Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady je mrtvo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
achjo, manzu zase povolali... v 1:00 v noci ma nastup, a vraci se az v nedeli.. ach joo:-(( prijde z prace, hned jde do prace, v nedeli prijede a v pondeli jde zas do prace.. ty mu teda tenhle mesic davaj.. :-| no kazdopadne ja se ted pekne nudim:-( nejste tu nekdo?? jináááč: krakatice, silene vám zavidim to pocasi! urcite to bude vsechno nááádherný! doufam ze se moc nenervujes a uzivas si posledni hodiny svobody:-) preju hodne stesticka!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tu, ale jen nahraju fotky a mizím musím udělat Z. hamburgry na zítra do služby a pak budem asi čučet na tv to je blbý s manžou, ale holt je to jejich práce :-| hranatá na zítřek přeji hodně štěstí a ať vše vyjde jak má budu na tebe moc myslet :-) jinak na netu je článek, že zbytek srpna super a začátek září chladný a deštivý, ale já si zkazit náladu nenechám je to možný, ale tady v čb bude určitě hezky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
žijéééé jupííí:-):-) jé tak to je skoda:-( ja budu delat taky svacu sebou, ale jen nejaky plneny rohliky, asi nebude mit sanci jist normalni obed:-/.. jj je to na prd.. uz jede takhle "nosntop" 14dní, a dalsi tyden pojede.. to bude na ty svatbe teda pekne "cerstvej" :-| mi celej ctvrtek prochrape... no ja sem ten clanek cetla 2x jednou jsem byla nadsená ze jsme jako v pohode... ale pak jsem si to precetla jeste jednou( je to nejak divne napsany) a vim ze bude zima jako prase a prset.. dneska jsem videla na ct1 predpoved na týden, a uz tam byl onen den D ... sem se musela smát.. kazdej den, tak nejááák... mozná dest.. a na patek zima jako prase a osklivej mracek s bourkama, bleskama destem... atd:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja potrebuju aby bylo hezky v nových hradech:-D:-D:-D jinak je mi to uplne jedno:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nenene počasí nevěřím, věřím, že všechny budeme mít hezky a hotovo ;-) tak fotky jsou tam, s ofinou jsme nic nedělali to až v den D, bude to i líp natočený a pod tou boulí bude růžička nebo růžičky mě se to líbí, víc se v tom hlavně cítím a doma taky spokojenost
Odpovědět
Profilova fotka
teda, me se vic libil ten prvni hokus pokus, stim vycesáním a jednim camcourem dolu..tohle nový s emi na tobe nelibi :-N takze tenhle zvitezil? ja jsem pro prvni:-D:-D ale domací hlas je dulezitejsi to je fakt:-)) jj presne, manza taky prej: prosimte co na to koukás!! vis ze jim nemas verit!!!:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D doma jsme pro ten druhý, kadeřnice taky, zítra jedu k našim tak jsem zvědavá co oni... já se v tom cítím líp, nosím stále rozpuštěné a tohle je tomu nejblíž
Odpovědět
Profilova fotka
myslis ze ti to vydrzi do zitra?:-) no tak kdyz se v tom citis lip tak to neni vubec co resit:-)) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ty potvůrko, ale díky za názor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak potvurko?:-) rikam svuj nazor:-) a mylsim si ze jestli se v nem citis nejlip tak je to jasny.. me taky kazdej pohanil saty a ja se v nich citim dobre, takze v nich taky jdu:-))) ale me se libi víc ten prvni:-D:-D nj, ale musela bych videt saty, abych ti to mohla posvetit:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tu potvůrku jsem myslela v dobrým na to jak sis rýpla jestli mi to vydrží do zítra :-D nene šaty neukážu a názoru si vážím, vůbec mi nevadí když mi někdo řekne i to co třeba nechci slyšet naopak ;-) musím jít pa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
skoda... nevim co tu budu dneska delat...tak ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
