Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
je to tam:-)
Odpovědět
Tak já se loučím, o víkendu tu nebudu, pak se hned ozvu tak paaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem tu zas sama, coz?:-D tak ja jdu asi sit teda:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak fotky přidány a teď jdu na ip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus:-) ahoooj:-)
Odpovědět
Profilova fotka
krááááásný!!fakt krááásný! me dost mrzi ze tam nemame ani jednu spolu jako z blizka..jak mate vy..jen xichtiky...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak už to máte v ip - snažila jsem se poslat to všem, pokud jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám a ráda dodatečně pošlu ;-) marti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus-teda vy máte fotek!:-)krásný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti nápodobně koukali jsme na vaše na fb 2x opravdu krásný i ty detaily x-) Z. fascinuje jak máte krásně čistý fotky nám se to z těch origošů nedaří ]-( ale kašlem na to, v pc je máme suprový a to nám stačí - stejně si je lidi na fb prohlídnou teď a pak už to bude pasé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus jj o to jsme si tam psali..nechapu proc to mate "kostickovaný":-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty xichtíkový jsou dobrý a úplně nejradši mám tu první černobílou z té se mi pokaždé svírá srdce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj ta je bomba:-) je krásne cernobilá(zjistila sem ze je rozdil mezi cernobilou a cernobilou:-D:-D)no, ja si ji budu muset udelat z nejaky "normalni":-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já mám černobílé hodně ráda určité věci co vidět nemusím tam kolikrát zaniknou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)ja taky..jdem cucet na film:-) pá
Odpovědět
Profilova fotka
já koukám na vyprávěj :-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. :-D Raduško děkuji ti za odkaz..fotky jsou nádherné, moc vám to sluší...Nádhera.....
Odpovědět
Profilova fotka
sem tu..dvd nejde:-((
Odpovědět
Profilova fotka
marti nám taky ne :-D a myslím svatební katuš taky děkuji :-) :-) :-) jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
nam to s filmem
Odpovědět
Profilova fotka
a co jste si chtěli pustit za film? já se přemlouvám na vydrbání sprcháče
Odpovědět
Profilova fotka
takze se "nudime" v tv nic... filmy mame zkoukly i pozpatku... tak sem si zapla pc a jdu domlasknout ty fotky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jdu na tu sprchu a pak na kutě, Z. jel do města... dobrou
Odpovědět
hezké sobotní ranko!!! radu, ty fotky jsou fakt překrásný!!! koukali jsme na ně s H. a říkali jsme oba, že vám to moc slušelo a že to pózování je strašně vtipný :-) takže opravdu mooooc supeeer!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) tak si predstavte ze jsme fotky delala do pul 2 ráno..mazec...ale aspon je to hotový_)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Raduško fotky jsou super, moc vám to slušelo!!!! Já mám dneska pracovní den. Manžel odjel do brna na tuning salon, tak sem ráno došla s malým nakoupit, uvařila oběd, pak i na zítra, upekla buchtu. utřela prach, vyluxovala,vytřela a zvládla konečně tu kopu prádla vyžehlit - 2 hodiny .. ale sem ráda že sem to zmákla. Ještě se večer donutit učit a je to super
Odpovědět
Profilova fotka
teda petu ty si dneska akční!:-) ja stihla jen uvarit:-D:-D a ted tady delam na kostymu, takze taky celkem drina:-)) ale radostná:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já sem to musela udělat a o to budu mít mín práce zítra :-) no ikdyž zítra jedem popřát manželovo dědovi k narozeninám :-( to bude nuda a kuba bude protivnej, protože se bude nudit
Odpovědět
Profilova fotka
tak nejaky hry sebou... no ja mam zitrejsi program stejny jako dnesni:-).. manza bude chrápat urco.. mohla bych nalozit utopence:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hry? to je starej barák, kde je kosa jako prase, takže kubu ani nemůžu dát na zem. Nuda nuda nuda!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to chápu:-( to je na prd.. a nejaka rychlo navsteva nehrozi co?:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?