :-) marti salko je mléko zahuštěné slazené - ano do kafe ;-) vyhrála si :-D a tatra ho vyrábí právě pod názvem Salko, já ho včera v ternu vůbec nenašla, ale měli tak v akci nějakou jejich značku jen pod názvem mléko zahuštěné slazené a to je jako salko teda doufám až to otevřu :-N fakt to neznáš a jasanku takovou malou tubu jo? jako malý jsme si to vždycky kupovali a celou tubu hned vycucli :-) já to miluju jednou za čas ještě teď :-D šíleně sladký, ale dobrý a právě když to salko uvaříš tak ti zkaramelizuje a s máslem nebo uvařeným pudinkem je to výborný karamelový krém :-p končím se školou vaření :-D jdu něco dělat mám toho tady dost, pořád si říkám jak to děláme když jsme jen dva v pondělí jsem prala jak o život a dneska můžu nanovo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus jupíí:-D:-D tyjo vubec neznám:-) vim ze kdyz jsme byla mala tak mamka kupovala tatkovi piknik? nebo jak se to jmenovalo:-)) aha, tak vim co myslis:-) to mi teda vubec nechutná, nemam rada takhle sladky veci:-D:-D aháá, no dneska jdu "varit" dort:-)) tak sem zvedava, lepkový mam v malíku, dneska jdu do bezlepkovýho, tak to bude asi nářez:-D:-D minulý rok se mi vuuubec nepovedl.. ale to byla chyba praxe:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti jojo jasanka a piknik to je ono ;-) no a právě jak už jsem psala když to salko uvaříš a rozmixuješ s tím máslem a tvarohem tak to už vůbec není přeslazený, ale super krém :-p bezlepkový dortíky zase nezvám já =-) my žerem sladký nezdravý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus tohle je taky nezdravy, nemysli si:-D:-D no, oni jsou stejny jako normalni, akorat z jinych ingrediencí:-)) a jsou takovy trosku jinak chutove..samozdrejme ze negativne:-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha tak to jo ;-) já jdu dělat oběd inspirováno "prostřeno" zapeču pangase v alobalu s bramborem, cibulí, lučinou, pažitkou a kořením - experiment tak snad to bude ok
Odpovědět
Profilova fotka
joo to jsme zrovna videla:-) no, my nejsme rybový:-) diky bohu ze manza ma stejny chute jako já:-))
Odpovědět
Profilova fotka
táák, dort dopadl vynikajícne.. je to super!:-)takovej mnaminkovej..zis.. se na nej uz tak silene tesim!:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, marti všechno nejlepší :-) :-) :-) hodně zdavíčka, štěstíčka, lásky, pohody a ať se vyplní vše co si přejdeš ;-) jak jste si to včera užili? já pekla ty řezy skoro do půlnoci, trošku se mi nezdá piškot ( jakoby slitý ) ale jinak dobrota noo a dneska máme měsíční výročí :-) to je nezvyk zase sledovat něco po měsících :-D po obědě jedem na ty plavky a já bych chtěla pořídit aspoň kabelku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus ahojky!! dekujuu!!!:-)) no celkem slusne:-) zvrhlo se to na zápasy na xboxu:-D:-D sem precpana jak prasátko... ale moc lidi nedorzilo |-| omluvili s ena posledni chvili tak to bylo takovy na prd, ale jinak super:-) vsem se libilo..vsem chutnalo:-) dneska na den D jedu po rodině:-)) a doukonce jsem si sfoukla sviiickyy:-)) jupíí:-) jeee mesic ?teprve? me prijde ze to je tak pul roku minimalne:-)) jůů kabelkaaa x-) x-) ja dneska dostanu nádobí, tak s emooooc tesim!:-))tak at pořídíš:-)
Odpovědět
ahoj holky, jak jsem pochopila, tak alka ma asi narozky, tak vsechno nej!!! Hodne lasky a hlavne splnenyh snu!!!! radu - rezy urcite budou super, piskot nepiskot!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám psychologii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice jj dekujuuu:-) ctvrt století:-)) petu neke!! gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
alka: děkuju :-) to byla sobota :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a fotky jsem měla z www.24print.cz
Odpovědět
Profilova fotka
raduš: já salko znám, ale já si kupuju Pikao :-) nepiju mlíčko, tak vede čokoláda v tubičce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobry, uz jsem to dneska nekam poslala:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jéé Marta má narozky!!!!!!!!!!! Marta má narozeniny, my máme přání jediný! štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdraví!!!!!!!!!!!! lalallala
Odpovědět
Profilova fotka
petu:-D:-D:-D to si zpivam celej den dneska:-D:-D ale nejak mi to na sebe nejde napasovat_::-D dekujuuuuuuuu x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, markét ten piškot se mi až tak nelíbí, ale jinak jsou super - manžovi chutnají ;-) pele gratuluju ke zkoušce - šikula :-) pikao taky mňam mňam :-p dneska těsně před budíkem se mi zdálo, že je vyhráli 12 miliónů :-D krásná představa jo a večer jedem do kina na román pro muže - se těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda to je pravopis :-N samozřejmě pelu neee pele :-D a že, jsme vyhráli ... jo a jak se má asi lenča v řecku co? ;-) a co katuška?
Odpovědět
Ahojky, Marti, k Tvým včerejším narozeninám přeji vše nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky. Jinak Pelu moc gratuluji, věřím, že zkouška musela být hodně náročná, takže jsi šikulka. Jé, Radu, takový hezký sen bych si taky ráda nechala zdát. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jituš :-) krásný sen viď ;-) a co ty jak se máš?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?