Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak alka před diskárnou rozlučka dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
tyo sem zvědavá jak to dáme s penězma je to docela hustý
Odpovědět
Profilova fotka
to by mě taky sr..o já bych byla radši kdyby po tomhle na svatbu nešla, protože alkohol rozvazuje jazyk a nějaký dohady nebo divný pohledy na své svatbě řešit nehodlám!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jakto nevycházíte? já měla včera u našich milé překvápko - rušila jsem na začátku léta pojistku a čekal tam na mě dopis, že mi zůstatek posílají na účet, večer jsem na něj mrkla a už tam penízky jsou - nic extra to není, ale na svatbu se hodí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus ahojky:-) no ja byla tak v soku a zmohla jsme se leda tak na jdi do prdele.... ale proste na tohle tema jsem az hystericky háklivá...:-(( no ale je fakz ze na diskarne jsem koukala jak blazen..jsme tam byla snad po 6letech!! a uz tam asi dalsich 6 let nepujdu... radus, prosim te kolik ti je?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: jako mám naobálkováno, ale trochu se bojím útraty na hostině a jestli něco vyberem..
Odpovědět
Profilova fotka
alka aspoň, žes ho poslala někam ;-) teď pořád přemýšlím kdy jsem byla naposledy na té diskárně :-D ale já na to přijdu skoro 32 to bych vám mohla holky dělat mamku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a to jsem kdysi razila heslo, že po třicítce se vdávat nebudu, že to už je trapný :-N pelu chápu obavy, ale myslím, že vám to klapne ;-) já se včera dozvěděla, že taťkovo sestřenice s mužem, kteří jsou zvaní na večerní oslavu nám dají darem sud a zajistí chlazení a ségry přítelovo rodiče nám dají 2 basy piv - vůbec jsem to nečekala a je to hrozně milý :-) jdeme baštit, tak se tu mějte, večer zkusím nakouknout nebo až zítra z práce
Odpovědět
Profilova fotka
jeeej me se seká psani, tak nez s emi to napismenkuje.. vy uz jste jinde.. tak ja to jdu docist
Odpovědět
Profilova fotka
no , diky ty rozlucce se taky odcela obavam jak vyjdem:-(( jj predtim to bylo super, za chvili nahraju fotky:-) posila mi je kamoska zrovna:-) jinak holyk za chvili jdem s manzou spat.. ja toho moc nenaspala.. manza uz vubec nic... takze se tu zjevim vecer:-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: mě psala včera sestřenice. máme od ní domluvený víno z moravy tak psala jestli ho taky chceme jako svatební dar tak sem to přivítala :) já tu budu taky večer, teda pokud se dokopu k žehlení tak moc ne. taky si půjdu s kubou ležet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu.. v loznici je tak 400°... to se nedá:-D jinak holky ja jsem zas uplne nabrousena, to snad neni mozny, jako tchyne je zralá na kopačku!! fakt.. tak ji volám, ze jako co.. kdy si muzem vyzvednout dzusy, vina, a krabicky ze bych to chtela na krabickovat, a ze jak je na tom, ze v utery a stredu chcem rozvazet( manza ji to rikal minuly tyden , kdyz jsem 2x urgovala at upece ty dorty) - oprava- jsem ji psala.. do minuty telefon, kde na me uplne hystericky a ze je nejvetsi chudinka na svete volala.... : ale marti! to mam mit jako v prdeli vyrtuli nebo co??? to jako nestiham, co si jako myslite. nemam to kde pect ty dorty, zaridte mi to (a hafo dalsich kecu) telefon ukoncila stim, ze jsme se domluvili, ze jako to bude ve ctvrtek...(upeceny a moznááá pripraveny na rozvoz), tak uz jsem to nevydrzela a normalne jsme na ni hooodne zvysila hlas, ze se zblaznila, ze o ctvrtku s enikdy nemluvilo, kde k tomu prisla, a ze ve ctvrtek bude nejvetsi shon, a ze pujdem spát ve 3 ráno a budem rádi, tak at si nevymejsli... dodala ze v utery to nebude, a ze moooozna ve stredu by to teda mohla mit hotovy(jako upeceny) ale kde je nakrabickovani a rozvezeni 30ti adresám????... grrr.. sem to pretlumocila manzovi, ten uplne zuril, tyjo jak sopka(konecne ho neco zajima na svatbu :-N ) okamzite ji volal at si trhne ze si teda ty dorty koupime...(ani nevim jak se teda domluvili,jeste spi):-D:-D fakt narez ty lidi, cim mysli, a jestli vubec to je mi zahadou...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tyjo, holky, ale jsem docela nervozni... uvedomujete si, ze ted prvni svatby co budou na beremku budou 27.8. tedy já? uz jsme na rade... jezis uplne s emi udelalo spatne holky:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
wau! na sobotu hlasi jasný slunce!! na meteopresu! no vidite holky.. ja tam mam jeste mrácek.. tak snad i ten mracek za ty 4dny zmizi:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyy jupíííííííííí!!!! ja mam takovou radost!!! prave mi volala jedna osoba( co ji uplne nednááááávidim) a byla z povinosti zvaná na svatbu... ze nepujdouuuu!!!! jupíííííííí !! tak ted uz to bude opravdu dokonalýý!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky kde jste celý den?:-((
Odpovědět
Profilova fotka
je tu někdo???
