Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ha tady zase nikdo... mě se ještě nevrátil manžel z práce tak hledám recepty co budu o víkendu a příští týden vařit - občas nadlidský výkon, ale to určitě samy znáte ted jsem našla recept na falešný tiramisu - naposledy jsem ho dělala když jsem se vrátila z německa, ale tak jak má být s mascarpone... všichni to falešné chválí, tak ho asi o víkendu zkusím mám chuť na něco lehčího ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: maketky se zeptám jestli pošle odkaz :-) uvidíme v nejhorší chvílí vždycky poznáš jestli ten chlap stojí za to, zažila jsem to taky a hned 2X. Ne tak smutný jak jsi to měla ty, ale taky to bolelo, a manžel byl mojí oporou.bez nej bych to taky nedala. Stejně je hezké když se dva berou z lásky a ne z povinosti, ted nemyslím jenom dítě. Člověk i z fotek hodně pozná
Odpovědět
Profilova fotka
msevy: nedokážu jsi představit řesit předmanželsou smlouvu...ale to bude asi tím, že moc toho nemáme :-D :-D :-D Jinak s Jirkou a panem Baštářem dobrá volba... :-) a počasí určo vyjde a když ne tak to vůbec není tragedie (vlastní zkušenost)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: je tiramisu mnam, pak hod recept taky udělám..jinak s tím vařením to znám mooooc dobře. Nejlepši když chci poradit od manžela a on řekne no mne je to jedno a jsem vzdy tam kde na začátku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jee konečně se někdo objevil :-) já jsem zatím stále sama, prý tam toho má hodně ]-( katko tiramisu jsem našla na mimibazaru, vyzkouším a určo pak hodím odkaz ;-) jojo to znám, mě zas na to řekne jeho nejoblíbenější špízy :-D ale už jsem dala dohromady jídelníček od zítra do pátka ;-) já jak v práci nemám obědy tak jsem na donesený z domova odkázaná... otrava, ale stejně bych musela něco k večeřím vařit máš pravdu tím je náš vztah dost prověřen, když mám depku tak mi vždycky říká, že spolu zvládnem všechno x-) ach jo nejradši bych aby už bylo po tomhle víkendu |-|
Odpovědět
Profilova fotka
a to má zrovna v neděli moje mamča svátek a já vůbec nevím jestli jí přát - nějak se mi to příčí přát jí všechno nej k svátku v tak smutný výročí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mimibazar: tak tam jsem vařena pečená :-D pořád něco prodávám a nakupuju...těším se na ten recept, miluju tiramisu... já jsem ted dělala oblíbené špagety se slaninkou a česneke mnam mnam... Já jsi taky nosím jídlo z domova, tedy občas to flákám... Jak to že chceš,aby bylo po tomhle víkendu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaký smutný výročí? Promin že se takhle ptám ale nevím
Odpovědět
Profilova fotka
jeden čas jsem tam byla taky pečená vařená a dokonce podlehla i mimiaukci :-N mňam špagety ty jsme měli teď v týdnu s masovou směsí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak aukce taky občas, ale hrozně málo..nebaví mě s nekým se tahat o věci.....
Odpovědět
Profilova fotka
mě vytáčelo jak v poslední minutě někdo přihodil na to nemám nervy, ale vyhrávala jsem když nikdo jiný neaukcoval to mě bavilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsme na tom podobně..... :-D Ja nechápu, že nekoho baví za nějakou věc zaplatit o hodně víc než když jsi to koupí normálně.... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D souhlasím
Odpovědět
Profilova fotka
a mě právě napsal manžel, že za půl hodiny dorazí konečně domů super :-) tak dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak kdo se dneska vdává má nádherně :-) tady je až chvílema horko... dnešek zvládám od rána jsem neměla možnost pořádně se nad tím zamyslet - byli jsme na nákupu, pak jsem udělala tiramisu ( už se na zítřek chladí v lednici ), k obědu byl zbytek plněných paprik, pak jsme si schrupli, teď jsem pověsila ven prádlo, zalila kytičky, manžel jde posekaz zahradu a pak jestli ho neodvolají do práce tak se půjdem projít a jako program na večer už mi hlásil, že si zahrajem člověče nezlob se - takže program opravdu pestrý :-) :-D myslím na martinku a pelu jak si to určitě krásně užívají x-) jo a nedalo mi to a upozornila jsem adminky na další hnusárny pod albem nové nevěsty - katka tam taky něco napsala a hned se do ní pustila, je to fakt hnus ]-( s kterým ale bohužel nic neuděláme...
