Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
radus:-D:-D no ja to taky takhle"prehazuju" a pak musim vsem rikat ze jsem se vdala práve.. to s emi jim nechce rikat, ale kdyz to nereknu tak ty lidi netusi...:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no komedie :-D a nakonec jsem jí řekla, že je to jedno, že jí to nebudu vysvětlovat - ta si asi něco musela o mě myslet :-D marti a jak bys měla příjmení normálně?
Odpovědět
Profilova fotka
:-) já zase měla problém ve škole. se jménem problém nemám. ale dělala se docházka a Woldřichová - já tady :-) a spolužáci, no počkej...ty už ale nejsi woldřichová! A když sem si přepisovala předměty tak sem nevěděla jestli tam mám napsat Hořejší nebo Woldřichová, aby na studijním věděla o koho jde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mádleová bo Mádlová (ptz to tchýni zkazili na matrici, takze tim jsem mela taky tu moznost) takhle jsme krásne:-) tchyne je mádlová, svagrová je mádleová, a já jsme mádle:-D:-D petu to s tou skolou je mi jasny, to asi neni prca:-) ja jsme rada ze kdyz uz nekam nastoupim tak uz jako hotová:-)) uz nebude zadny prehazovaní..ale je to prca:-) to je fakt:-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha já si právě říkala, že jinak bys asi byla Mádleová ;-) teda to je dobrý, tak jste aspoň každá jinak :-D pelu taky sranda :-D no já si to zatím taky užívám v práci, každý nejistý s kým to mluví a ta největší vlna přijde v říjnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus prááve:-) diky bohu ze jsem jinak nez ony:-D:-D thyjo, dneska asi budu doma..:-) a prát a prát a prát:-D:-D aspon si "odpocinu" prijde mi ze porad nekd elítám:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to ti věřím hlásí myslím do čt, že bude krásně tak odpočívej na sluníčku :-) já po práci sjedu na rychlej nákup a taky pomažu ven relaxovat...
Odpovědět
Profilova fotka
já zrovna zadádám na netu tisk fotek,malýho, svatbu pro rodiče atd. už tam mám 117fotek a to jsem tak v půlce.. Kubíka si dávám do alba,tak je chci mít vytištěný tak je to sranda...
Odpovědět
Profilova fotka
radus..tady neni kde venku relaxovat:-/ slunce sem zacne svitit az po 2hod..:-/ ale budu muset sjet do terna pro urcitý maso, takze stejne zas nekam pojedu:-// s emi nechceeee:-D petu a kam to dávás? na rajce?
Odpovědět
Profilova fotka
mě taky čeká odpoledne terno :-D myslíš balkon? to je v pohodě, nám na terasu taky svítí až takhle po 14.hod. ;-) marti já mám na rajčeti účet a Z. taky - tak fotky nahážu tam
Odpovědět
Profilova fotka
ja tam mam taky ucet... myslim... neco jsme tam pred pár LETY nahravala...tak to zkusim ozivit..i kdyz ja mam fotky na chatu a na fb...to asi staci:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si ho zřídila kvůli koníkovi, protože musím fotky vždycky zmenšit než je vložím do alba a tady na brms je to to samý ;-) hezky zamčený a nežádoucí slídilové mají smůlu :-) holky taky mě napadlo, že by jsme někdy mohly zajít na kafe :-) samozřejmě kdo by chtěl, z čb je nás tu dost ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka: nechávám je vyvolat u 24print.cz jinak albumy si vytvářím na rajčeti kam kouká příbuzenstvo :-) já nejsem z budějic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pelu já vím :-( ale tak třeba by sis udělala s Kubíčkem výlet do čb ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) dobrej napad:-) tyjo mam pocit ze to na rajceti nemam zamcený... asi na to kouknu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já to taky nemám zamčený. nemám tam nic tajnýho a pokud někomu nedám odkaz ani se nemusí dozvědět že tam fotky jsou.. radus: No to bychom mohli, ale nevím čím bychom jeli..
Odpovědět
Profilova fotka
já to zamčený mám, protože tam mám myslím nějaký fotky domečku i z venku a to nestojím o to, aby někdo cizí věděl kde to je a kdy jsme např. na několik dní pryč... a pak tam mám fotky bříška atd. :-| na svatební si založím nové album, zamknu a jen vyvoleným dám heslo ;-) pelu a co vlakem? většinou je to pro děti velký zážitek...
Odpovědět
Profilova fotka
radus: já si neumím sama cestu vlakem s kubou akočárem představit. nevím kam bych dala kočár a jak bych udržela kubu aby tam vydržel
Odpovědět
Profilova fotka
pelu v pohodě to byl jen návrh, každá mamina to má jinak ;-) třeba kámoška jezdila s malým z čb do chýnova k rodičům a busem to malý nezvládal, pořád chtěl lítat po autobuse, tak zkusila vlak a spokojenost :-) ty neřídíš?
Odpovědět
Profilova fotka
jupíí:-) mam pár fotek na ukázku a pro fotky si jdu uz ve ct:-) a jedna s emi tam fakt libí!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ukaž :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sou tam
Odpovědět
Profilova fotka
už je vidím :-) jee no krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ta jedna ta joo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
všechny :-) jakou myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
tu první viď? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo:-) si pripadam jak clovek konecne.. na kazdy se vidim jak obmotanej tulen..ale tahle je nyny:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to já jsem zase malej vorvaň nebo buřtík :-N ha já maám vlstně na tebe mail, tak já ti nějakou za chvíli pošlu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
joooo:-) ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
máš to tam, víc jich nepošlu nějak mi to tu blbne, musela jsem to poslat na 2x ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?