Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
Co domlouvání na Vráži, všechno ok??? naši svatebčani byli uchvácený jak to bylo krásný místo a jak dobře vařili, prostě si to všichni chválili a já pak byla taky moc ráda že to bylo tam.
Odpovědět
Profilova fotka
edith no byli jsme tam minuly tyden.. porad se drzi toho jejiho pocitaní...ale uz je nam to jedno.dáme tam hranu 50tis.. a je to..:D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to se vejdete!!! nebo jí řekni až budete na 50.000,- ať řekne, že si to už od teď platí svatebčani. Nám to takhle nabízela.
Odpovědět
Profilova fotka
nu vzdyt jo.. takhle jsem to myslela:-) ja si taky myslim ze se tam vejdem.. kolik ze si mela lidi? ja se cejtim tak na 40 ze to bude stát
Odpovědět
Profilova fotka
my měli na oběd 48 a večer přišlo myslím tak 12 lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
a platili jste 55 ze? i s tvrdým?... my uz jsme cca na 49-50lidech celkem...
Odpovědět
Profilova fotka
bain: ideální předpověd pro mě. msevy: koukni ke mě do alba já je mám z deichamana jinak vítám a nebaví mě dočítat!!!!pardon
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš koho vítám? sebe? ach jo.. jéé ahoj edit!!!
Odpovědět
Profilova fotka
petu:-Dtady neni skoro co docitat :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky já dnes byla u kadeřnice na melíru a na stříhání. tak se myslím ofina podařila :-) a pak sme s malým zalehli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne? a co ty 3 stránky?
Odpovědět
Profilova fotka
petu- to sme zvladli?:-))) :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo ... máš vyfocené nehtíky?
Odpovědět
Profilova fotka
už sem koukla. moc pěkný!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsou v albu, ale je to docela nepovedená foto...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak taky dobře vyfotit nehty já jdu zítra ráno a pak vyžehlit šatičky
Odpovědět
Profilova fotka
jo a má ex svědkyně mi napsala at s ní na sobotu nepočítám že se možná přijede podívat jen na obřad. tak sem jí napsala když nechce at nejezdí vůbec
Odpovědět
Profilova fotka
ja na zitra uz udelala seznam kdy a kam tak to bude asi zajimavy..:-D se mi nikam nechce:-D a ted sem s ezasekla i s uklizenim...s tema nehta,ma jsem neschopna...
Odpovědět
Profilova fotka
alka tak jsem tu teď měla nejkámošku co mi jde za svědkyni a ty jsi její vzdálená příbuzná :-D teda to je síla jak vás všechny nějak mám s někým známým spojený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vzdalena? jak s ejmeuje??:-)
Odpovědět
Profilova fotka
její babička jsou s tvou babičkou sestry :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to netusim.. to bude nekdo z rodu hanzalovců?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
babička je gyepesová z havlindy kdysi mi vyprávěla o příbuzný co měla tajnou svatbu na syechelách a když jsem jí řekla, že jedem v pátek na Z. kolegy svatbu do N. Hradů tak se zeptala zda si nebere nějakou Martinu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi napis to jmeno do IP..i kdyz si mysim ze nebudu vedet.. z týhle strany sme se moc nestykali...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus:-D kurník to jsou tamtamy:-D gyepesovou zadnu neznam, ale moje babicka je hrozná puska a v havlinde bydlí, tak je mi to jasny uz:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jin ak pribuzna je moje segra:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no prostě vaše babičky jsou ségry a vaše mamky sestřenice a právě tvoje babička její babičce vykládala, že se vdáváš v N. Hradech a moje kámoška tě zná i jménem - no sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://meteotv.meteopress.cz/#sm=1-0-6 už to vypadá líp
Odpovědět
Profilova fotka
Martí koukni tady: http://www.medard-online.cz/index.php ještě tam teda není celej pátek ale dopo a vypadá to max. na nějaký přehánky žádný ukrutný deště by v pátek být snad neměly.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?