kráááásnou sobotu slečnyyy (a ted uz i pani) dneska to bude dobrej den:-) ted mam oraz, tak asi poradne uklidim byt, kdyz tu nemam manezla:-/.... jinak dneska prevazeni veci k babicce.. premyslim, ze si umeju auto( ma to cenu kdyz bude celej tyden prset??) no a od 7 rozlucka...:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, dneska je opět nádherně :-) hranatá x-) alka taky jsem sama do večera, tak jen vysaju, čekám až mi dopere pračka a razím k našim na oběd a doladíme organizaci ;-) užij si rozlučku a těším se na vyprávění :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, vidis to, asi sundam cíchy, a jeste je preperu a necham, at mi to za ten den uschne.. kdyz bude tak nadherne... hned jdu na to... jééé tak si to taky uzij.. preci jen je to krasný to porad resit:-) co uces? drzi?:-)) me by nevydrzel, rano vzdy vypadam jak nejaka elektricka kralovna( jako po zásahu el.):-D:-D:-D no asi se moc nezrídim... doufala jsem ze si me manza ohlida, a odveze... ale kdyz je nekde v riti....:-//
Odpovědět
Profilova fotka
jojo taky toho využívám a suším prádlo venku dokud to jde ;-) vzhledem k tomu, že jsem šla po zkoušce ještě do práce, tak jsme vlasy rozčesali, ale ty konce mám natočený ještě teď, takže pohoda... já mám vlasy hřebíky, ale 2 roky jsem měla slabší trvalou a naposledy loni v srpnu tak jsou možná trochu ještě zvyklý ;-) děkuju a tobě taky hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja mam taky hrebiky, ale kdyz mi navlhnou tak u zátylku mi udelaj takovou pa-vlnu...:-D:-D jj taky hezky den.. ja uz jdu zas litat , at to stiham.. budu tu az si vymezim cas na snidani:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, sem doma!!!!!jdu pověsit prádlo, mám připravených asi 5 praček. večer vše popíšu
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu... ted tu budu tak do 6-6:30 a pak az zitraaa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak ted jsem pekne rozhozena... navsteva dopadla ASI dobre..ale ja jsem z toho nejaka smutna.. deda tam do me hustil ze to neni moje posledni svatba a prijdu domu, zapnu pc a tam mam mail od segry ze ona by pozvala toho a toho, a ze proc jsem je nepozvala a ze by to bylo vhodny atd.. a ze tyhle lidi uz nas cenove nevytrhnou, zvalst kdyz jsem si stezovala ze tolik lidi odpadlo.. a jako bombonek dodala neco jako deda.. ze to urcite neni moje posledni svatba a ze priste....:-(( no 5 dní pred svatbou jsou tohle slova kterej chce kazdej slyset:-( jsem hotová.. ja vim, reknete mi, nic si z toho nedelej..ale ja to mam v hlave a uplne me to ubijí:-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, alka: prosímtě jak ti tohle může někdo říct??? nechápu asi bych je poslala do prdele! a co ta tvá sestra pořád má? neříkala si že se vdala tajně? a tobě bude říkat koho je vhodný pozvat??? Hezky do očí bych jí řekla, že zrovna o tomhle at ona pomlčí!! no jinak petr měl v pátek rozlučku, trvala 3 hodiny protože petr skoro nepije a zřídil se whiskou tak rychle že byl v půl jedenácté doma v posteli a nevěděl o světě. nic si nepamatuje..ani na striptérku nedošlo a to jí kluci měli objednanou. Tak nám prý asi těch 1500kč dají co vybrali. jinak co se svědkyně týče, tak té sem napsala dlouhou smsku všeho co sem měla na srdci a ona ani neodpověděla. až včera když sem jí napsala že mě mrzí že jí nestojím ani za odpověď. tak mi napsala okliknou zprávu ve které mi vlastně nezodpověděla nic. ale napsala že chápe, že můžu své rozhodnutí kolem svědka změnit a tak sem ho změnila! A napsala jí že doufám,že na svatbu půjde na což se opět nevyjádřila! No uvidím jestli napíše. jinak sem včera odvezla vajíčka na dort a paní si myslela že sem 14ti letá sestra nevěsty :-D no mazec. a holky panebože já se budu za 6 dnů vdávat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a počasí? bohužel nám to asi opravdu nevyjde podle představ ale snad neproleje celý den. hranata: jaká byla svatbička? vy máte krásný víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Raduš druhej účes je krásnej!!!!!!!! já včera po soustředění vyprala 5 praček prádla i s petrovo pozvraceným oblečením a dneska ještě asi sundám cíchy a ubrus