Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych ji to rekla, ze jestli jí vadí ze treba o tom porad mluvis, nebo neco, a co se deje... ja bych teda byla zklamana kdyby s emi svedkyne práve pár dní pred svatbou takhle cukala, a pak se tam treba xichtila:-/ nevim , je to tezky:-( petu ne ani pujcku ale kreditku s vysokym limitem:)) proste super:-) a mame tam jeste rezervu:-) takze jsme hrozne happy:-) bala jsem se toho az mi bylo spatne:-(
Odpovědět
Profilova fotka
wááááááááááu foto teda naprosty luxusni!!! tyjo... a ty korunky Vam fakt slusely!!!
Odpovědět
holky, posledni tyden vam ubehne raz dva... fakt :-) pellu, jdu mrknout na fotky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: petr má taky kreditku aje to pěkný svinstvo!!!je to horší než půjčka... jinak já do ní radši nebudu rejt, už v neděli sme měly dost nepříjemnej hovor a mě to nebaví už.
Odpovědět
petu, moc hezky fotky a kdo to fotil?
Odpovědět
Profilova fotka
fotil to kamarád co fotí i svatby a takhle párty atd. zrovna tam byla akce takže tam byl :-) fotky jsou to fajn :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky za chvilku půjdu
Odpovědět
Profilova fotka
petu horsi? v cem? my to chcem po svatbe zrusit...:-):-) ale to neva, nechame si ji dokud nebudem stát o hypo/uver ..:-)) petu fotograf fakt super, umi! a vy jste byli super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: v tom, že je to hrozně zrádný, vždycky máš k dispozici peníze a když je nezaplatíš do těch 30dnů tak úroky jsou mnohem horší než u půjčky. petr jí má a taky jí teda máme jako rezervu na svatbu ale po svatbě jí běží zrušit! jojo je to šikovnej mladej kluk :-) tak holky já jdu. kdyžtak zase zítra takhle večer. dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
petu jj to mas recht, ale jak rikam, chceme to po svatbe hned zrusit, doufam ze to auto konecne pujde... a kdyztak i nejaky dary... to by melo pokryt... vim ze dluhy nejsou okej:-(( budu to hlidat... manza by to rozfofroval.. petu tak ahojky a zitraaa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice kde siiii?:-) to uz jsem tu zase sama:-(
Odpovědět
ne ne, ja jsem tu, ale delam kronouty :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krakatice cukrovi:? :-N
Odpovědět
ne ne, kornouty na okvetni platky ruzi, nechci, aby po me nekdo metal rejzi, mela bych ji vsude... tak jsem otrhala listky vsech ruzi, co jsem mela ususeny a ted pro ne delam kornouty, aby kazdy mel... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no to me docela sprazili na zámku.. rekli ze nesmim vubec nic, ani rejzi, ani okvetni platky, ani takovy ty vystrelovaci konfety... a ty práve mam... tak to necháme na tanec, ale co po nas budou "hazet" to teda nevim:-/ :-/ asi narychlo koupim bublifuky... :-N
Odpovědět
to ja bublifuky nechci, delaji pry fleky na satech... navic, kdyz ti foukne vitr, tak je vsechno na nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no me se zase pro zmenu uz nechce do niceho investovat... prijde mi to kravina... zvlast pri takovymhl epocasi... asi na to prdim, a nebudem zahazený nicim..pockame si na tanec:-) jéé ja jsem asi petu zapomnela odpovedet na ten tanec:-) Tááákže je to sice obyc, ale oba nas to chytlo, na prvni tanec jen odplouzime(ani nic jinyho neumime) na pisnicku od káji "být stále mlád" a jelikoz jsme oba maniaci, tak na ten remix s nemeckym raperem:-)) myslim ze budu zas brecet:-)
Odpovědět
jj, s buschidem... no nic, alka, ja jdu spat... dodelala jsem kornouty, tak musim, zitra jeste nakouknu, pak uz nebudu stihat... tak zatim
Odpovědět
Profilova fotka
jj doufam ze te zitra stihnu at ti popreju:) krasne se vyspinkej:-)dobrouu tak ja asi pujdu dodelat to trííčo... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, teda tady je toho nakecáno :-) a pelu se tady ukázala - no s tou svědkyní je mazec, nesnáším když se nemůžu na někoho blízského spolehnout a ještě ti to neřekne přímo, ale oklikou ]-( snad se do svatby vzpamatuje a uvědomí si, že je pocta být tvou svědkyní a nekazit ti to... pelu fotky krásný, moc vám to slušelo, fotek hafo a opět sranda, na jedné fotce jak se fotili všichni návštěvníci je mojí svědkyně sestřenice z Budějc :-D hranatá má dneska rozlučku :-) kdyby náhodou tak si to hezky užij :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hooolky:-) no jo vlastne:-) tak krakatice -kráááásnou rozlucku, a hlavne uz ti chci poprat at Vám to krásne vyjde, pocasi by melo vyjit, ale at vyjde vse to okolo, at si to poradne uzijete, a moooooooc stesticka do manzelství!! doufam ze se tu po svatbe stavis se zazitkama a dojmama:-)) a fotkamááá:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo holky, tak jsem to nevydrzela a sla se kouknout na to oznameni... a on tam neni nikdo podepsanej... takze netusim od koho jsme to dostali:-D :-N :-N tak neva:-) az prijde manza tak mi to rekne:-))
Odpovědět
Ahoj holky, dobre rano! Tak jsem si ted uvedomila, ze uz nam zbyva jen 9 dni do svatby... jednociferne cislo! To je hrozne, jak to leti. Zacinam byt nervozni, vcera jsem se vubec v praci nemohla soustredit. Ted jsem se navic podivala na predpoved a fakt se modlim, at jsme bez deste... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
petkoub ahojky:-) a co nam rikaji?:-)
Odpovědět
Zatim na pristi patek 21 stupnu, polojasno s prehankami... tak uvidime. Doufam, ze se netrefi a prehanky nebudou! Pristi sobota tam jeste nebyla, necham se prekvapit zitra.
Odpovědět
Profilova fotka
fakt?? no to je genialni!! to jsem si presne porucila:-)) teda- bez tech prehanek:-)
Odpovědět
Fakt to tak funguje? Tak to ja si taky jdu porucit na pristi sobotu :-D Prosila bych 25 a bez deste :-)
Odpovědět
Napada me, ze vubec nemame mokrou variantu foceni... Vy mate nejaky zalozni plan? Na Zvikove se sice muzeme fotit na krytem ochozu, ale asi ne moc dlouho a co vymyslet pak, to netusim.
Odpovědět
Profilova fotka
petkoub:-) jj tak ted to musis porad rikat a myslet na to a ja myslim ze to vyjde:-)) ja jeste musim doladit ty prehnky:-D:-D:-D aby nebyli:-)) a kde ze máte ten obrad? zumberk?
Odpovědět
Zvikov! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?