Odpovědět
Profilova fotka
já sem s kubíkem do 17hod spala a pak sme jeli koupit mlíčko pro prcka a odvézt postýlku. a pak sem úšpěšně 3 hodiny žehlila 4pračky prádla, ale mám hotovo!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo mas stesti.. ted jsem rekla ze naposled kliknu a jdu spat... takz e ja tu sem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooooooooo!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
petu týýjo tak to je taky slusnej vykon.. ja teda taky dneska prala(to rucni me fakt nici) a zehlila, a taky uz budu priste prát a zehlit jako vdana... docela jsem stihla i uklidit, takze je to celkem v poho:-) zitra asi posledni zajistovani a pak uz jen vyzvedavat..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jinak, koukala jsme na pocasi a vypada to víc nez dobre x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) já ještě hodím něco do pračky zítra abych po svatbě neměla nic :-) ale to už bude jen pár věcí.... uklidím asi až ve čtvrtek, aby v sobotu bylo ještě uklizeno :-) wau letí to!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jj samozdrejme ze muj dnesni uklid byl spis "zbytecny" jelikoz s manzou a s tim nasim prasetem je to tu do dvou dni jeste horsi..:-D:-D takze uklid asi ve stredu, a ve ctvrtek to jen preliznout aby to bylo okej( jeslti to budu stihat).. kdyztak s enepo...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
někdy mi nejde odeslat odpověď. stává se ti to taky?
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je kdyz napises to co uz si nekdy psala(do pismenka, do tecky) tak se ti to neodesle.. takze kdyz pridas smajlik navic a nebo tecky navic..tak je to okej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? jak je to možný?
Odpovědět
Profilova fotka
to nevim..ale prisla jsme na to nekdy v zime.. kdyz jsem treba napsala ze je neco hezky, nebo rano s emi to stavalo.. kdyz jsme psala dobre rano..atd:-) asi aby se clovek neopakoval, nebo nevim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš to je pitomý! co máš zítra v plánu?
Odpovědět
Profilova fotka
wau... to je zajimavy.. nekdy v unoru, kdy jsem tu psala kolik lidi ma na danej datum svatbu, tak to vychazelo ze na muj datum je to pouze 12svateb... a ted ani nevim proc koukám.. a je to 46svateb!! týýjo, to je docela dost! na muj den 46 páru se bude brát.. páni.,, zitra musim bezet opet tisknout, ale tentokrat odletovy instrukce, pojisteni a vsechno na cetsu- poslali mi to mailem.. to mi taky mohli poslat v patek kdyz jsem byla tisknout:-D:-D no, potom pro jistotu skocim do cukrarstvi, abych se ujistila ze na dort nezapomneli( u me by me to vuuubec neprekvapovalo), a to je asi vse.. chtela jsem jit na nehty.. ale nevim jestli neni moc brzo, preci jen, ceká me jeste hafo práce, abych si je nejak netento:-D:-D si pak neuru ani ehm ne?:-D:-D co ty? mas neco v planu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?