Odpovědět
Profilova fotka
Dnešní počásko je úplně úžasný - potřebuji,aby vydrželo dalších 14dní:-)) Holky, netuším co se svat.účesem. Mám polodlouhý - no spíš kratší vlasy, blond a netuším co z toho udělat. nevíte, kde jsou na netu nějaký pořádný účesy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Tak my se akorát vrátili z Prahy..Dny mariane v plném proudu :-D Takže super nákupy... Radus to je supr, že nemáš moc času na to myslet. A že máš zábavku na celý den...Dnes bylo v Praze nádherně a taky jsem myslela na to, že je krásný počasí na svatbu :-D človeče nezlob se ja nemůžu hrát, protože jakmile prohárvám hážu s figurkama :-D Jinak ta nevěsta myslím, že to album již smazala..to jsou fakt krávy jak tam píšou.... msevy:neboj počasí budete mít určitě nádreé ale s účesem moc neporadím..Nad tím jsem u sebe neuvažovala, prostě mi kadeřnice něco vytvořila a byla jsem spokojená....
Odpovědět
ahoj holčiny!!! radu - ja ti chtela v patek napsat, abys tu nebyla sama, ale nejak jsem to nestihla... nejdriv v praci frmol a pak jsem sla vecer ke svoji svedkyni na kafe a byla jsem tam az do hoooodne velkyho vecera :-) jinak dneska bylo fakt prekrasne, jak katika pise - i tady u nas v PRaze :-) msevy - osobne jsem mela tak trochu jasno, co na hlave chci a pak jsme to jen doladily s kadernici, ktera rekla, co by se mi vic hodilo a co zvladnou moje vlasy, ale pokud se chces pokoukat, tak mrkni na projectwedding (.com) tam jsou ruzne galerie kytek, satu, hostin a i vlasu, kdyz si tam spravne navolis svuj typ vlasu, obrazky ti to i vyfiltruje :-)
Odpovědět
a taky si myslim, ze pocasi jeste vydrzi, neboooooj!!!! :-)
Odpovědět
pěkný večer, já na aukce nemám nervy...několikrát jsme to zkoušela, vyhrála jen málokráát, protože, si vždycky určím cenu, za kterou opravdu nepůjdu a nejdu, je to blbos,t pak to ztrácí tu výhodnost...ale zase chápu, že když člověk na ten předmět kouká několik hodin, tak ho chce mít. Mám proto radši eshopy, kde prostě když se mi to líbí tak to můžu mít a nemusím se o to s někým rvát. Dneska bylo úplně suprové počasí, snad takové bude i za rok-))) Jsem se naslunila, nabilo mě to pozitivní energií, ještě dohr. s Ladronka festem-))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ráno holky... hranakrakatice: neboj radu tady nebyla sama :-) . Jinak můžeš mi taky poslat odkaz na foto? Chtěla bych vidět Jirkovo práci, měla jsem ho taky. Tedy jestli ti to nevadí :-N hest:přesně tak pak to ztácí kouzlo aukce, kde můžeš získat věc za dobrou cenu a kolikrát je ta cena pak vyšší než normálně... Ja ti závidím, že tě ta svatba jenom čeká, taky bych jsi to zopakovala, akorát by mě nebavilo opět rok čekat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, markét tak tos měla v pátek příjemný večer :-) leni věř jako já, že počasí vyjde ;-) po účesech koukej do alb nevěst a určitě něco najdeš... já měla představu vyšesaný účes a když jsme ho zkusily tak se mi to nelíbilo, takže na druhou zkoušku jsem šla s představou skoro vše rozpuštěný a to bylo to pravý v čem jsem se cítila :-) hest také trochu závidím, že to máš před sebou a to pěkně dlouho ;-) to já ještě netušila, že se budem brát... katuš jéé nákupy a copak jste si pořídili hezkého? tak včera u nás nedošlo ani na procházku ani na člobrdo, protože sotva manžel dosekal zahradu tak ho odvolali do práce a vrátil se hodně pozdě :-| tak jsem vyplela zahradu, relaxovala a zkoukla v archivu čápi s mákem - docela síla no a ráno manžela odvolali zase, takže netuším kdy se vrátí... já jsem si přispala, co beru ty antibiotika tak bych furt spala :-N venku je opět luxusně, tak se mi pere další pračka, kdo to ale bude žehlit netuším :-D teď jsem si vyplnila žádosti na OP a ŘP a zítra nás to čeká... a jdu vařit - kuřecí a vepř. závitky plněné šunkou, lučinou a olivama a k tomu hranolky a šťouchaný brambory :-p manželovo oblíbené jídlo, tak bude mít radost :-) jo a tiramisu jsem si dala před chvílí, vůbec není špatný, ale trochu tam to pomazánkové máslo cítím
Odpovědět
Profilova fotka
tady je odkaz na recept kdo má zájem ;-) http://www.mimibazar.cz/recept.php?id... jo a katuš to album už nevěsta smazala a teď jsem koukla na další nové a opět urážky
Odpovědět
Profilova fotka
