Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u mě hurvínek zabírá, miluju ho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý ráno holky: alko tak zítra ti to vypukne to je pocit vid? holky večer před svatbu jsem taky myslela jak ¨jsi udělám masku, oholím v klidku nohy, umyju vlasy atd. No hold to dopadlo tak že jsem všechno dělala o půl noci. To je klasika a pak jsem stejně nemohla spát. Tá nervozita tam je.ješte v pátek večer jsem měla pocit, že ta svatba nebude moje ale někoho jiného...Pocit, že se vdávám jsem měla až v sobotu u oblíkání. Pellu: kytka vydrží. Já jsem ji mělaod pátku, ale je pravda že jsem ji vůbec neviděla až v sobotu když mi ji manžel dával. A vydržela převoz když bylo vedro do Krumlova a pak ještě na slovensko a to bez vody....takže bud v klídku...
Odpovědět
Profilova fotka
Alko: mažela bych hnala..protože to je přesně ono: několik měsícu do předu se nestarají vůbec o nic, jenom kecy že je brzy a na všechno je času. u nas to bylo to samé....Všechno se pak zařizovalo dva týdny před svatbou, jelikož manžel měl hodně času na vše....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, teda alko manža se opravdu umí "včas" angažovat do svateb. příprav ]-( mě by trefilo... to jsem zvědavá jak si to zařídí...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak alko už jen 1 den a pelu 2 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj holky.,. tak ted mam 10minut "volna" zrovna do sebe hazim snidani...a za chvili vyrazime.. to je neuveritelny co toho máme... jinak holky uz jsme v tom:-D:-D ne jako tehotná, ale totalne v nervu..dneska jsem byla uz 4x na záchode... zítra se vdáááváám!! ajaj... a dneska? jsem spala jen 3hodiny.. proste jsme nemohla spát...jsem uplne vyrizená:-( akdyz uz jsem zabrala, tak se mi zdali priiiserny sny.. ze manza mi dneska oznamil ze celou svatbu rusi, ze uz me nemiluje, ze se zamiloval do mi kamosky, ze chce konecne dýchat jelikoz pul roku se skáce podle me...uff.. priserny.. takze jsem dneska totál k.o. tak já letim... co jsem koukala na plán dne.. tak jedinej cas budu mit az se mi budou varit vajicka coz je tesne pred odjedzem kolem6 hod..pááá
Odpovědět
Profilova fotka
hm super.. metopres dneska opravil predpoved na dest.. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:-///
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj alko! no já to taky sleduju.... jako na sobotu 16stupnu? to je fakt šílenost...
Odpovědět
Profilova fotka
ale podle medarda nezaprsíííí:-Djupíí
Odpovědět
Profilova fotka
alka tak ať to dneska všechno v poho zvládnete ;-) ty si jsou vysilující znám to :-|
Odpovědět
Profilova fotka
má tam být ty sny....
Odpovědět
Článek se načítá
Alko a Pelu, holky držím vám oběma palce, ať vám to krásně vyjde. Obě budete nádherné. Hrozně to uteklo, ještě nedávno Alka psala, že se blíží stovce :-) Počasí už nesledujte, vím lehko se to říká, ale nezměníte ho. Myslete na to, že za pár hodin už budete mladé paní, váš den vám pár kapek nezkazí. Nakonec budete mít počasí akorát a dramatické mraky na fotky a na déšť nedojde... Jen věřit a nesledovat. Takže moje rada na svatební den je, myslete hlavně na sebe, neřešte, kdo si co myslí, co mělo být jinak, co chybí a kdo nepřišel. Myslete na sebe a prožívejte každou minutu, protože to vážně rychle uteče a pak už budou jen vzpomínky. Takže klídek a pohoda, bude to nádhera. Těším se na fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dneska sem se probudila s nějakou špatnou náladou. Na kubíčka sem protivná :-( a hrozně mě to mrzí.... ale už sem se zapotila u uklízení a ted snídám, tak snad bude líp :-) holky já asi zmrznu, nemám žádný bolerko :-(
Odpovědět
Pellu, to přejde, pěkně se nasnídej a jdi si hrát s Kubíčkem. Zima ti nebude, maximálně ti ofouknou ramena, ale nebude ti vyloženě zima. Ty šaty jsou teplejší než se zdají :-) Maximálně nějakou pašmínu přes ramena na případně prostoje, nemáš?
