Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
petu :-D :-D :-D taky pekny dar:-D my dostali opravdu od vsech penize..bylo to super! zadny jeleni/vázy/keramicky noze... proste bomba:-D a jeden dar byl skvely..dostali jsme modrou pompadurku plnou zlatých orechu:-D a v kazdym tom orechu byla bud stovka nebo 2x stovka.. no bomba.. sme loupali s manzou jak divý:-D
Odpovědět
alka, tak som omrkla aj to profi foto a narovinu ti pisem: neblbni!! :-) fotka 21 a 22 - UZASNA! paci sa mi aj ta prva ciernobiela. Ja si nemyslim ze krasna nevesta je len ta s velkostou 34-36 ;-) navyse si myslim ze Zuzka presne vie ako ma fotit a nastelovat pary do jednotlivych pozic tak aby nikto nemusel riesit na foto nejake tie kilecka navyse ak su, pretoze vyzdvihne prave to vsetko najkrajsie u danej dvojice a myslim ze sa jej to aj podarilo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: u nás taky všichni vyslyšeli přání a dostaly jsme korunky a někde i drobnost k tomu. Ted sem to počítala a svatba stála asi 54tis. A tak 25tis. se nám vrátilo.... takže jsme zaplatili restauraci, Dj, foto, pojedem na víkend, petr si zaplatí náhradníka aby měl taky dovolenou, dostanu nový mobil a ten malý zbytek bude na běžný provoz. ještě hodím fotku tabule. byla sem nadšená a všichni taky. všichni chodily a chválily, moc se jim to líbilo,hlavně ten první dojem :-)
Odpovědět
pellulinka, toto ze su satky od zima?? , t.j. od "nejakeho cinana" ? =-) neverim! ze ty si ich potajme vymenila za original?? ;-) :-) :-N no nemam slov! nieco PREKRASNE!!! :-) :-) Bola si NADHERNA! Od ucesu, makeupu az po saticky! :-) gratulujem ku svadbicke! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak to je super:-) my dostali tolik ze nam to zaplatilo celou hostinu a kousek..tak je to taky super:-) a ze vam to vyslo takhle hezky to je fakt super:-)a kam pojedete?:-) holky ja jsem trouba.. ja jsem hodila dort do lednice... oj..a on je ze marcipanu..takze ted je jak beton =-) a manza sel narezat klukum do prace a máme tam sotva pro sebe:-D:-d takze uriznu nejaky pruhledný symbolický do mrazáku, a zbytek padne asi vecer... :-N
Odpovědět
pellu, ta vyzdoba bola takisto moc krasna a saty vyzeraju naozaj honosne! :-) myslim ze si si lepsie ani nemohla vybrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
claire: moc děkuju,zimo je šikula co? i kluci, kteří se o takový věci nezajímají mi při gratulacích říkali jak mám krásný šaty :-) alka: to je fajn...my všechno rozdali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jinak....svatební noc byla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu jako dort?... my jsme kazdyho nacpali a zbytek domu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme to rozdali, jak zbytek jídla - kterýho zbyla tak půlka - tak cukroví tak dort
Odpovědět
Profilova fotka
no, jidlo jsme tam zapomneli.. a tam toho bylo...kila masa, litry gulase..a my to tam nechame :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no guláš máme doma a zbytek se dávalo při odchodu :-) nashle a tady máte sýrovou mísu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D:_D no nam utikali po skupinkach a mysleli jsme ze sobotu stravime tim ze bud bdem pokracovat nebo rozvázt maso...:_D svedka chudáka jsme navnadili...a nic :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ted mi volala mamka...zase celá hotova jak to bylo uuuzasny..jů x-) a ze ji porad nekdo volá a jak to bylo uzasny....juuu:-) a ze ji nekolik lidi rikalo ze bych se tim mela zivit x-) x-) nj coz o to, to mam v planu uz pár let..jeste mit tu odvahu
Odpovědět
Petu, velké blahopřání ke svatbě. Máte krásný fotky. Nám dali raut sebou, tak jsme něco rozdali a zbytek jsme ještě s příbuznými jedli asi 3 dny.