radus včera jsi toho udělala hodně ale záhradka je fakt relax :-D taky jsem věděla, že nechci výčes ale rozpuštěné vlasy. Koupila jsem manželovi mikinu a dnes jsi chceme koupit džíny a manžel bundu ferrari, jeho sen :-D Je tam opět krásně..Ja vařím vývar a peču kuře na bramborách :-p Ty jo ten tvůj manžel , je pořád v práci to by mě vytáčelo......Já taky udělám tiramisu mnam mnam...A co budeš dělat ty dnes když je tak krásně? Jo ja jsem viděla, že dnes urážela opět nějakou nevěstu..to je fakt ubohý...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo zahrada je relax teď už jo, ale na začátku léta jsem jí nemohla ani vidět poté co jsme s manželem rozvozili, uhrabali a uválcovali tatru zeminy :-N jůů nákupy pokračují... tak ať pořídíte ;-) taky bych potřebovala nějaké nové věci v šatníku =-) tak polívka u nás bude z pytlíku, ale je to jediná, kterou kupuju a která nám fakt chutná maggi jako od mámy šunkové knedlíčky 8-) a kuře s bramborem taky můžu :-p nevím co budu dělat podle toho kdy dorazí manžel, na sluníčku být dlouho kvůli těm atb. nemůžu tak třeba dojde na to žehlení :-D tak já letím na ty závitky... jo a dostali jsme darem od mé kámošky keramický nůž a je super
Odpovědět
ahoj holky... radus - uplne ti rozumim, je s tim rozdilem, ze ja musim byt v praci a H. je v klidku doma :-) ale je fakt, ze podle roztrizenych hromadek pere a vcera jsem mela prichystanou nekolikachodovou veceri, vcetne strudlu od babicky s kavickou jako dezert :-) katus - poslu do IP, H. nechtel, abych sem davala fotky, ale rekl, ze uzkymu okruhu je ukazat samozrejme muzu... :-) a ty jsi nebyla s Jirkou Tvarohem spokojena?
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky za tip mrknu se na to:-) už dolaďuju jenom nezbytné drobnosti, plátky růží, bublifuky, plavací lampionky objednány, zbývá vymyslet kytky na stoly a je to!:-) No, ono se zase něco vynoří..... Jdu plánovat, hledat na netu..... snad něco vyberu. Počasí je luxusní, mějte se, pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem konečne dodělala vkládaní inzerátu na mmb, hold musím se zbavit nějakých věci nějak to nestačím unosit :-D fuu to je práce :-D Jinak nákupy pokračovaly konečně jsem koupila džíny a manžel taky..Ale nechápu ceny, je to hnus...No a samozřejmě bundu manželovi prodali =-) tak byl naštvaný ale na druhou stranu suprer, že ji objednali a dají na na ni slevu takže bomba... Market: fotky nádherné, krásný pár ale hrozně v tom vidím podobný štýl naším...no je tam Jirkův rukopis..Já s Jirkou byla naprosto spokojená...úžasný fotograf a fotit s ním byla radost.Vůbec jsem se nestydela a to je co říct..Bylo to super...Fakt jste pár jak ze žurnálu, krása.... msevy: máš to za pár, závidím užívej si to....Snád budete mít počasí jak bylo tenhle víkend... radus: co jsi dělala dnes? byla jsi celý den sama?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, tak víkend za mnou uff katuš manžel nakonec dorazil k obědu a už zůstal doma :-) takže jsme zvládli procházku, člobrdo a já pak ještě vyžehlila ;-) dneská nás čeká úřadování - jdem na občanky a řidičáky tak rifle bych taky potřebovala i nějaký kalhoty - skříň mám plnou věcí, který mi už rok nejsou, ale je mi líto je dát pryč, stále věřím, že to co mi zůstalo zhubnu :-N ]-( leni jen dolaďuj a užívej si to ;-) markét teda tak to sis vzala šikulu :-) manžel vařit a prát neumí a ani nepočítám, že by se to naučil... spíš mi občas při vaření s něčím pomůže, ale jinak se stará o veškerý práce venku i se zahrádkou mi pomáhá ;-) k těm fotkám od JH - já když se kouknu na fotky katušky i markétky tak samozřejmě vidím pózy, které jsme fotili i my, ale to je pochopitelný, když máme všechny stejnýho fotografa, fotky se akorát liší dle prostředí a situace, ale to asi u každého fotografa to mi vůbec nevadí, protože každý z nás je úplně jiný a hned to taky na fotce vypadá jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj radus: tak to je fajn, že zůstal doma, alespon jsi nebyla sama.... No žehlit bych měla taky, ale mne se nikdy nechce. U těch fotek jsem právě myslela ty pozy, je jasný, že jsme každý jiný a na fotkách vypadáme každej jinak...ale těším se ještě na fotky od tebe :-D Markétce a manželovi to ohromně sluší na fotkách...Jak z katalogu... Jsem fakt ráda, že jsem si vybrala Jirku. A příští rok se chci u něj taky fotit a to v trávě,jelikož na svatbě to nešlo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?