Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
kristi jj Aneta:-) to je moje sestřenice:-) jinak radus uz se tesim a resim dilema co na sebe, bud zmrznu a nebo budu za vandráka :-N :-N to musim jeste vymyslet... jinak holky oddací list s enašel(plašila jsem kde teda je) a je poslanej na moji trvalou adresu, tak pro nej jedu zitra:-) a predstavte si, cely mesto jsem zbehala.. siiilený!! v celych CB nejsou dolary!! byla jsme ve vsech smenarnách, bankach.. nikde nemeli ani 1 dolar..uplne jsme silela.. jen v posledni bance.... se neco deje? neco se chysta? taK proc nikde nejsou doláče?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky!!!!tak svatební cesta bude :-) v pátek odjíždíme, v neděli se vracíme!!!a pak bude zoo s malým :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak to je super:-) a to uz tenhle pátek? nebo toho 10?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
toho 10. dneska mi volali z hotelu at do večera potvrdím rezervaci, že mají poslední volný pokoj a další poptávky :-) s těma dolarama je to docela mazec, jak je to možný????
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, sem rikala ze se neco chystá asi kdyz nejsou dolary:-)) ale fakt jsme cucela..nereknu eura, ty kazdej vzdy potrebuje,,ale dolary?:-D:-D tak to je super:-) tak fotte-:-) jinak radus zitra ti jeste popreju poradne:-) hlavne zitra zadnej stres:-D:-D jo a ty fotky co prisli.. to je teda katastrofa:-D:-D bud jsem tam tehotná tesne pred porodem a nebo mam exklusivni dvojbradicku:-D:-D doufam ze zuzka bude "lepsi" :-D:-D ale dekujeme
Odpovědět
Profilova fotka
alka: neboj, foták bude nastartovanej :-) radus: tyo ty to máš ještě před sebou...zopakovala bych si to klidně ještě jednou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkyy nasel se oddací liist-jupíí. takze se nacpu a letim tam... to ja bych se znova nevdavala..mozna za pul roku:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Já asi ano, a pár věcí bych udělala jinak...třeba bych se neschovávala v pokoji, ale šla pěkně dolů se napapat a poklásobit s ostatníma. A na večer bych pozvala víc kamarádů :-) Raduško!!!!Už zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted jsem dorazila domu.. uplne vyrizena..ale já se nevdávááám:-D:-D holky to je sileny.. urady jsou obehaný.. uz chbyi jen pas a to vsechno okolo jinak petu taky tam mam rodný jmeno a svobodná...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je hustý holky..pamatujete si jak pred 3týdnama cca me otravoval ex? a manza zuril co semnou koketuje atd..tak dneska jsem potkalanasi spolecnou kaosku co jsem nevidela snad 3roky--- a holky- on se pred 14dny zenil!!!no sem cumela jak blazen
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak po delší době jsem zase tady, ale už alespoň něco je zařízené:-) Mám botky - huráááá, jmenovky jsou objednané, hudba na obřad vybraná:-) Máte někdo tady zkušenost s předm.smlouvou? Přítel jí chce sepsat, kdyby se něco podělalo ve splácení hypotéky, tak aby ochránil rodinu, s tím souhlasím, ale to znění, který mi předložil je ve skutečnosti to, že bych v případě rozvodu odešla s taškou (kdyby byla moje) a to by bylo všechno. Jsem z toho docela špatná, podepsat to nechci, řeším to teď s právníkem, tak snad něco vymyslíme. Docela to pokazilo předsvatební atmosféru.
Odpovědět
Profilova fotka
msevy no uprimne muzu ti dat kontakt na právnika.. to je tak vse..ale to co ti predlozil bych nepodepsala ani omylem..jak na tom hodne trvá? jinak hypoteka"kdyby" se neco podelalo se dá pojistit,-jak prote ztrate zamestnani, nemoznosti splácet, tak v nejhorsim pripade i proti umrtí jednoho z manzelů..takze bych to smlouvou rozhodne neresila:-/ ja jsem taky chtela predmanzelskou smlouvu, ale pak jsem zjistila ze vse co mam pred manzelstvim moje zustane(kdyby náááhodou) takze byla taky zbytecná... verim ze si z toho spatná:-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Díky moc, právníka mám, zítra večer to s ním budu řešit sama a v sobotu i s přítelem. Je to pro něj dost důležité, mám z něj pocit, že by šla do háje i svatba, kdybych to nepodepsala. Máme společný majetek (pozemky a byt) a ostatní věci má sám na sebe. Ale jsem na mateřské, takže splácení hypotéky pro mě momentálně není možné, proto všechno platí on. Tím pádem si taky nárokuje skoro všechno. Nikdy takový nebyl, až teď před svatbou přišel s tímhle. Takže nejenom, že půlka jeho rodiny nám nejde na svatbu, ale ještě tohle..... Nikdy jsem nebyla na majetek zatížená, ale když už jde o děti - nechci dopadnout jako jeho mamina, která po rozvodu zůstala sama se 3 dětma, v bytě na který neměla, celý život byla bez peněz a bývalý manžel (bohužel můj budoucí tchán) má sám barák se 6 byty, další byty po Praze a ještě se 10 let hádali o chalupu. Smlouvu beru, ale musí být výhodná pro obě strany. No jak tohle dopadne......
