Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no dobré ráno marti :-D jo ti co vstávají v 5.30 mají už skoro odpoledne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no sem byla uplne k.o. zrejme:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě ještě dospáváš spánkový deficit z dovči, teda aspoň já to tak mám ;-) co ta pračka?
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja uz chci do vlastního |-| tohle je dum hruzy..chjo..takový stresy tu clovek má...:-/ pracka je v poho, vypada to ze tam bylo jen moc avivaze a ze se "zakuckala" dalsi varku zvladla v pohode...tak doufejme..:-( a ja jdu uklizet ptz se vyskyt problem, a prijede majitel..tak at to tu sviti:-/
Odpovědět
Profilova fotka
copak?
Odpovědět
Profilova fotka
ale pod nama bydli nejaka postizená baba(a to ji jeste lichotim) a porad na nas buší, porad nejakej problem, se tu bojim i chodit nebo si tu uprdnout aby nebyl problem... no a dneska tu udelala vyrvál jak blázen ze jsme ji vytopili...coz je blbost...my jsme tu uplne suchý... vlozila se do toho baba c.2 a baba c. 3 a zaclo se to nabalovat a malem me tu pranýřovali že jsem buh vi co... tak jsem je dokonce vsechny pustila do bytu at se presvedci ze mi tu rozhodne v louzich nezijeme...no, stejne jim to nestacilo...proste s eneco pripotento ve stoupackach, vypadá to ze to ruplo bud ve strope, nebo tesne pod nim u ní...no ale za to my rozhdone nemuzem...takze sem jede dneksa majitel a bude to asi na dlouho:-/ :-/ jinak manz je dneska nedostupnej..jak kdyby to vedel, takze to mam celý na hrbu já:-/
Odpovědět
Profilova fotka
a jéje, já bych teda báby do bytu v žádným případě nepouštěla jedině majitele.... tak ať to dobře dopadne... mě sem jede klient, tak už se asi neukážu a večer jdu na zumbu tak zítra paaa
Odpovědět
Profilova fotka
radus no me majitel prijede ve 3..takze uz tu budu pak asi az odpo nekdy kolem 5 kdyz to pujde dobre..manza prijde ale zase si bude hrát, tak ja tu budu aspon otravovat:-)) jj snad to dopdne dobre..ale ani nevis jak me to stve:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem tu...nás byt je suchej jako sahara... to sem zvedava co si tam baba zapla... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) my si dali dneska neskuteně dlouhou procházku!!!!a sem vyřízená
Odpovědět
Profilova fotka
marti tak aspoň že tak ;-) pelu bylo krásně tak na procházku muselo být úplně ideálně holky já si byla odpoledne pro fotky a normálně nám dvd vůbec nejde otevřít, teď si manža volal JT a za hodinu nám přiveze nový :-N to budu zítra ráno vypadat :-N
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
tak holky jeste dneska mam dalsi varku ochutnávky..a zase tam vsude vypadam uplne priserne:-(( sem snad byla zdopovaná? co to tam mam za výrazy?? |-| |-| jinak fotky budou nevim kdy, ptz hned jak je dostanu do ruky je vezu kameramanovi..nenecham na sebe porad delat natlak..takze si jeste pockam...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, já se teď trochu rozkoukala, ale jsem ospalá děsně :-p holky my máme fakt pech, Jirka o půlnoci přivezl nové dvd a ono zase nešlo, tak mi ho bylo tak líto, ale byl v pohodě prý pracuje dlouho do noci a dneska nemá vůbec čas, tak jsme kecali asi do 0.30hod. o stavění domu atd. :-D no myslím si, že na nás jen tak nezapomene, protože prý jsme jediný kdo má takový problém :-N no a dvd jsme si vzdali každý jedno do práce a oběma nám jdou, takže fakt netuším co to máme za debilní noťas ]-( Z. to bude muset nějak pořešit.... no ale fotky jsou krásný x-) no všechny úplně ne, ale převážná část bomba marti co blbneš vždyť na těch co máš v albu ti to moc sluší - ty si určitě na sebe hodně kritická jako já viď? ;-) já na sobě pořád vidím velký nos, dvojitou bradu a šílený břicho :-p ale tak to holt je a jiná nebudu, leda by Z. zvýšili plat a já mohla komplet na plastiku :-D ale zvýšení nehrozí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus jsme k sobe kriticka a na tech ostatnich se sama sobe vubec nelibim..vypadam tam oproti manzovi jak nejaka godzila.. proste hnus:-( a prave ze do alba jsem dala jen ty, kde vypadam aspon na 50%..:-(( no tak to jsme na tom stejne, nos, dvojbrada, pupek jak pred porodem, a jeste k tomu ty moje tlapy!! chjo..:-((
