Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
alka: a co jste vlastne meli za jidlo vy? vim jen, ze jste meli mit cesnecku a to druhy jsi chtela mit jako prekvapeni... tak co to bylo?
Odpovědět
no my jsem meli taky digi (ten, co ma ted tchyne), ale bracha si pak koupil zrcadlovku a presne, kdyz clovek vidi to srovnani, tak si rika... navic ted jsou na zrcadlovky dost vsude slevy...
Odpovědět
Profilova fotka
specialita ty restaurace, je to takova hromada(mela to i edith) a mas na sobe ananas, bramborak a kur.maso-to se ti 3xopakuje a je to zalitý sýrovou omáčkou..prekvapeni to moc nebylo ptz manza se pred tchyni prokecl(pred tou jedinou to melo být tajný) no, a pak to letelo rychlosti blesku.. :-N
Odpovědět
aha :-) to se stane :-) tak to, az pojedeme jednou na NH, tak se tam musime stavit to ochutnat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,ctu vas pres mbil,takze na fotky se juknu vecer.sem zvedava alka je vychvalila tak se tesim
Odpovědět
ahoj pellu - alka ale prehani!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice, mam to sice v povaze trooosku prehanet, ale ted to rozhodne nedelam..fakt krásný
Odpovědět
ok, dobře, nebudu se přít :-) díky moc :-) a alka, kam vy vlastně jedete na svatebku? a kdy odjíždíte? jsem četla, že balíš...
Odpovědět
Profilova fotka
zitra kolem 5,6 .. takze balim..holky miluju jezdit na letni dovolenou.. 20tílek a nezabere to zadny prostor:-D:-D:-D nakonec jedem "jen" do egypta, docela plasime aby jsme se tam nepo, to by jsme vazne nechteli...je to ale hodne luxusni egypt takze to jako egypt nevypada:-))ale jinak uz s enemuzem dockat..manza leti poprvy letadlem tak uz se tesim na jeho reakci :-D :-D
Odpovědět
tak to bude super, si to manza uzije:-) aspon si uzijete, je fakt, ze my jsme meli diky tomu cestovani dost neodpocivaci svatebku :-) taky bych se nekde poradne povalela:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych chtela cestovat takhle po evrope na jare.. ted doufam ze se mi podari uskdulit pár tisicovek a pojedem na vanocni trhy do parize.. to musi byt nezapomenutelny zazitek
Odpovědět
no to se tam mozna potkame :-) protoze my jsem mirili puvodne pres Strasburk a Remes do Parize, ale protoze tam druhy den zacalo prset, tak jsme vlastne do Parize ani nedojeli... tak mi H. slibil, ze me tam vezme na prodlouzeny vikend v zime nebo na podzim...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krakatice jééé no vidis:-) ja teda v parizi byla, tak si chci splnit tu vánoční.. z fotek a dokumentů to uplne bláznim, miluju Vánoce a tam to je fakt mazec.. a do disneylandu bych zase chtela..zjistila jsem ze to uz neni tak drahy tak to bych chtela az bude teplo-kveten nebo cerven..jsme se celkove rozhodli ze bychom chteli co nejvic cestovat:-) to jen schvaluju:-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hranatá: Mooooc krásný...fakt. Tvaroh je třída, i když takováhle nevěsta se musí fotit úplně sama. ;-) I ty od ostatních jsou hezký. Když to srovnám s těma našema z digitálu, fakt rozdíl. :-D alka: http://www.eximtours.cz/zajezdy/recko... Je to jediný hotel za peníze, který jsme ochotný investovat, a na který jsem nenašla žádnou špatnou kritiku. Jinak u ostatních hotelů to bylo tak půl na půl. Někomu se líbilo, někomu už méně, takže je mi jasný, že mi bysme byli v tý druhý skupině :-D Tak nevím, jestli čekat, že by se mohlo nějaký místečko v tom hotelu uvolnit,nebo radši zamluvit úplně něco jinýho. Možná počkám na vás, jak budete spokojený a jeli bysme po vás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenra tyjo to je krásný:-) to je fakt skoda.. ja taky koukam na recenze.. a muzu ricte ze nam to ted zachranilol svatebku.. chtela jsem do jednoho hotelu ale docela ho pohanili hlavne ze k mori se jde 280schodama po takovy skále... no teda, capat to 2x,3x denne..jako potrebuju to, ale v egypte v tom priserným vedru a na svatebce nehodlam delat kompromisy... jeste ze jsem to nasla...to by bylo prekvápko jj ja myslim ze ten nás je volnej..preci jen je dost drahej...takze myslim ze je misto i na nas zitrejsi termin:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme na to koukala....tam je mista:-D a docela levny..radsi na to koukat uz ebudu:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra fakt nemůžu :-D V pondělí dělám obhajobu :-D Já chci právě hotel na pláži, protože když je to od pláže, tak se platí lehátka a nebudu dávat min. 6 euro za lehátko, ještě k tomu 2 krát denně, jelikož my chodíme i na oběd. 280 schodů...to bych se bála že si zlámu nohu, když bych to šlapala několikrát denně. A za kolik máte tedy dovču, jestli se můžu zeptat? Nám právě zbylo z darů cca. 50 tisíc, tak víc dávat nechcem. Maximálně k tomu eura na útratu. A ještě