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bych mu uz vubec nepodepsala... maximalne bych vyjmula ty jeho byty a pozemky bokem..okej..ale preci kdyz si na matersky to je vrchol drzosti..samozdrejme ze kdyz je jeden na matersky tak ten druhy ho musi prakticky zivit..a kdyz to bere takhle"ty ziv dite, ja budu"zivit" barak ale bude to jen moje"..to je hooooodne spatny mysleni!! za prve by mel myslet ve tvaru MY/VY a né Já a TY....budete preci manzele- nehlede na to ze rodina uz dávno jste... to je fakt priserny, ja tohle nedokazu pochopit a ani nikdy nechci pochopit.. tak mu rekni at jde na materskou on, ze ty to budes platit vsechno a tim padem to bude vsechno tvoje..a je to.. schvalne dokazu si typnout ze s emu to vuuuubec nebude libit:-( kazdopadne at neudelas nejako hloupost jen kuli "papíru a krasným satum" |-| :-S :-S uz pred svatbou neco oddelene resits pravnikama je teda silná káva.. :-( :-( promin ale musim jeste letet pryc...ale zase dneska prijdu!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, s právníkem chci mluvit sama (je to můj známý, tak mi snad taky řekne víc, než někdo cizí - nebo bude mít spíš jiný přístup), snad to dopadne dobře. a když ne, svatba se zruší a co bude dál se uvidí. Beru to pozitivně, co:-)) vdávat jsem se dlouho nechtěla, takže papír opravdu nepotřebuju. S tou mateřskou jsem to už dřív zkusila a máš pravdu - jednak nevydělám tolik co on, ale hlavně on je přeci hlava rodiny -takže on musí zajistit rodinu - jeho slova. No nevím jestli se časem nezblázní jako jeho táta. Ten po 40tce začal blbnout, jenom on,on,on a do jeho 70 ho to nepustilo.....Geny jsou geny. Smlouva bude, ale upravená, jinak je po svatbě!! Večer jedu k našim na jih, ozvu se zítra večer jak to dopadlo u právníka. Měj se
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobre ze to beres takhle:-) to dopadne urcite dobre:-) jinak radus nevim jak to stihas dneska ale chci ti poprat at vse klapne, at je naprosto krásný a teply pocasi, zadny nervíky:-) proste vsechno fáájn:-)!:-) budu se na tebe zitra tesit:-) urcite budes krásna a ja to zase pekne obrecim:-) (aspon si uziju ten obrad):-D:_D
Odpovědět
jeee Alko tak Anetka semnou driv pracovala v kenvelu v igy :-D par let zpet 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vidiis, ten svet je fakt malej:-) to je bomba:-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: Taky přeju, ať všechno dopadne, jak má a užij si svůj den!!! Jinak...máte krásnou bránu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky my se před hoďkou vrátili od našich a sotva jsme přijeli tak už tady staví kluci bránu :-D vůbec jsme to nečekali a zrovna včera Z. říká tak ani bránu nemám :-D teď chlastají venku a já musím jít žehlit Z. věci a připravit věci na zítra - už jen pár hodin holky ááá :-) všem děkuju, s marťou se uvidím a pak co nejdřív napíšu a marti určitě taky poreferuje ;-) tak pááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
raduš: také na tebe zítra budu myslet a přeji at všechno vyjde tak jak jste si naplánovali... msevy: vůbec ti tvou situaci nezávidím... u nás se o níčem takovém nemluvilo a ani nás nic takového nenapadlo. úplně souhlasím s Alkou. at si jde na mateřskou a ty budeš můžeš říct že si platíš hypotéku pro sebe...trochu nelogický přístup z jeho strany...snad to dobře dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, msevy: to je teda docela mazec, určitě to proberte ještě před.... Petr má řadovku ve který bydlíme a vím, že kdybychom se nedejbože rozešli tak se o Kubíka dobře postará a nenechá nás bydlet na ulici nebo aspon jeho ne. alka: tak bejvalej je hustej!!! radus: držím na zítra palce. škoda, že nejsem z budějic, taky bych tě chtěla vidět :-( Markétka: jak se máte mladá paní? :-D Jinak víkend zaplacenej...
Odpovědět
radus - taky drzim palecky a hooodne stesti!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hranatá :) tak jaký byla svatební cesta? vášnivá? holky já mám pocit,že u nás svatba nastartovala novou vlnu zamilování.... petr mi volá a ptá se mě: jak je paní hořejší? Když mu volám já zvedá telefon se slovy: ahoj lásko.... normálně čučím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu u nas taky tyjo:-) manza je jak na oblacku a samy neznosti cukrbliky, snidane do postele, totální asistence u vseho.. no cucim:-)) ale je to mooooc fajn:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jinak beru foták a kapesníky:-) a hned poreferuju, ptz mam pak vela malo casu na to tu uklidit(dneska jsem proste nestihala) tkaze tu budu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, pred týdnem touhle dobou uz jsem chrnela
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se zkůlturnim a mastim za radus:-)
Odpovědět
Profilova fotka
raduško myslím na tebe!!!!!!!!!!!
Odpovědět
ahoj pellu a alko!!! jak je u vas na jihu? tady v Praze je sice 20 stupňů, ale jinak sluníčko, tak doufám, že radus bude mít stejně hezky :-) pellu: svatební cesta byla náročná :-) ne, dělám si legraci, projeli jsme celou Evropu, rovných 4450 km. Takže na moc vášně nezbyla energie, ale taky byla ;-) :-D byl to takový kompromis, protože H. nevydrží na jednom místě ležet na pláži. tak jsme takhle zkombinovali poznávání, hory, pláže, kulturu i fotbal (musela jsem jít jako správná manželka fanouška FC Barcelony na fotbal!!!!!) :-D jinak výběr asi ze 400 fotek od profesionála dáváme na nějaký web, aby si to mohli prohlédnout kamarádi. Jinak jsem překvapená, kolik lidí u nás na svatbě fotilo!!!! mám takových fotek! tak pak dám odkaz. H. nechce, abych fotky dávala na beremese, nechce, aby nějaká případná nevěsta z okruhu našich hodně moc známých na nás čučela... :-( ale chápu, prostě pak, vám pošlu odkaz na web...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?