Odpovědět
Profilova fotka
tak...dekorace je roztridená, spocitana, ted to jen hodit do inzerce... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to spocetla.. na to jak jsme se posledni dobou rozjeli s rozhazováním tak nas to vyslo celkem dobre:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu, Alka: Mooooc vám to slušelo. Fotečky krásný. Pellu ta na tom gauči je úžasná x-) Alka ta 21 se mi líbí :-) Jinak jsem hrozně ráda, že ze svatby máte stejný pocity jako já. :-D Bylo to hezký, ale abych řekla, že to bylo úžasný a supr a vůbec nejlepší den v mým životě, tak to ne. A fakt si nemyslím, že jsem kvůli tomu divná :-D :-D :-D Ty jo, dostat od někoho 3000 v korunách, tak mu tedy fakt poděkuju...co s tím teď? Nám svatební dary zaplatily tak půlku svatby, ani jsme nečekali, že dostaneme tolik.
Odpovědět
Profilova fotka
lenra: no taky nevím co s tím budeme dělat
Odpovědět
Profilova fotka
petu jedine do banky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jenže tam ti promění 50ks a pak za to platíš...
Odpovědět
Profilova fotka
a platí se hodne? tak to je teda pekne na prd... to je dar nedar...:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
no prý dost...budem muset postupně chodit a rozměnovat...i třeba do krámu, na poštu atd. jojo tos vystihla přesně, dar nedar.
Odpovědět
Profilova fotka
ono se tomu nejak rika: danajský dar:-) my meli stestí:-))
Odpovědět
Profilova fotka
hele tak jsem to rikala manzovi a ten rikal ze prej taky"dobrý" a rikal at to vezmete naházíte to vsechno do bedny(hracího automatu) prej aspon jednou protocíte, a pak to necháte a reknete obsluze at vám to vyplatí(ten zbytek co jste"neprohrali" a oni vam vyplati treba 2900,- v normalnich bankovkách... prej nápad: zkuste se poptat, ja tomu nerozumim:-)ú
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, něco jsem prolítla a omlouvám se jestli na něco nezareaguju... v první řadě jsem hlavně zkoukla fotečky - holky alka i pelu nádhera x-) x-) x-) jsem ráda,že se vše povedlo, líbilo, vyšlo počasí atd. ;-) nooo jako je dneska tak to bych teda až tak moc nechtěla :-| ať se to vyprší teď a tak od čtvrka je líp i teplotně ( prý o něco málo bude tak snad ) hranatá je stále ještě na líbánkách - ta se má... já jdu dneska po práci na nehtíky a jak je to porpvý za život tak už se moc těším :-) na jednu stranu vám to holky trošku závidím, že už to máte za sebou a na druhou se těším, že nás to čeká už za 4 dny!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pelu a kubíček je úžasně roztomilej x-) a na fotce vypadá na staršího - kolik mu je? manžílek je taky tanečník? nebyl náhodou v nějaký tv soutěži? nevím proč to jméno mi něco říká...
Odpovědět
Profilova fotka
alka ty už to určo víš dle toho co říkal tvůj manžílek - no sranda s tvou svědkyní :-D jo a kámoška tě viděla když jste odjížděli asi na obřad ;-) pak jsem se chtěla zeptat na ten obřad proč nebyl venku, ale to už jsem si přečetla v albu, pa mě zajímalo co to bylo za slečku nebo paní v té smetanové róbě se stejně sladěným partnerem? někdo mi říkal, že manžílkovo ségra... já nevím zda mám právo k tomu něco říct, ale tak já si aspoň trochu rýpnu - přišlo mi to od nich vůči vám trapný jak byli stejně oblečený jako vy - fakt vypadali jak ženich s nevěstou a já když hledala očima tvýho manžílka tak jsem si ho pokaždý spletla právě s tímto klukem ]-( je mi jasný, že jste si to užili a takovýhle věci vás asi ani nerozhodili což je dobře ;-) no jinak se modlím, aby si nedostala fotky s mou maličkostí, protože tam budu jak debil a doufám, že i kameraman mě vystřihá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a já jdu sledovat počasí :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
radus: děkujeme :-) Kubíčkovi bude 22.9. 1,5 roku :-) A petr netancuje, teda ten večer to rozbalil takovým způsobem, že všichni čuměli :-D ale jako nijak se tanečně neangažuje :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?