jedna poznámka...my když byli v Egyptě, tak jsem pracně vybírala hotel a jelikož jsme to měli na last, tak nám zavolali den před odletem, že nám hotel mění. Bohužel mají na to právo. Na letišti nám ho změnili ještě jednou a když jsme přiletěli, tak jsme jeli ještě jinam. :-D Takže nakonec jsme byli v hotelu, který jsmě původně nechtěli, ale naštěstí jsme na tom "vydělali", protože ten hotel byl fakt super. Takže nějaký recenze mi byly v Egyptě k ničemu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenra kdyz to zaokrouhlim tak zájezd 50tis(dar o moji mamky) a sebou si berem 10tis(to si myslim ze by nm melo stacit)- chceme jet asi jen na jeden výlet.... tak to je mazec, jak ti to muzoíu zmenit? to jen pri nejakym neznámim nakupu ne? ja vim ze rikaji ze kdyz ti to zmeni tak jedine za lepsi... no to at si me neprejou jestli by to zmenili...to bych udelala peknej vyrvál:-D:-D ja v egypte jeste nebyla, mam obdobi kdy me to sem táhne, a kdy se mi tam vubec nechce:-D:-D ted s ebojim asi jen toho prujmu:-d:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vyrvál klidně udělat můžeš, ale bude ti prd platnej, protože na to fakt mají nárok. Ale opravdu nám dali hotel tak o hvězdu lepší, tak jsme nakonec byli spokojený. Ale stalo se nám to jenom jednou a ta cestovka už zkrachovala...dobře jí tak :-D A průjem jsme vůůůůbec nezažili, měli jsme normální trávení, prostě kvalitní hotel. Ale zásobený práškama jsme byli od známých, který jezdí na dovolenou do Egypta často.
Odpovědět
Profilova fotka
lenra ja uz to mam napsany pro co mam letet, ze to jediny zabirá kdyby náhodou:-D:-D no tohle je 5 a půl hvezda... tak uz lepsi snad ani nejde:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda kdyz nebudu pocitat burl ar arab... ale tam se klidne nechám prevelet:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyyyyyy jo, já myslela, že to jde jenom do pětky :-D Tak to bude hotel luxusní a sr.... určitě nedostanete :-D A za lepší by vám to taky těžko vyměnili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si me uklidnila.. jak se znam tak uz jsem premitala ty totalne cerný scenare:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: byla jsi nádherná nevěsta!!! A moc sympatická :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omlouvám se zatím nestíhám ani pořádně dočíst... prolítla jsem to markét díky za odkaz co nejdřív mrknu ;-) přečetla jsem si martinky popis naší svatby - díky máme spoustu fotek, od Tvaroha budou za 14 dní nakonec jsme fotili na kodetce a super běhali jsme po silnici louce, stopovali auta, dokonce jsem se nasoukala do střešního okna atd. no snad za to budou stát, protože někde mám fakt děsný ksichty :-N k oddvávajícímu - byl to Thoma, má naučený spíš veselý projev, byli jsme na něm před rokem a půlně to samý, ale to se dalo čekat naopak jsme se děsili, aby jsme nechytli Tettera nám se Z. se to líbilo, ale dost lidí řeklo, že je to nedojalo stejně jako Marti já jsem ráda neomílal nic o dětech atd. a to mi vyhovovalo jinak jsem u radnice vystoupila z auta všichni se někam rozutekli, já koukla po kámošce a ta bulela jak želva a já měla hned zakalený oči taky :-D a řvala jsem až při gratulacích když jsem viděla jak byly skoro všechny ženský dojatý - nikdo mi nedal kapesník a mě tekla nudle jako blázen a mi měli vyrazit proti fotografovi, takže "super situace" utřela jsem si nos jak buránek :-D a známý to samozřejmě zachytil foťákem Thoma změnil popořadí a ptal se první mě ( okamžitě mi hlavou prolítlo ty vole mě se ptá první :-o ) a když nás vybídl k výměně prstýnků tak nám neřekl manželské políbení - my si vyměnili prstýnky a úhledně si zase stoupli a on po chvíli nooo a manželské políbení a já v tu ránu zavýskla jooo a v rhla se na Z. takže všichni včetně nás výtlem :-D aspoň je na co vzpomínat
Odpovědět
Profilova fotka
Marti vám moc děkujeme za přání a jsem ráda, že jste se na nás přišli podívat akorát pak mi docvaklo, že jste všichni utekli a ani se kluci nevyfotili se Z. zrovna když byli v uniformě :-( teď už chápu nevěsty když jsou v tranzu - spoustu věci nevím atd. zatím hodím 2 fotky do alba příprav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a všem ostatním děkuji, že jste na nás mysleli x-) počasí bylo luxusní lepší jsme si přát nemohli - já prostě tomu věřila a měli jsme fakt štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Raduško :-) je fajn,že jste si to užili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééééé moc ti to slušelo!!!Krásný!!! A co svatení noc? byla?
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu děkuji :-) svatební noc nebyla, Z. řekl, že si jí dáme až budu moct :-D tak jsme si dali pusu a usnuli :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?