Odpovědět
Profilova fotka
a měla bych dodat, že jsem fotky čekala daleko horší, ne kvůli JT ten bych skvělý a z focení jsem měla fakt super pocit, byl to zážitek - jen jsem měla dojem, že se budu na každé určo šklebit - proto je to pro mě milé překvapení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus no tak to jsme meli stejne, ale ja bohuzel ten "skleb" na kazdy fakt mam...jediny kde ho nemam je kdyz se "libame" jenze ta je zas totálne nereálna nebo jak to napsat, ptž tohle pred lidma proste nedelame, ze bychom se porad otlapkávali, tak to nevypada proste nevim jak to rict...ja vtom vidim ze to je dost umelý... foto jsou krásny..ale ty pozy, nebo muj xicht se mi tam moc nepáčí..:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ale kuš vdyť ti to moc slušelo a teď si opravdu nevymýšlím! já vím je těžké ti něco tvrdit, když si k sobě kritická - taky to tak mám, ale já jsem prostě ráda, že některé se moooc povedly a to mi stačí ;-) hele Z. třeba u jedné fotky prohlásil, že tam mám tlustou ruku :-D každá jsme nějakým způsobem krásná a zajímavá já mám prostě z některých našich fotek pocit, že zachytil to co je uvnitř nás - smutek, ale zároveň neskutečný štěstí a smích
Odpovědět
Profilova fotka
snad mi rozumíš jak to myslím, ve mě se bouří 2 pocity najednou
Odpovědět
Profilova fotka
radus rozumim:-) a to je práve super:) ja kdyz vidim fotky, tak mi neprijde ze jsme tam my...
Odpovědět
Profilova fotka
podívej jak mám na některých vrásky kolem očí - no a co patří ke mě a líbí se mi
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem fakt na zbytek tvých fotek zvědavá ty kritiku :-) určitě přeháníš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to s emi práve libí..ale jak rikam..na tech fotkach nejsme my...nejsou to typicky usmevy pro nas, nejsou to pozy zo delame.. nikdy se neotlapkavame, a tam s eporad ocucavame... proste je to takovy cizi ;-( neni to prirozeny:-(asi si dam do alba fotky od kamosky, tam si pripadam daleko vic ze jsme to my
Odpovědět
Profilova fotka
a mě se moc líbíte na fotce č. 21 a 23 x-) to působí moc hezky a podle mě i přirozeně
Odpovědět
Profilova fotka
jo to mas recht. tam sme si hodne"podobny":-) jako neni to takova katastrfoa...fotky jsou krásný, ja jsem na nich hnusna, a ty otlapkávácí proste nejsme my...asi tak bych to schrnula:-D:-D sem zvedava co tam na nas jeste dneska vytáhne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dneska si je jdete vyzvednout?
Odpovědět
Profilova fotka
sláva konečně si došla k názoru, že to taková katastrofa není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus - no jako fotky jsou krasny..katastrofa jsem já, a otlapkávací fotky..to mi nikdo nevezme:-)) jj dneska pro ne jdem, ale stejne je uvidim az buh vi kdy... ptz je hned po obdrzeni vezu kameramonovi...takze si myslim ze já je uvidim az tak pristi týden
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha... jee vy budete mít i video ;-) nám ještě známý neposlali jak na mobil natočili jak se vrhám na Z.
Odpovědět
Profilova fotka
radus:-Dno ja tocila jen toho oddavajiciho:-Dtakze to taky nemam:-D:-D jj video ale ne totál profi, je to "strejda"(ja mu tak rikam, ptz je mi blbý mu rikat jmenem, kdyz je mu 60) a toci maturáky a promoce....takze to zas takovy hejdum pejdum neni...tak jsem zvedava...ale sem ráda ze ho mit budeme:-) aspon nejaky.-) tatka me hrozne potesil...se ve svatebni den vynoril s kamerou a tocil to, co "strejda" nezvldnul...doufam ze se domluvili a nejak to namixovali..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?