Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
takovej zajimavej poznatek jsem ted postrehla.. kazdej tu haní rukavicky(ja taky kdyz to nejsou celoprstiky nebo nejaky vyjimecny) a pritom v poslednich 2 mesicich snad kazda druhá je mela... mazec:-D docela zajimavy, za celej rok jsme je nevidela, a ted takovy vyskyt:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no mě zas dneska Z. hecoval, že neví jak dopadne rozlučka jestli náhodou nebude striptérka nebo něco podobného - tak vůbec nevím jak bych reagovala jestli bych byla naštvaná nebo nad tím mávla rukou, ale hecoval mě tak, že jsem mu chtěla zrušit rozlučku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
když já rukavičkám nepřišla na chuť nikdy ani k plesovkám
Odpovědět
Profilova fotka
no to mi taky rekl, ze rekne klukum aby teda nekoho zajistili... no, uprimne me by to vadilo, ale sama ho chci:-D ale samo jen pro prcu, zadny osahavani nic.. a kdybych mela já, tak mi to u manzi "nevadi" ale nechtela bych slyset zaaadny detaily a nebo fotky:-) proste tichá voda:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já ho nechci a fakt nevím jstli bych to zkousla u Z. spíš by mi to vadilo, ale nezbývá než mu věřit taky se obávám potom rejpání jeho kámošů
Odpovědět
Profilova fotka
no tak u manzi si myslim ze ji mit nebude, jelikoz to ma v huse.. a pochybuju ze by tam trdlovala mezi normalnima lidma.. to spis aby pak nesli nekam do bordelu nebo neco.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak Z. to má v masnejch a je mi jasný, že tam to taky nehrotí, ale oni budou pokračovat jako vždy když jde do města a stačí, aby někdo z kámošů něco zařídil a jsou např. v bordelu natotata
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak.... no uvidime:-) ja uz se tak tesim:-) dneska jsem nad tim premyslela.. porad jsem koumala jestli na neco nezapominam..ze jsem moc v klidu, ze nic uz nemam v planu delat.... proste lazo plazo... podezdreli.... tak jsme spocitala opet ty hosty... tak prozatim jsme na 33 od 5ti.. tak to je mazec.. to tam jde tak pulka... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo sranda jak nad tím špekulujem a oni si chlapy udělají co budou chtít :-D alka já myslím, že i kdyby byla půlka hostů z toho co jste pozvali tak jako tak si to určitě všichni užijete ;-) jdu do sprchy a pak se přihlásím z ložnice jestli tady ještě budeš
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je jasny, to hlavni jadro tam bude.. i kdyz manzovo hodne dobrej kamarad prave "odrekl" je to vojak, zrusili mu volno na nas termin a poslou ho na povodne... dozvi se to v utery.. tka to me mrzi hooodne moc:-/ :-/:-/ jj budu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem tady... nějak mě ale rozbolela hlava, že by z frisca =-) jee to je blbý když nemůže nej kámoš, ale třeba to ještě dopadne dobře...
Odpovědět
Profilova fotka
to sna dne? :-) jj treba, uvidime v utery:-) jéé tak ja vyuzila opet volnou chvili a koukam zase po praci( mimo jine to ted delam porad) a dneska pribila nova nabidka, ale luxusni! tu chci!! tka jsem poslala zivotopis, a kdyz se v pondeli neozvou tka jim volam.. hned... jéé kez by to vyslo. i kdyz nevim.. mala pravdepodobnost...:-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty jo kéž by to vyšlo to bych ti fakt přála a určo v pondělí volej za to nic nedáš naopak je to děs s prací... v jakým jsi oboru nebo zaměření?