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: kubík naštěstí usnul :-) a nemám vůbec nic, ty pašmíny se mi hrozně nelíbí
Odpovědět
Tak to je znamení, že ani nic potřebovat nebudeš :-) Mě se zase nelíbí takové ty saténové plédy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
snad ne :-) mě se ty bolerka taky extra nelíbí ale přijde mi to lepší :-) kdyžtak si oblíknu mikinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu: my měli taky asi max 16 a déšt...A to mne je vždy hrozná zima. Ale ted jsem si vůbec na zimu ani nevzpoměla, nejak jsem to nevnímala.....až když jsme seděli po focení v autě tak jsem chtěla aby pustili topení. A v šatech je fakt teplo....
Odpovědět
Profilova fotka
katika: vy jste si asi vybrali opravdu nejhorší den, ale sem ráda, že i tak jste si ho užili :-) já doufám,že až tak jako jste měli vy nebude :-N uvidíme....třeba počasí překvapí :-) já sem docela zimomřivá tak snad to zvládnu - hlásí ale 16-20 takže 16 snad nebude
Odpovědět
Profilova fotka
a koukám na vaše fotky....moc ti to slušelo, jsi krásná :-) a manžel byl krásně oblečený
Odpovědět
Profilova fotka
pe :-D llu: děkujeme. No manželovi jsem to vybírala ja..chtěli jsme něco jiného než černou ale ne bílou ani krémovou. Myslím, že tohle mu slušelo... No my jsme si vybrali nejhorší den...byla jsem naštvaná jelikož to rok plánuješ a pak tohle... Ja jsem si za celou dobu ani jednou nepřipustila, že by mohlo pršet, proto nebyla ani mokrá varianta..až ten víkend jsme improvizovali... Jinak na tvoje fotky se vážně těším....V těch šatech ti to bude hrozně slušet. Jsou to šaty přímo na tebe jelikož jseš hubená a taková princeznička :-) Myslím, že takové počasí jako jsem měla já nebudeš mít ani ty ani alka...a zimi se fakt neboj, hlavne si to užívej a užívejte jsi jeden druhého....šaty jsou tvoje tak nebude ani problem když je budeš mít pak hodně špinavé...
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak my máme vše uvnitř, takže z tohodle hlediska by mělo být všechno v pohodě. šatičky se vážně povedly :-) a s tou velkou spodničkou jsou ještě hezčí....děkuju. Prý vypadám tak na 16 takže mi jemný věci jdou. ale sluníčko by nás vykouknout mohlo :-D jinak petr taky nemá černý, ale tmavý je ale takový zvláštní. na něj sehnat oblek byl horor, je vysokej ale strašně hubenej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my měli taky všechno uvnitř, jenom parket jsem chtěla na terase ale ted jsem ráda, že byl uvnitř, protože by asi nebyla taková zábava..mne šlo hlavně o focení v přírode..ale přežila jsem to i bez nněj a užila jsi to.... S tím věkem chápu mne je 26 ale ješte nedávno chtěli po mne občanku..Ja jsem taky takový ten jemný typ, ale nevadí mi to.... sluničko bude ale bude ráda, že nebude to hrozný vedro jak v červenci...ja jsem i tak sundávala šaty tím stylem že jsem je odlepovala ¨ze sebe....Hlavně jsi myslím, že by nebyla ani taková zábava a lidi by nic nejedli... Mne se hrozně líbí tmavy černý obleky..i manželovi hrozně sluší ale chtěla jsem at se malinko odlíší od ostatních kluků, protože jsem věděla že všichni budou v tmavým... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě jde s tím deštěm celkově o to focení. že všichni by letěli hned do auta a z auta pryč atd. jen by se přebíhalo a to nechci
Odpovědět
Profilova fotka
no to by letěli...nás taky čekali když jsem se fotili...ale nebylo na výber.jediná možnost focení venku.pak jenom na hotelu... Všechno dopadne tak jak má a ty budeš štastná a spokojená i kdyby pršelo.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) snad jo...
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem nějak klidnější po tom co si zažila markétka s káťou tak si říkám, že opravdu hůř být nemůže a když to zvládly ony tak my by jsme to zvládli taky ;-) taky nechci žádný bolerko nebo šálu - musí mě hřát láska, mládí už jaksi ne :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem ráda, že náš den tě takhle uklidňuje...já jsem si před tím ani nedokázala představit co uděláme když bude pršet a ono pršelo...čtvrtek před svatbou jsem si přivodila kvůli počasí neskutečnou migrénu...Tak hotová jako ten den jsem ješte nikdy nebyla...Máma mě uklidnovala po smskách, že když se nestane nic horšího tak to počasí je prkotina.... :-) mne se šála taky nelíbila, ale měla jsem v záloze i bolerko...nedošlo na něj :-D radusv: ty to píšeš jako by ti bylo 50 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus: prosímtě, tak stará nejsi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?