Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
to si fakt šikula, že si je šiješ, ségra si je nechává u někoho šít a já na to, že jsem původně dámská krejčová s maturitou si už x let nic nešiju, já bych snad už ani nezvládla udělat střih :-| tak jedině najít jinou firmu třeba přes net
Odpovědět
Profilova fotka
my mame knedlo zelo vepro(kruto):-) no ja koukam na net, ale tam taky nic neni-:-( zacinam panikarit... no, mam 3 kostýmy...hm, tak je proste budu tocit:-/ jinak sukne si nekdy kupuju, nekdy mi je sije mamka... ja sit jako sit neumim, ja umim pouze zdobit, zkraslovat, vysivat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti a mě zrovna dneska přišla od t-mobile sms, že děkují za platbu faktury a já si říkala jak se zlepšili :-D Z. zas nadává na O2 ahoj Jituš konečně nějaká další duše :-) dneska nevařím a vůbec nedělám nic kromě svačin na zítra, budu odpočívat a možná dospím noční skluz včera jsem vyfasovala od mamči svíčkovou, tak tu si dáme dneska a já včera ještě uvařila rychloptáčky s rýží - samý omáčky :-N no a já vlastně dneska musím vymyslet jídelníček na víkend a další týden :-| zatím vím o sekaný s kaší a plněný bramborový knedlíky se zelím jo a já mám v pondělí dovču, takže do práce jdu zítra naposled a pak až ve středu juchůůů
Odpovědět
Profilova fotka
radus ja na ne nemuzu rict jediny kladny slovo..jsme snima 2 roky.. a 2 roky siiileny problemy. ted to tam jdu zrusit, uz o nich nechci ani slyset.. fakt:-/ radus jee tak to je super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem líná, opravuju rodině oblečení, záclony + zkracuju toť vše ale možná se časem do něčeho dokopu, protože někdy mám pocit, že v obchodě neseženu to co si představuju
Odpovědět
Profilova fotka
marti fakt? :-o tak to já nejmenší problém a jsem u nich od začátku co mám mobil ale každý to má jinak
Odpovědět
Profilova fotka
radus jj ja si ted chtela udelat kurz na svadlenu nebo na neco takovýho abych si mohla sit to, co se mi libi, z ceho s emi libi, a hlavne v mý velikosti... no ja u nich mam net... a to je teda problem silenej..smlouva která proste nejde zrusit, vypnou ti to kdy se jim zachce a posunou ti to o 3 mesice a nic se nedeje...porad samy pokuty, pritom platim a mam od toho listky-dneska zase prisla pokuta- uz 3tí! pritom mam listecky(jako vzdy) ze to mam uhrazeny... ale tam se semnou nikdo nebaví... proste kdyz to nezacalujes, za mesic ti prijde pokuta 2x vetsi, a kdyz ani tu nezacalujes tak zabaveni majetku... i kdyz mas dukaz o tom ze je to zaplacený..proste se s tebou nikdo nemaze.. net ti vypnou kdy s ejim zlibi... kdyz jim volam ze to nemaká.. nezájem...pak ho zpomali na hodnotu 0 ptz si prekrocil stahovana data- i kdyz ve smlouve je, ze nejsi omezen datama.. no siiiileny!! chodim se tam snima hádat ob 3mesice! nastesti 20.září nam mela koncit ta nezrusitelna smlouva(mimochodem mela koncit v kvetnu) takze tam ted letim a snad uz konecne.. uz jsem dost vysilena a znicena porad to resit..pred manzou uz slovo tmobile uz nesmim ani vyslovovat..:-(
Odpovědět
Tak to já neumím šít vůbec. Ani to naštěstí není potřeba. Nám, když se třeba roztrhají ponožky, tak je vyhodíme a koupíme nový.
