Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
alka: kdes to nasla koik lidi ma ve stejny den svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
já zítra v plánu nic nemám. měla sem jet do budějic ale nakonec se nevejdem do auta protože petrova máma si sama ani neumí koupit hadry na svatbu!!! Jinak já jdu na nehty ve středu. kdyby bylo na mě jdu až vpátek ale to nebude čas :-) ty jdi tak v úterý, středa jestli budeš mít čas. a nenechávej si je dělat dlouhý. jen aby přečuhovaly přes prstíky a bude to v pohodě. mě na prstech opravdu drží a dělám s nima v pohodě všechno i okolo malýho a tak
Odpovědět
Profilova fotka
je to v seznamu clenu.. bud to mas podle mesice a nebo podle pismenka, takze v tomhle pripade podle mesice(to vis, v praci jsme se nudila:-D) no ty co to maji tento tyden uz jsou dokonce v takovym tom sloupci na pravo kde je " nejdrivejsi svatby" : a tam to vsechno litá..:-) neni tam pocet.. to si musis spocitat sama:-))
Odpovědět
Profilova fotka
petu taky nema co na sebe? no jsme zvedava v cem prijde tchyne... jeste se nezminovala ze by se aspon koukla do skrine :-N jj ja chci malinky, me se ani dlouhy nelibi, a me by ani typove nesluseli:-) jj premyslela jsem ze ve stredu, ale buh vi jak to bude s tim rozvazenim.. takze asi pujdu v utery:-) at si na ne zvyknu.. ct je zaflakanej.. st podle toho jak se tchyne "pochlapi".. no jinak je teda volno, myslela jsem jak toho nebudu mit.. a nemam covece:-D:-D ja tam chci kaminky, vcera jsem nasla na googlu tak luxusni fotky ze mam vybráno:-D:-D doufam ze mi to bude.. a nasla jsem i dalsi fotky... mela jsem asi 3 favority:-) ale ty jedny.. och.. doufam ze je vietnamec zvladne:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak na náš datum sem jen tady napočítala asi 240 párů :-) zajímalo by mě kolik párů se bere opravdu :-) tchýně si prý koupila šaty za 3 litry a petr říkal že jsou otřesný
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky si rikam ze tak 1/3 je asi smyslený.. :-N uvidime:-) no v unoru jak jsme to pocitala tak nejvic svateb na jeden den bylo nekdy v cervenci.. myslim 17. no to bych kecala, a to bylo nejakych 260 .. myslim ze na jare hoodne holek pribylo, takze ted nemam tuchy.. kazdopadne svateb je jak natento:-D:-D a to mi deda vcera vyparavel jak to ted neni moderni a jak se ted uz nikdo nebere a ze nejsou zadny svatby:-D:-D no, cena je to "normalni" ted jeste jak to vypada:-D :-N no vcera na rozlucce tam byly vlastne holky co jdou na svatbu at jako druzicky nebo svedkyne atd, a rikali ze se tesi na svagrovou a na to jeji fopa ve svatebnich satech stejnyho odstinu jako nevesty...:-D asi neco kujou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vidis.. to se dneska musim rozhodnout jaky nehty.. at ten obrazek taky vytisknu, at vietnamec vi...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D kde koukáš na počasí?
Odpovědět
Profilova fotka
procpak? na meteopres, a jeste na nejaky 3 stranky který mi vypliv seznam:-) je fkt ze to bylo 50 na 50(na nejakych str slunce, na nejakych prehanky.. ale ja myslim ze t yprehanky za ty 3 dny zmizi:-d:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen tak, abych se taky mrkla :-) snad zmizí
Odpovědět
Profilova fotka
no sobota na tom byla nejlip.. to mi ukazovalo v 90% slunicko, sice zimu, ale slunicko.. ten patek byl takovej" blbej":-D:-D ti hodim odkaz:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://meteotv.meteopress.cz/#sm=1-0-0
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to by bylo ideální!!!ukazuje mi to na tábor 21 stupnů a sluníčko
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis to:-) jak rikam, mam 3 dny na to abych "rozehnala" mraky:-D ale mraky mi nevadi, dokonce by to bylo splneni práni... jen proste neprset. nevim jak je meteopres presnej, ale kapicky tam nejsou:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no tak uvidíme...ale takhle by to bylo přesně to co sem chtěla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prosímtě nevíš když používám firefox jako prohlížeč a chci si něco stáhnout jak si nastavím kam se to má stáhnout?
