Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
cože orgasmus??? :-o no ten Z. taky rád, ale jinej :-D :-D :-D tvarůžky nesnáší a já je tak miluju, takže když si je koupím tak je většinou jím když není doma, abych mohla pořádně vyvětrat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem si myslela :-D no sama ze to taky, ale tohle je jidlo, proto jsem to popsala aby nedoslo k zamene:-D:-D ja je taky zboznuju a cpu si je vsude!:-D:-D manza je diky bohu má taky rád:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz tu tvorim to tilko... teda jako, ten fix na textil moc nepise... mi prodala nejakej shit asi:-//
Odpovědět
Profilova fotka
prosimte jak se pise zbohem? s nebo z? jako nashle/arivederci... atd atd:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
sbohem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ses si jista? nerada bych chodila s hrubkou:-d:-D:-D i kdyz... docela by me to vystihovalo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem na tílko fakt zvědavá ;-) jdu uklidit kuchyň
Odpovědět
Profilova fotka
náhodou tohle vím na 100% ale dobrá když mi nevěříš tak tady to máš :-D http://www.pravidla.cz/hledej.php?qr=...
Odpovědět
Profilova fotka
si dobra okej:-) verim ti:-) ja verim kazdymu, tak je to okej.. jdu napsat S :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tricko bude uplne obyc,,, mela jsme od toho vysoky pozadavky.. ale kdyz to vidim jak je ten fix na pikaču... tak to bude proste jen takovej hadr pro prcu:-))
Odpovědět
Profilova fotka
nemam rada kulatý pismenka :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak dneska odpadli dalsi 3 lidi, který me doooost mrzi:(( zsi rikam ze jako je jeste z ceho odecitat:-/ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!!!!!mám na chviličku počítač tak hned píšu :-)
Odpovědět
holky, tak jsem tady na skok... ja teda vubec nevim, co bude na rozlucce, mam se dostavit nekam a vse je v rezii moji svedkyne:-)
Odpovědět
alka, a jak to, ze dalsi odpadli? a to z vecera nebo z obeda?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj petuuuuuuuuuuuuuuuuuu u me na me holky prdej:-D si to musim zaridit sama:-) ale vubec mi to neva:-) hlavne aby byla prca... a ty echtovni celenky... ty souuu super!!:-) krakatice: ty si jeste nemela rozlucku?? juuj, a kdy ji budes mit? den pred?:-D
Odpovědět
ja ji budu mit ve ctvrtek... psala jsem to, myslim, radus, ze jsem kvuli praci nestihala a ze jsem se dohodly, ze radeji az budu mit volno - coz mam od zitrka. Takze rozlucka je ve ctvrtek, pak v patek vsechno navezeme na Hlubokou a v sobotu hura na to :-)
Odpovědět
jinak holky, zrovna jsem prisla na to, ze musime naplanovat strasne moc detailu jako treba kdy prijde pritel predat kytku, kdy dostaneme pozehnani...
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice no uplne blbym omylem:_( mysleli si ze to mam v sobotu( oznameni dostali) kdyz jsme na to dneks aprisla tak jsem jim volala, no a oba jsou doktori a oba jsou maximalne vytizení v patek, tak s emi omluvili ze ani od tech 5 ti, ... ze proste nestihaj.. a jeden clovek to samy.. myslela si ze to je v sobotu a kdyz sem ji opravila tak zjistila ze nema hlidání.... takze taky nic... ale ty dva me mrzi moooooc:-( jinak odpadli z vecera, z obeda snad uz nidko ani odpadnout nemuze, je tam jen rodice, sourozenci a babicky..tak snad :-N
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice, ahááá tak to s eomlouvam:-)) krakatice, tak presne tyhle detaili prave vymslim, ptz to taky nebylo.. a prave ze se zjistilo to manko 15ti min... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky krakatice: Tak tyhle detaily jsou důležitý. Já to nechala, že nějak bude a pak bylo...chaos :-D A všichni z toho byli takový rozpačitý, protože ženichovo strana má trochu jiný zvyky a moje taky, tak to jsme trochu podcenili. :-N A pak už jsem se nechala celkem snadno přesvědčit na trochu jiný průběh, než byl v plánu a už to nebylo ono. Jinak strašně vám závidím, že teprve finišujete. Já bych to chtěla udělat znova, trochu jinak. A taky už se těším, až to budete mít za sebou a budete řešit zase nějaký posvatební věci, abych se mohla přidat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenra co by si treba udelala jinak? pouc nas , nezkusený :-D :-D jj taky jsem si rikala ze to potrebuju na minuty, bohuzel mam okolo sebe samy flegmouse co cas vuuubec neresiiii... takze tam asi dam kazdymu jednu funkci.. jedna druzicka bude hlidat zdobeni aut... druha bude hlidat cas.. a bude proste:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka tímhle tempem vám zbyde dost peněz na dovču ;-) holky já nevím jaký detaily bych měla řešit - vývazky má za úkol ségra u našich, kytky vyzvedne ráno Z. tak že cestou nechá u našich vývazky, kytky pro mamči a svědkyni a domů přiveze jen mou, na auto a korsáž - tady mi jí předá a hotovo. Stejně mu to budu muset zopakovat 10x a mám odzkoušeno, že pár dní předem na to zapomene takže o tom zhruba ví a pravý úkolování bude až ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
trochu mě děsíte =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka tak předně bych právě řešila i takový prkotiny, jako kde budou připravený kytky, odkud se půjde, jestli máme dost skleniček pro všechny, i pro ty co přijedou se ženichem, jestli máme dost táců na chlebíčky a cukrový, ... a stála si pevně za svým. S Pavlem jsme byli na něčem domluvený, pak tam moje máti se setřenicí šachovaly s kytkama, že ty pak nebyly k nalezení, družba si taky usmyslel, že se předvede nejdřív u dveří do ulice, přitom jsme byli domluvený s Pavlem, že se půjde rovnou balkonem, vykupování nevěsty taky mělo být jinde a tak nooo. Prostě, když to máš nějak naplánovaný, tak neuhnout a říct, že to bude takhle. Na to já už ten den rezignovala, že nějak se to poddá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus, dovca se dneska koupila.... ale bude vetsi kapesný:-))) no, ale docela me ta umrtnost mrzi... =-) týýjo vidis, a jedna bude delat sluzku me, a jeden clovek bude sefovat vyvazky:-)) já to manzovi rikat nebudu, poverim nekoho aby v den D ho nahnal v tolik a tolik tam a tam.. uz vim jak na nej:))))
Odpovědět
Profilova fotka
radus ono je rozdíl, když máš v baráku cca 20 lidí nebo přes 50 :-D Těch 50 už byl fakt hukot, ještě k tomu to vedro. Takže táta akorát všechny lanařil dovnitř do baráku do chládku a tam to bylo jako v úle.
Odpovědět
Profilova fotka
týýjo sklenicky!!! tak to je pruser!!
Odpovědět
Profilova fotka
Alka přesně tak. Rozdat úkoly :-D jinak to nejde
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?