Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
pelu zde http://www.beremese.cz/album/album.ph... jdu zalít kytky a dovařit véču, zkusím ještě večer nakouknout nebo až zítra z práce kdyžtak papa
Odpovědět
Profilova fotka
jojo ty už jsem viděla :-) já tu budu ted než půjdu koupat malýho a pak zase asi večer
Odpovědět
Profilova fotka
huh..ted mi volala mamka... huh jsem ji to vsechno vyklopila... tak se jen smala a rekla ze to je proste segra.. ze ji prece znám.. a at na to nereaguju:-/...se snadno rekne
Odpovědět
Profilova fotka
ja tu udu do 10...pak prijde manza konecne...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já možná i po 10té. uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ja bych byla taky..ale manza zabere pc.. takze bud zmizim na chvilku... a nebo az do zitra:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
proc mi porad prijde, ze s eu na =-) s nejedna o svatbu???
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo... zitra musim na pracák... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kam jste se zase podely? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sem tu
Odpovědět
Profilova fotka
jak to myslíš, že se u vás nejedná o svatbu??
Odpovědět
Profilova fotka
no ze mi to tak prijde.. nic se u nas nedeje.. nic se neresi(jako tesení se, mamky, tatkove, proste prozivání).. proste nic.. a vidim ty alba, tech holek jak tesne pred svatbou celý rodiny se o neco staraj... a u nas nic... takovej ocit jak kdyz se nejedna o svatbu..nevim jak to opsat...cekala jsem neco jinyho..:-/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vsichni to berou jak nejaku pritez a furt se k tomu stavi: dobre.. my si to nejak odbydem.. a jede se dál.. nevim.. jsem z tech lidi smutná...
Odpovědět
Profilova fotka
spis nez nervy na me jde asi slusna depka :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jůů hřmí a leje
Odpovědět
Profilova fotka
alka: u nás se to ale taky neřeší. mamka teda hodně pomáhá a spousta lidí mi pomoc nabízí ale nic extra se neděje..bud v klidu, myslím, že když ti dva už bydlí spolu tak ty rodiny jsou malinko mimo
Odpovědět
Profilova fotka
asi to tim bude.. no hrozne moc vsazim na zira ze kyz ty lidi objedem s vysluzkama a ze se budem porad bavit o svatbe, ze me to hodi do nalady svatebni..nebo aspon do nervů..
Odpovědět
Profilova fotka
chci byt nervoznííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady taky leje a hřmí a Z. přijel na otočku domů a vrací se zprátky do rána do práce za nemocnýho kolegu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
týýjo..presne tak jak leje ted venku bych fakt nechtela.. to sou provazy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
si připadám jak kantýnská - vydala jsem rychle véču a honem svačiny :-D tak to bude slušná bouřka bojím bojím už nejde posr..ná digi tv ]-( alka neboj budeš nervózní čím dál víc
Odpovědět
Profilova fotka
no nam taky nejde.. to je fakt vynalez...sotva zaprsi, nebo zafuka a tv nejde..to je fakt blbost:-/// radus no.. nevim jestli za ty dva dny to nazenu:-D tyyjo 2dny:-D radus to je taky nadeleni..no ja si taky pripadam jak kucharka.. nastesi manza naposled zitra... a pak v nedeli ho nahnali do prace :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já nechci být nervozní!!!a u nás neprší
Odpovědět
Profilova fotka
petu ja to tim prozivam..takhle mi to vubec nedochazi:-D.-D tyjo..a uz je zase vecer....zitra toho je hodne..a ct ani nemluvim
Odpovědět
Profilova fotka
mě to zatím taky nepřijde a sem ráda, rychleji mi to utíká :-) zítra jen nehty a vyžehlit šaty. ve čtvrtek petr vyzvedne obleky a já mám sraz s fotografem. a pátek mamka vyzvedne mísy a sladký, já jedu ke kadeřnici, pro šaty, pro spodnici a hurá vše navézt do dražic. ještě musím vymyslet kdo vyzvedne dort
Odpovědět
Profilova fotka
no on má do toho dosah a ten mu končí ve čt ráno holt to musí nějak zvládnout a snad ho zítra pustí dřív já mám taky zítra po práci lítání po úřadě a po městě jdu zklidit ten výbuch v kuchyni
Odpovědět
Profilova fotka
tyyyjo, to je fakt hrozny.. ty nehty.. si tu vypichnu oko... miimalne... teda.. kdy uz se snima zziju?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no proto sem si je nechala udělat dřív..pár dnů to trvá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dnu? beru 2.. vic ne:-D jako budu mit problem normlane s satama a zachodem.. jeste s tema nehtama.. :-N :-N tyjo.. to bude fakt komedie...se tu chlamu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky nestrašte mě s nehtama :-N já fakt musím mít kratší budu manipulovat s tampóny :-D :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?