Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
seem tuu
Odpovědět
Profilova fotka
no to ti věřím a já to taky tak nemusím, proto se snažím to moc neřešit a ono to nějak dopadne :-N alka :-) a já jdu za chvíli domů
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem domluvila hafo veci.. nejlepsi matrika " ale my vas tady vubec nemame!" takovej blbej vtipek.. jeste ze se prekoukla v pátkách.. :-N zamek byl fofr rychlovka... nechapu proc kdyz si naberou svatby tak zrovna v patek a soboty tam neco opravujou, zahrada plna trubek... ale na to prdim... svatba bude venku a hotovo, jen kdyby prselo tak vevnitr.. a rrestaurace.... no docela mazec... diiiky bohu me tam pusti ráno si to nazdobit.. ale koukala na me jak na vejra, a prej: tak mi to tu nechte a ja vam to tam nejak nandam...áááááá se zbalznilaaa:-D:-D je videt ze me nezná:-D:-D takze budu v historii druhá nevesta co si to nazdobi sama:-D:-D:-D jinak jsme to vsechno domluvili, raut klasika, tak se asi nedá nic vymyslet, obed to samy, jako musel ajsme se rezat jak se tam mamka lámala s tou cesneckou... uz ji vidim v tom slavnostnim jak to tam hustí:-D:-D no a to nejdulezitejsi kalkulace, takze preci jen to bude uctovat co hlava to 600,- coz je pekne debilni... ale podle poctu lidi nam rekla ze si MYSLI ze by to mohlo vyjit na 45tis cca...coz je naprosto luxusni rozpocet, rekli jsme ze teda dame hranu 50tis, a je to a budem v klidu... plati se to druhej den, takze taky super:) uz se tesim, dneska jsem si pripadala jak kdyz si to dáváme na necisto... matrika/ zámek/jidlo :-D mamka z restauracka nadsena tak je to super... po 3tí jedem jeste schanet nejakou kabelku pro ni...
Odpovědět
no holky, jako reknu vam, ze se mi zacina docela plnit diar co se pripra tyce... netusila jsem, ze to ten posledni tyden bude nejvetsi mazec... kazdy den mam neco... alka - tak to je super... a to je 600 na hlavu jen raut nebo raut a obed? a do tech 45tis budete i s pitim nebo bez? radus - ja bych rada neresila, ale vsechno visi na tom, ze to musim rozhodnout... takze tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka tak super ;-) akorát nějak nechápu ty ceny v restauraci, oni po vás chtějí 600,- za osobu a co propije a projí navíc už se neúčtuje nebo?
Odpovědět
radus - koukam, ze jsme na tom stejne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hranatá napsaly jsme úplně nastejno stejnou myšlenku s restaurací :-D jojo já to chápu, že nemáš na vybranou a musíš si to zorganizovat...
Odpovědět
Profilova fotka
hranatá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mizím domů, tak si to dočtu až doma... zatím pa
Odpovědět
:-) tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice 600,- bez piti na hlavu jak obed tak raut... takze 27 lidi 600,- a 39lidi po 600,- no je to zajimavej system ale jestli to vyjde.... to je jen jidlo.. nastavila si to takhle provozni.. sice nase menu stoji 250kč... ale co.. jeji revír, jeji podminky, bud ber a nebo jdi jinam.... :-N no a piti neplatime tvrdý ani energy drinky, takze bychom s emeli vejit:) co jsem to pocitala, tak sama jsem se motala kolem 50tis kdyby kazdej vypil 8 piv a 2l nealka..... na hlavu... tkaze si myslim ze to je okej, a kdyby ne, tak od toho je ten strop:-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to proste pausalne... i kdyby to nebylo projedený.. co clovek to 600,- tak proto je vaam jasny proc jsem honila ty lidi abych to mela co nejpresneji... |-|
Odpovědět
Článek se načítá
aha, uz to chapu - my platime v Lovecky chate 400,- za osobu na obed a 500,- za osobu za raut... maji tri moznosti obedu a rautu ruzne cenove, tak jsme vybrali ten stred... a piti teda muj tatinek rikal, ze budou platit vsechno, ale bude strop na panaky, aby nekdo nepil treba 12ti letou whisku a vino bude taky jen to normalni, ne zadny archiv... tak snad jim to bude stacit...