Odpovědět
Profilova fotka
jj rikame si s manzou ze jediny predpovedi ktery by jsme verili je ve ct... táta sice rika takovou tu vetu " 11 rozhodne" ... ale kdyby do 11 prselo tak je to stejne v coudu... takze den pred:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no mě může klidně do 11 pršet :-)
Odpovědět
alka: u me je 169 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
no vida:-) tyjo venku se zacina delat docela zima, a pofoukava tu vitr... no, jen at se ted vyprsi a pak s eto musi vybrat:-D:-D uvidime:-) petu mas jeste nejaky zarizovani na tenhle tyden?
Odpovědět
Profilova fotka
vyloženě vyřizování asi ne. v úterý jdu ke kadeřnici, ve středu nechat vyžehlit šaty a na nehty, ve čtvrtek vyzvednou šaty, obleky pro kluky a spodnici k šatům. a v pátek vyzvednout obložené mísy, dort, sladké a všechno navézt do hospody
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se jevi jako docela klidecek:-) ja si rikam ze v ten ctvrtek si asi prdnu do gati.. potrebovala byych aby mel ten den tak 30hodin, min..:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
co máš na práci ještě?
Odpovědět
Profilova fotka
no ve ct se to musi vsechno udelat, rano vzyvednout dort, jet do restaurace, tam to nazdobit, jet zpet ptz v pul druhy musim byt nastoupená u kadernice, ta me propusti az kolem 6tý a to uz nestiham...jelikoz, dojet domu, tady to pripravit, vzit si svoje vsechno co potrebuju a uz me bude vyzvedavat tatka a odveze me k babicce.. po ceste jeste vyzvedneme segru na nadrazi, a u babicky musime udelat to velky pohosteni a nazdobit nevesty auto.. pak asi padnu a umru.. a to nerikam to ze nekde v mezicase se musi vyzvednout manzovo oblek... a streda bude asi taky husta.. no vida jak se mi to vsechno nahromaduje a rozpomina:-)) ve stredu vysluzky + vyzvednuti kompresoru + nakoupeni na obcerstveni.. eheee :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no mě taky chce kadeřnice ještě v pátek, ale zkusím se s ní domluvit na dopoledne. obložený mísy nechám vyzvednout Petra, pro dort dojede brácha, sladký zařídí mamka a já navozím pití a výzdobu a vyzdobím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to je paradicka.. no me prijde ze tam kde nejsem, tak to "nefunguje" nebo jak to rict...me pomuze asi jen segra stim chystanim jidla.. jinak nema kdo,..ptz ke kadernici za me nikdo nepujde, vyzdobu tak jak chci já, to taky nikdo neudela, tak je to sranda:-D:-D no tu kadernici jsem chtela taky na stredu.. ale ona mi rekla ze to bude lepsi v patek, ze si me rovnou i zastrihne podle ucesu jak to potrebuje, a ze mi da do hlavy nejaky veci který ji prave druhej den zesnadní to cesání... takze si pak uz nesmim myt hlavu.. coz neni problem..
Odpovědět
Profilova fotka
nono s tou kadeřnici to mám stejně, taky mi to chce umýt a vyfoukat podle sebe a tak. tak mě lidi jen vyzvednou věci jinak si všechno taky budu dělat sama ale všechno objezdit bych nezvládla, nehledě na to že mísy se budou vyzvedávat dodávkou a pro dort musejí jet 2 protože se nedá dát do krabice takže ho jeden musí držet
Odpovědět
Profilova fotka
teda co kecam pátek.. ctvrtek
Odpovědět
Profilova fotka
jasně :-) chápu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?