Odpovědět
ty bláho, tak to jsou tedy pěkný ..., jak si něco takového můžou dovolit? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lovly tak ponozky bych asi taky nedala:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
lovly nechapem.. ani manza stim nic neudelal(jednou se tam sel hadat on)... tak divky.. jedu si pro manzela a pro fotky a ke kameramanovi a pak konecne k tatuldovi..táákze se tu zjevim tak nejak po 9 nejdriv:-D:-D tak ahojky:-) a shcvalne.. jestli mi to konecne zrusi... muzete uzavirat sazky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti tvou story si dočtu navečer ;-) končím a domů :-) jituš tak ponožky u nás letí též do koše, to jako, že bych vzala ten hříbeček co používaly naše babičky a štupovala to teda neeee :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to já jdu taky něco dělat, tak se tu zjevím večer. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak já balím a zítra vyrážíme :-) Ten sraz bych taky ráda podnikla, tak na mě kdyžtak koukejte počkat, až se vrátím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak svatební šatičky jsou slečně krásně a moc jí sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si predstavte ze to nezrusili... prej to je nezaplacený a tim padem nam odrizli net, a tim padem to nejde zrusit, az ho zapnou, tak prej to jde.... to je uz uplne neuveritelny!... 8-( lenra tak at tam máte kráásný pocasi! dost vam zavidim..jela bych zas:-D:-D petu tak to znova gratuluju..to je radost:-) ja jeste nebyla ani v ty cistirne..proste nejak nestiham:-D:-D jinak holky máme fotky..a musim rict,.. krása... fakt... prekvapilo me to, a dost prijemne, spadl ze me obri kámen... prijde mi ze mi posilala samy osklivý a to hezky je az ted:-) nejvic se mi libi práve fotky z obradu... jsme tam nejvic "my":-) proste krása... a zadna nudle... jupííí
Odpovědět
Profilova fotka
teda ale jsou tam 2 foto který me neskutecne serou....:-/ a hadejte kuli komu...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: pane bože co to je za přístup??? k fotkám gratuluju :-) mě dneska volala foták že už má i ty tištěný, jenže než mi se pro ně dostaneme!! a dneska odeslali fotky i z toho 24 print :-) a koupila sem si konečně tiskárnU!!!!!!!!!!!!!takže můžu tisknou, kopírovat a scanovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu wau tak to je super:-) ja fotkam z tiskarny neduveruju..meli jsme jednu z prvnich a stalo to za pikacu:-D:-Dale ted uz je to jiste lespi! tak super!:-):-) ja zjistila ze mi nejde FB...takze mam dost casu, tim padem to jdu zkusit rvát sem... uvidime jak budou velky a kolik jich teda je:-) ale ty vytisklý jsou fakt super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nebudu tisknout fotky :-) ale do školy sem jí potřebovala. jinak šup šup sem z fotkama!!! Já už se na ty tištěný tak těším!!!!!a musím koupit album, to nemám. a FB nejde ani mě
Odpovědět
Profilova fotka
petu ahá, tak to chápu, si pamatuju jak jsem porad litala do copy centra:-/ ja tu mam album snad rok... i pro ostatni..to bude asi drahý to naplnit:-/:-D no..padnou na to moje narozeniny...:-D:-D tak jsem projela fotky.. tak nemam vyfocený jen jak jsem byla licená(naliceni jako takový)..a pak skoda ze ty co mam cernobile mam proste jen cernobile a ne i barevne..ale jinak suuuper:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jak to že je máš jen černobíle?
Odpovědět
Profilova fotka
hodila sem na rajce fotky ze ZOO a z mariánek, ze svatby hodím zase jindy www.kubajz09.rajce.idnes.cz tak dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemyslim jen ..ale nejaka fotka(treba muj profil) je cernobile, a neni uz i v barevným provedeni...a zas naopak:-) tak fotky budou zitra..dneska uz jdem hají...tak aspon zitra s ena tom vyjadrim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ale ty fotky jsou krásný! jak z marianek tak ze zoo:-)) si fakt krásná:-) a synátor je ti hodne podobnej:-) krásny fotky!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, tak já včera neměla šanci sem kouknout, Z. obsadil pc a vkládal fotky na fb a rajče... tak se pokusím ještě dneska vložit nějaké fotky do alba a zbytek na rajče ;-) marti teda to je síla s tím t-mobile ]-( pelu fotky jsem prohlídla a moc hezký, ale na líbánkách moc focená nejsi, je vidět, že si ve vaší rodině hlavní fotograf :-) leni tobě přeji krásnou svatební cestu, užijte si to ;-) neboj se srazem na tebe určitě počkáme, to jen tak nebude, teprve byl hozen návrh na sraz a počkáme až se tady objeví další holky, aby se vyjádřily ;-) leni 2 tobě na zítřek přeji hodně štěstí a ať vše vyjde včetně počasí :-) :-) :-)
Odpovědět
Dobré ránko, já sem včera jukla před osmou, nikde nikdo, tak jsem šla sledovat tv. Alka, to je fakt příšerný. A já si furt říkala, že mají docela dobré akce a oni se pak chovaji takhle, no to je šílený. pelu, fotky jsou fakt hezký, je na nich vidět, že jste si to užívali :-) a lenře přeji krásnou svatební cestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem myslela jak přidám pár fotek a nemám šanci tady je dneska blázinec, ale těší mě, že přede mnou 4 dny volna volníčka :-) tak zatím
Odpovědět
Profilova fotka
radus:-) ahojky:-) lovly ahojky:-)) tak me sem manza ted pustil..takze to vidim na to ze fotky by mohli byt kolem 3ti.. radus koukala jsme manzovi pres rameno na vase fotky a fakt krááásnýýý!!! mate to prose bomba:-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti sem nakouknu a ty přidáváš fotečky - krásný :-) jeee a ta č. 33 x-) a je tam i moje pidimaličkost :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?