Odpovědět
Profilova fotka
to se stalo sestrence..samej energy drink a tulamore.... takze v zadnym pripade, kdyz jsme videla tu uctenku tak mi bylo zle... a jelikoz nasi nedaj. tak sme tvrdy zarizly uplne:-( ... no my si vybrali jen polivku a jidlo.. zadny predkrm azdny zakusek.... takze docela silna cena.. ale tak co... nic lepsiho neni:-/
Odpovědět
to je jasny... my mame stesti, ze nasi se ridi tradici a plati vse... trochu je mi to trapny, ze nas nenechaji temer nic zaplatit, ale muj tatka rekl, at se o nic nestaram. mamina ani nemuze prekousnout, ze jsem si saty platila sama :)))
Odpovědět
zpětně pro radusv: díky za tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice uprimne a v dobrem zavidim:-) ale verim ze je ti to trapny, porad rikam jak bych chtela, ale asi by mi to bylo taky trapny:-) ale je to kraaasny:-))¨¨ jinak holky, sehnat khaki psanicko je naprosto nadlidksej ukol:-/
Odpovědět
Holky na otevřený bar pozor - ono to může hodně naskákat :). My jsme měli nakonec účet na baru lehce kolem 25ti tisíc, nebylo v tom víno, to jsme dodávali vlastní.
Odpovědět
Profilova fotka
ty vado holky to jsou pálky až se mi protáčí oči :-o lensta nemáš zač ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak otevreny bar? to nechapu?
Odpovědět
Alka: že si na baru může objednat kdo chce co chce :). Dala jsem stopku pouze na energy drinky a cigarety. Jinak k trubkám na zahradě .......... měli jsme vysněný kostel a po čase jsme se dozvěděli, že se kostel bude rekonstruovat, tzn., že obrovský obraz nad oltářem před celou jednu stěnu bude obehnán lešením...........bylo mi to trošku líto, jedna nevěsta prý plakala, ale co? Bylo to alespoň něčím zajímavé :D. Ale je to škoda, protože je to překrásný kostel a nemáme jediný celkový záběr...
Odpovědět
Profilova fotka
lollia aha tak jeste ze ten otevrenej bar nemame:-)) ja jsem rekla ze ty trubky mi fakt nevadi.. pani to vysvetlvoala jako konec sveta a ze po celýýýýýý zahrade a proste vsude jsou trubky.. no a tak jsme se tam sli podivat, no a u toho hezkyho schodiste byla takova mala hromadka srovnaných trubek... ani nebyli skoro videt... takze tak.. asi proste nechteli si delat namahu venku... nebo nevim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zvlast kdyz venku nas to stálo dvojnasobek |-|
Odpovědět
Alka: minimálně polovinu z toho dělalo nealko a pivka, ono to pak naskáče :).
Odpovědět
Profilova fotka
no my platime jen pivo vino nealko... neplati se energy drinky, tvrdy, cigarety....a mame tam stesti ze je tam tocena kofola.. 0,4L za 20kč.. perfekt:-))
Odpovědět
Ta točená kofola je super :). Nic podobného u nás nebylo, takže všichni pili vody, coly, džusíky atd :)
Odpovědět
Profilova fotka
alka to je fakt krásná cena za kofolu, ale na mě bys prodělala já kofolu nepiju já jen colu a občas pepsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj diky bohu musim rict ze i na lokalitu jiznich cech jsou docela levny.. takze vsude mas t ymali dzusiky za 32,- a tady za 25,- tak jsme tak nejak v klidku:-) spis to pivo.. jde tam hodne pivaru, kterym 10 pic nedela problem :-N :-N radus :-D :-D tak to jsme dve.. ja ji taky nepiju:-)) ale hodne lidi od nas ji pije tak to je super:-))
Odpovědět
Profilova fotka
hm.. tak ted jsem nastvana jak blazen.. tka ja radsi asi pujdu spat...:-(
Odpovědět
pro lensta: Ahoj, my máme prstýnky z Krajinské, zlatnictví skoro hned vedle DM drogerie, myslím že je to zlatnictví Sklář, vedle je optika. Já mám prstýnek z bílého zlata se zirkonem, polovička z titanu a oba prstýnky nás vyšly na 6000 Kč. Navíc paní co nás obsluhovala byla strašně milá a příjemná a dokázala poradit. Původně jsme sháněly prstýnky z oceli, ale to nám z důvodu kvality materiálu rozmluvily. Prstýnky už máme doma a myslím že lépe jsme vybrat nemohly. A ta cena opravdu nemá chybu :-D . Na to kolik jsme toho obešli, tady to bylo opravdu bezkonkurenční. Kdyby jsi potřebovala ještě něco vědět, klidně se ozvi.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?