Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj holky musela jsem vás přijít podpořit před tím vaším velkým dnem!!! bude to určitě v pohodě my už defacto finišujeme..Jedinej problém máme s výslužkama :-/ objednávala jsem je u příbuzenstva, ale maj je strašně drahý navíc by se pro ně muselo jet 100 km daleko, takže to zrušíme, už vidím ty kecy od švagrový
Odpovědět
Profilova fotka
holky napsaly jste toho hrozně moc a já nemám vůbec čas dočítat, možná až večer. jen hlásím, že šaty jsou vyžehlený... a holky pro mě šok! pro kytky si mám přijet v pátek odpoledne..
Odpovědět
Profilova fotka
tak sme dorazili... to byli teda nervy... tak skoro rozvezeno..chybi nam tu jedna rozvezená... asi ji nechám u mamky.. jinak jeste nez sme dorazili domu, tak nam psali asi 4 lidi ze to uz spucovaly a ze to bylo luxusni.. tak aspon neco:-) jeste jsme meli jet nakoupit..ale to budem muset asi az zita:-/..doufam ze to v tý restauraci stihnem brzo... jinak pocasi tam ukazuje tak, ze bude prset ve 12..kdyb "jen" to.. tak to neni tak hrozny:-))
Odpovědět
Profilova fotka
petu a to je problem? me rikali ze si je muzem vyzvednout taky uz ve CT..asi s epozeptám, ptz tim by si manza mohl prispat v pátek...
Odpovědět
Profilova fotka
nikdo tu neni? :-N ted mam delsi dobu volno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu někdo????
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já nevím, jen sem nevěděla že je to možný. že to kytky vydrží
Odpovědět
Profilova fotka
jj kytky by ti meli vydrzet hodne dlouho.. tyjoo tak ted jsem fakt nasrana..manza si ted vzpomnel ze nechce jet v golfu ze to je shit kterej nenavidi a dela tu uplne mega moc nafucanýho..fakt..na tohle nemam naladu!! jde o 40min!! grrrrr sqamozdrjem mi predhazuje ze najednou na vsechno bylo... a na auto neni..by se clovek posral fakt!!
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš to je pako!!!je to jenom auto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no ho neznas... tu ted peskuje a zuri.. fakt me nasral..nevim proc si najednou TED vzpomnel!!
Odpovědět
Profilova fotka
sem neverila ze pred svatbou to je na rozvod
Odpovědět
Profilova fotka
takze to vymyslel tak, ze "vyuzije kamarada" a posadi ho za to na obed.. hm vtipny.,jenze ja mam obedy do mista, nemam jmenovku.. nemam nic!! zitra to tam jdu delat a aon bude neco vyrizovat??..grr..fakt.. uplne mi to vsechno zkazi!! mel se vyjadriv driv..mel na to 14mesicu!!!!!!!!!!! ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-) ach jo......ty chlapi jsou naprosto neskuteční snad ho to přes noc přejde. Nebo at si sám sežene jiný auto
Odpovědět
Profilova fotka
no znám ho.. a bohuzel ho to neprejde.. tim pádem vyvstává dalsi problem.. nas golf tam jako jediny auto melo zustat a mei jsme v nem mit veci jelikoz tam budem jako jediny spát a tím pojedem domu.. ted je otazka : a jak teda pojedem domu??...to tady muzu proste delat cely znova... a vymejslet a ja nevim co.. at si klidne pronajme auto za 3tis...ale az na to budem mit!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám, že nervozita před svatbou stoupá :-) Alka nenech se vyprovokovat a řekni mu, ať teda vymyslí náhradní řešení, když teď se staví na hlavu. My naopak byli v klidu, až ve svatební den byl ženich trochu nevrlej, protože mu bylo horko a taky jsem radši dělala ústupky, abych si nekazila náladu. 8-( Dej mu čas do rána, ať to vykoumá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm my máme taky domlluvený auto od petrovo ségry že ho v bechyni nechá a tím pojedem druhý den domů
Odpovědět
Profilova fotka
pellu a kytky budeš mít kde, když je vyzvedáváte den dopředu? Já jen, že my je vyzvedávali (respektive ženich se svědkem) v den D a nesměla jsem je vidět. ]-( Věděli proč, bych je hned trochu upravila, kdybych měla šanci
Odpovědět
Profilova fotka
lenra, ja bych mu ráda doprala jiny auto, vim ze je na auta nemocnej a postizenej... vlastne diky autum se známe... jenze na to proste nemame, a bohuzel nasi kamaradi jsou bud neridici, a nebo maj sileny poplenice...no...rekla jsem mu ze to zitra zaridime, a ze ma cas od 13:00 do 6 aby to vymyslel... to budu u kadernice... souhlasil, a rekl ze obvola kamarady a nejak si to zaridi... sem zvedava...ale doufam ze uz bude klid:-/ nemam rada kdyz jsme takhle napruzeny:-( holky..zitra to bude narez..pokusim sem hupsnout, ale vazne nevím..takze dobrouuuu
Odpovědět
Profilova fotka
teta mi řekla at je dáme do lednice a přikryjeme novinama, aby nerozvily...tak asi tak já je vidět rozhodně chci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, radši na ně koukni, vždyť to není takový prohřešek ne? Aspoň budeš klidná.
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že to není žádný prohrešek :-D sem na ně zvědavá a taky na sebe jak připnu ženichovi kytku na klopu, netuším jak se to dělá
Odpovědět
Profilova fotka
Korsáž je udělaná na spínacím špendlíku, takže v pohodě neboj. :-) U mě právě všichni dělali jak divý, když jsem řekla, že ty kytky teda chci vidět, když nejsou z toho, co jsem si objednala...nechápu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to taky nechápu, u nás nikdo nic takovýho neřeší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás taťka řešil i to, že nejsem zalezlá v pokoji, než ženich přijede. Jako kdyby nevěsta měla jenom čekat a čekat a čekat, na nic se neptat, po ničem se nepídit a mít všechno jako překvapení. A já zrovna takový překvapení nerada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak jdou přípravy v klidu?
Odpovědět
Profilova fotka
já taky!!!pořád budu někoho posílat aby to šel zkouknout a tak. ale věřím mamce že to zmákne :-D a všechno bude nachystaný... zatím mám pocit, jako když vše připravuju pro někoho jinýho a nevím co od toho dne očekávat
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobře, že jsi v klidu. Já byla taky, akorát večer před svatbou, když ještě v deset jsme zdobili sál a já neudělaný nehty, neoholený nohy a chtělo se mi hrozně spát, to už jsem trochu panikařila a pak jsem nervozitou nemohla spát :-) Pořád se mi honilo hlavou, jestli máme všechno připravený na hostinu, nějakej obřad mi byl úplně šumák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) sem na tu noc před zvědavá asi budu usínat se sluchátkama a hurvínkem :-) to na mě zabírá :-D jinak zdobení snad skončíme dřív a nohy si taky musím oholit :_D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si nohy holila v půlnoci :-D Taky jsem myslela, že do osmi budem doma a nějak se nám to protáhlo. Asi málo lidí, či co :-D Teda hurvínek jo? :-) Ten by u mě nezabral
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíš, mě zmizel manžel do postele. Tak já jdu taky. Zase nakouknu, jak vám jdou přípravy :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?