v kuchyni když je tak krásně tak to schne jedna radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem tu... muzu vam rict ze muj vcerejsi den, kreten pokracoval:-(( rozlucka dopadla katastrofalne.. nechala jsem tam penez jako blázen a nebyla jsem ani trochu opilá.. ale to nejhorsi teprve prislo:-( sli jsme na diskarnu a tam me pozorovala skupinka kluků.. po pul hodine docela doternýho zírání se jeden odhodlal a sel ke me, a zeptal se me: hele, my se porad s klukama dohadujeme jestli si tehotná a jestli takhle pred tim porodem muzem takhle tancovat?? to bylo jak studena sprcha!! vypadam snad jako pred porodem? uplne me to srazilo.. jako rozjetej autobus... sla jsem si sednout na bar a dat si nejaky harakiri... a tak do 20minut mi prisla anonymni sms" vzpamatuj se t yhnusna tlustá kravo".. nic proti ale tohle bylo na me nejak moc... rozbrecelea jsem se tam, slozila... a odesla domu:-((( dnesni nalada je absolutne na bodu mrazu a mam depku jako prase..:-((
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ježiš to je mi líto, že ti to nevyšlo. Ty lidi jsou fakt neskuteční kreténi!!! A ty si řekni, že si tě bere chlap který tě miluje a líbiš se mu. tak proč řešit nějaký blbce! vím, že tě to určitě mrzí ale vezmi to z druhé strany, určitě mají kluci nějaký mindrák a bereš si je? ne!
Odpovědět
Profilova fotka
petu jéé tak manza se ti takhle opil? ale to je roztomilý:-)) jinak ta svedkyne... to je taky hruza.. vidis?! sama ti naznacila at vymenis.. a je to dobre.. tohle by bylo fakt na prd:-// no ja uz se z destem smirila, i kdyz to mrzi...:-( a co kraktice? nooo? kdepak jsou dojmy a fotecky?:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo takhle rychle se opil do němoty :-) ještě že sem nebyla doma.. vyměním a čekám na odpověd jestli jako na svatbu půjde nebo ne. třeba déšt nebude. jedna holčina hodila odkaz na počasí idnes. kde je na pátek a sobotu lepší teplota...tak snad to nebude tak hrozný
Odpovědět
Profilova fotka
jj jasny kdyz v jejich veku chodim na dizu tak asi neco neni okej.. ale proste tohle?? takovy ozehavy tema? to je snad zááááklad slusnosti, jako prvni otazka... kdyz si clovek neni jistej.. proste seredne ublizi.. proc si to nenechali pro sebe, proc se mi neposmivali z zadama a nenechali me ziiit!!!:??? no priserny, a toho anonyma jsem taky nepochopila co to melo znamenat... nikdo znamej na dize nebyl, tak co to bylo...a nebo spis KDO to byl?...:-/ no myslim ze to uvidime az ve ct:-) teda jako já.. ty az v pátek:-)) myslim ze to bude nejverohodnejsi:-) uz chci aby prijel manza:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dodělám oběd a razíme na výlet :-) teda ale co to tu čtu.... nejdřív k pelu: děkuji za pochvalu účesu - zvítězil ;-) to s nastávajícím je teda sranda, mě se takhle loni ožral Z. na jeho kolegy svatbě, spal mi už v autě a ve 20.30 chrápal už v posteli :-D :-D :-D co se týče svědkyně, udělala si fakt dobře je to s prominutím kravka ať má jakýkoliv problém, tohle se prostě nedělá ]-( a já bych jí možná ani už na svatbě jako svatebčana nechtěla - akorát by možná vznikl v pozdějších hodinách nějaký konflikt alka - teda to si měla den, to snad ani není možný a já si na tebe večer vzpomněla jak si to to určo hezky užíváš a jak si chytrou ségru a "galantního" dědu hodila za hlavu :-( ten kluk z diskárny je kretén - na rozlučce se svobodou mi neměl u mě na zkažení nálady žádnou šanci, naopak asi bych si ho vychutnala na to já držku mám :-N no vidíš já diskárnu neplánuju a třeba na ní skončíme, ale pochybuju, i když kdo ví... já ani nevím jak už taková diskárna vypadá já ani nevím jak dlouho jsem na ní nebyla určo 3 roky možná víc :-o tak já jsem proti vám už stará raketa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raduš: nevím co se svědkyni stalo ale sere mě a to dost! jestli na svatbu nepůjde nebude mi to vadit, ale doufám, že se aspon vyjádří
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?