Odpovědět
Profilova fotka
stavarina, pozarni technik a bezpecnost prace... to je presne pro me...:-) snazim se hledat bud administrativu a nebo stavarinu( a nebo z nouze uklizecky, pokojsky atd) .. jj na ani nechteli 100let praxe, chteli jen vyuceni nebo maturu, to mam vic.. no proste se na to citím.. jeee, to musi vyjit!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
hm to zní zajímavě takovýho nikoho v okruhu známých nemáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus:-) ja jich znam, ale to je kuli tomu ze to je moje zamereni:-) no tyjo, konecne prace me hodná...:-) uvidime, tyjo ted nebudu spat.. at uz je pondeli... to se dozvim snad uplne vsechno...:-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teď jen hodně štěstí, protože lidí bez práce je hafo... ale bylo by to super ještě před svatbou najít práci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to teda:-) nevim teda jak by se jim libilo ze bych jim rekla ze nastupuju 18 zárí...ale tak to bychom se snad domluvili:-):-) jezis ale tohle resit je ted bohuzel predcasny:-D:-D :-N :-N radus to mi povidej, 25,týho jdu jeste na pracak.. si me vychutnaj:-D:-D tyjo to pondeli bude fakt hodne rozhodujici, uz chci aby bylo uterý:-d:-D ani nevim proc ale bojim se toho, vazný rozhodnutí me desí:-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj ono to nějak dopadne, ale je mi jasný že v takovéhle situaci člověk na to pak pořád myslí jestli to vyjde nebo ne... ááá pracák tak nenávidím, ale díky našim spoluobčanům ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted s emi udelalo uplne blbe :-S .. si rikam tyden se prehoupne a je tolik nevest, jedny prejou druhym, ty rikaj jak se tesi, a pak je zase ubohej kratkej tejden je pryc a jsou na rade ony, a takhle porad dokola... ted pri tech albech s emi uplne udelalo spatne.. 7. to zacalo.. to uz je dááávno pryc.. ted jsou na rade 14... pak 21... uff, nejak je mi ouzko ze to je tak blizko ze se nenadeju a oni uz budou vanoce ani mi to nedojde... uff... proste sem chtela rict, ze to je tak za chvili ze mi je tak spatne jakoby to melo byt zitra....to zas prozivam jak se sestrenkou:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo už se to rychle blíží a taky mám čím dál víc takový šimrání v břiše kdy nevíš co tě čeká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus to mas recht.. se tam uplne bojim chodit.. jen sedis na chodbe a bojis se skoro o holej zivot:-/ :-/ .. joo presne simrani v prise a skruhtaní ve strevech... :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem to zrovna dneska říkala kolegyni a přirovnala to jako při maturitě
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, na maturitu jsme byla uplne v pohode.. ptz jsem vsechno umela:-D:-D ale u absolutoria jsem se jim tam malem zhroutila, potento, a rozbrecela jsem se tam:-D:-D a nespala jsem týden pred tim:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já skončila u maturity a teda všechno jsem rozhodně neuměla :-D proto asi to šimrání já to po dnešek balím, začínám být urvaná a Z. přijde bůhví kdy to se zas pořádně nevyspím tak dobrou noc a během víkendu zkusím nakukovat
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky jsem se chtela loucit, manza ma zitra zase 12ku... tak uz tu stepuje ze chce jit haji... majej... ja tu budu tim padem zitra sama samotinka osamocena celej den... tka papa a dobrouu
Odpovědět
Profilova fotka
maaazeeeec!! neprsi!!!! ja chci taky aby neprseloooo:-)) jinak dobre rááno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsou prvni mracky na nebi (jinak tad yporad neprsi) zkousim si boty a po par minutach uz mam puchyyyyr.. oj oj oj.. nj to jsou ty moje dlouhy palce... ale dobra zprava i kdyz jsem ted pribrala a to hodne, saty mi jsou... uff... mela jsem docela strachy
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj alka :-) já uklizím tak nemám moc času... ráno v 9hod. tady docela hustě mrholilo, ale jen na chvíli - kéž by se s našimi blížícími termíny lepšilo i páteční a sobotní počasí ;-) no tak to se snaž co nejvíc v botech chodit a náplasti radši s sebou já teda nepřibrala, ale ani neshodila a to mě s..e ]-( tak já jdu pokračovat v úklidu
Odpovědět
Profilova fotka
tady od 6 ráno ani kapicka.... to by mi vyhovovalo:-) ja jsem taky neshodila, ale pribrala jsem asi tim jak jsem bez prace a jen se valim doma ]-( no jeste ze se do satů vvejdu.. budou me muset hodne stahnout... vcera jsem z toho byla zrala na provaz...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?