Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj my také plánujeme zřejmě Egypt...tam by mohlo být ještě v říjnu krásně...to máš kytku k.o. nějak brzy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám nehtíky, ale před chvílí jsme teprve dorazili od rána domů, takže se omlouvám, ale napišu, dočtu a zkouknu fotky zítra v práci tam nemám hoňky jako doma :-D jsou krásný, ale šílený nezvyk :-N papa
Odpovědět
Profilova fotka
markétko fotky jsou krásný, byla jsi nádherná!!! radus: tak na ně dej pozor at nedopadneš jako já
Odpovědět
Profilova fotka
market no ona totiz nejde "dat" do vody, ty karafiaty jsou nejak náchylný takze z nich nejde udelat ta koule co jsme mela, tudiz byli na krátko nastrihaný a nedosahujou az dolu(ty co jsou na vrchu tý koule) tak ty uz "uhnivaji" ty v okrajich jsou jeste okej...je to pro me takovy smutný... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: no tobě se nevyrovnám, ty jsi vypadala jako princezna...škoda že jsem zrovna nebyla v práci, bych se na tebe přišla podívat na živo :-D a jakto že jste tu nakonec nespali? alka: aha, ty je máš asi jen zapíchané v té pěně,což...no já už jí mám taky suchou...tak si řikám, ty jo dali jsme za kytky 5400,- a co z toho člověk má. jen sušiny a stejně se to vyhodí :-( časem určitě...
Odpovědět
Profilova fotka
market jj asi tak nejak to tam je- jeste jsem ji nezkoumala:-D radus ahoooj:-) tak si predstav ze dneska prisli dalsi dva lidi a donesli mi dalsi veci..jsme z toho vyrizena, to zjistit tam tak ji dam peknej kour :-N
Odpovědět
Profilova fotka
markét: spali jsme v golfu :-) já mám kytku zatím krásnou ale už sem jí dala věšet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
táák..konecne jsem to tam narvala..uff..to byla drina
Odpovědět
Profilova fotka
na bazar?
Odpovědět
Profilova fotka
jop, vse mi zbylo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, holky děkuju snažím se být co nejvíc v klidu a věřím, že počasí se aspoň o trochu umoudří a s blížícím pátkem mám lehce pocit, že to všechno nestihnu a přitom tolik toho nemám :-N :-D markétko fotečky taky nádherný x-) prostě holky moc vám to všem slušelo... ještě se těším na fotky hranaté ;-) marti fakt další drby na švagrovou? :-N jen buď ráda, žes to ve váš den nemusela řešit a užívala sis ho tak jak měla, protože tohle by ti akorát kazilo náladu ;-) pelu kdepak jste měli svatební noc? v autě? =-) já měla zase včera radost - psala jsem si s květinářkou kolik mám dát Z. peněz v pátek s sebou a ona mi odepsala, že mojí kytičku budu mít od ní svateb. darem x-) to je od ní tak milý jo to jsem se taky chtěla zeptat - jak jste pak sušily kytičku? když čtu co se děje alce, tak ať mám zkušenosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus- ahojky, týjo tak kvetinarka je super:-) radus ale ja mam karafiaty, ty se snad ani nedaj susit... :-N jj jeste ze jsem to nevedela, takhle to bylo super, kdybych to vedela, byla bych pekne nasrana, a asi bych ji nechala okamzite vyexpedovat domu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky ;-) jojo já vím, že si měla karafiáty, napsala jsem to možná blbě, ale prostě jak jste tu včera řešily kytičky tak mě ťuklo, že se chci zeptat co a jak pak s kytkou ;-) vždyť ti to říkám, radši nevědět a užívat si to :-) jak budeš chtít poslat forky? Z. je chtěl včera dát na fcb, ale zakázala jsem mu to - občas je jak puberťák 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no... radsi to nejdriv zkouknu, ono vystavovat se s dvojitou bradou neni okej:-D:-D tak asi na cd?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
o dvojité bradě ani nemluv už jsem na sebe koukala do zrcadla, že si na to musím dát pozor, ale pochybuju, že si to v tu chvíli uvědomím :-N ok zaúkoluju ho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no práve :-N od ty kamosky mam na 60%fotkach prave tohle:-//
Odpovědět
Profilova fotka
tak, dneska bych chtela zacit balit..uz se tam tesim, se ohráát:-) jinak petu market a dalsi vdané, kdy jste zacli litat po uradech? to jde asi az s obcankou ne?...takze ted vlastne nic zarizovat nemuzu ne?
Odpovědět
Profilova fotka
mmntik... jedu s milackem na veterinu
Odpovědět
Profilova fotka
já si myslím až s novou občankou a jsem připravená až na konec září, že začnu lítat a mě čeká i změna adresy a odhlásit se všude možně
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno .-) holky mluvím jak vychlastaná cigoška :-( vypadá to jak kdybych se někde strašně opila a teď nemohla mluvit, kašlu, smrkám..no mazec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé pelu tak hlavně, žes na svatbě byla ještě relativně ok a teď to holt vyležíš já se taky necítím nějak extra dobře - debilní počasí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
raduš: svatební noc jsme měli v penzionu Golf u toho našeho zámečku :-) proč v autě?? ;-) alka: já musím nejdřív změnit trvalé bydliště a pak si půjdu vyřídit občanku a řidičák a pak s oddacím listem pojištovnu atd. atd.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: mě taky hodně zbylo. Třeba skleničky co byly na výzdobě sem dala petrovo ségře, kamínky a lístky sem posbírala, písek vyhodila. A organza zbyla ale ta myslím se neprodá
Odpovědět
Profilova fotka
pelu jak si napsala jen v golfu tak mě nenapadlo nic jinýho než auto :-D tak promiň no ale víš jak by to bylo originální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D jo aha :-) to mě nenapadlo.... měli jsme na výběr ze 3 možností, bud přímo zámeček, penzion golf a penzion panská na náměstí bechyně... Večer sem byla snad půl hodiny v teplý sprše a měli jsme vyjímku i se snídaní, ne do 10 ale do 11 a to bylo štěstí jinak bychom snídani zaspali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jee tak to jsme si to opravdu užili :-) jinak já právě taky budu měnit trvalý bydliště a z města se stěhuju do obce, takže se pak příští týden dojdu zeptat na obecní úřad jak to u nich probíhá
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám za to, že nám pani řikala že si musíme o novou občanku zažádat do 14 dnů. takže já hned ten týden po svatbě doběhla na úřad a tam si zařídila, občanku, řidičák a pas. na ostatní je čas. to se kdyžtak vyřídí po telefonu, jako je pojišťovna atd...ani nevím co platební karta...zda to vadí nebo ne... teda venku je 9° to snad enni ani možný na to že je ještě srpen. pellu: a kde jste lezli přes plot? vždyt tu žádnej není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markét já mám novou platebku od půlky srpna a ptala jsem co pak s tím, tak mi řekla, že záleží na mě pokud jí budu chtít změnit a nebo si jí nechat akorát kdyby někde chtěli podpis tak musím dát ten co je na platebce takže starý... ještě nevím, ale možná si jí pak někdy dojdu vyměnit za novou a jinak do banky pak s novou OP kvůli změně údajů
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no t oje pravda...ty jo ale můj novej podpis na kartě bude asi zajímavej :-D i když už to docela jde...zato při obřadu jsem se podepsala špatně a musela jsem škrtat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) já včera chvíli trénovala nový a docela dobrý ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?