Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já taky nebudu nic řešit, budeme mít klasika fotky, máme průměrnýho fotografa tak snad to dobře dopadne. ale jsou takový záběry který bych ráda měla.... jdu spinkat. tak dobrou noc :)
Odpovědět
Profilova fotka
petu dobrouuu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dneska mám rozlučku!!!!!!!!!!! dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D:-D krasny:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůůů to je rychlost s emi az z toho toci hlava!! jůůů tak ja jdu asi taky zapadnout...
Odpovědět
Holky mě škrábne, já si smazala zálohu svatebních fotek - nechtěně a cédéčko od Zuzky během stěhování zmizelo - já jsem snad bez fotek :(((((
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, pelu přeji ať se dnešní rozlučka povede a užij si to :-) a kdyby jsme se náhodou už neviděly tak si užij i soustředění a hlavně se v pořádku vrať ;-) teda loli ty řádíš - snad se ti to povede nějak obnovit - já teda nejsem nějaký extra talent na pc od toho mám přítele no a mě právě druhá kámoška z pěti odřekla rozlučku - takže nás nakonec bude asi celkem včetně mě 4
Odpovědět
Profilova fotka
lollia: to by mělo jít nějak obnovit, zkus se popta v okolí jestli tomu někdo nerozumí. A snad najdete i cdčko. raduš: to nevadí :-) na počtu to nezáleží.... Jinak dobré ráno :-)
Odpovědět
Tak už jich mám 311 z 350ti ;-) ...... , více se mi nezdařilo a asi ani více nepůjde, ale psala jsem Zuzce, jestli nemá zálohu, vsadím se, že svá díla nemaže ;). Alka: našla jsem super album .... má jen 80 stran, zato 35 x 45 cm.....je tedy trochu předražené, ale fakt už nevím jaké :)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš loli jak si šikovná a Zuzka by si měla i z tohoto důvodu dělat archív ;-) pelu prý dobrý ráno a já zrovna přemýšlím kdy si dám oběd, aby mi to to rychleji uteklo :-D co se počtu týče je mi to jedno - tyto tři zbylé jsou maminy miminek takže nemůžou ani pít, tak posedíme dáme si pizzu, kterou máme všechny rády a já si dám panáky i za ně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste holky? tady se to nějak divně zatahuje, ale hlásili, že by měl dnešek propršet...
Odpovědět
Profilova fotka
radus. no jo ráno ne :-) ani pro mě zrovna se snažím zabalit na soutředění a ještě že máme dodávku. kuba má víc věcí než já + jeho postýlka. mé věci + počítač + věž + repráky...no sem na to zvědavá
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pelu vy jedete celá rodinka? já teda balení eee předem si musím napsata seznam pak odškrtávám a obávám se, že něco zapomenu a nakonec ve finále si vždycky řeknu, že nejedu na konec světa, že se dá skoro vše koupit
Odpovědět
Profilova fotka
no jedu já a kuba, neměl by ho kdo hlídat. Seznam si taky dělám,ale my jedeme asi 5km za tábor, takže když něco zapomenu nic se neděje. jedem tam kde budeme mít hostinu :-) jdu ohřát obídek a umýt nádobí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to jo, to je hezký - kousek od domova a ještě na místo hostiny - to ti to bude stále připomínat, že se za pár dní vdáváš ;-) :-) taky si jdu dát oběd... dobrou chuť
Odpovědět
Profilova fotka
seeem tuu konecne:-) jdu docist:-)
Odpovědět
Profilova fotka
doufam ze sem nekterou jeste stihla:-) tak tady práve zaclo prset... hm, byt to presne za 14dní tak je to 7min pred obradem.. to mi me trefilo...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj alka jsem tady průběžně během práce ;-) jojo tady už taky prší a když to budu brát na náš den tak se bude akorát blížit konec focení což by šlo
Odpovědět
Profilova fotka
radus aháá jsem si rikala jak to delate kdyz manza ted drbe na FB s tvym manzou:-D:-D radus jj rano jsem rikala ze by dnesek sel(jako pocasi) ale ted to betu zpet:-D ten obrad uz je mi i jedno, no tak hold to budem mit vevnitr... ted uz mijde jen o vlecku a fotky:-D:_D
Odpovědět
Profilova fotka
cože on drbe na netu - ho přetrhnu, když jsem doma tak mě pořád honí co všechno musíme udělat a sotva jsem v práci tak se válí u netu... ale zase má poslední den dovči tak ať si jí užije :-D ty jo alka a kde to tam vůbec bude? aby jsme to našli =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ups =-) =-) :-D :-D :-D :-D Víte kde jsou nový hrady? ja ti napisu dlouhej instuktáž, ale pockej, ted musim pustit manzu at to muze dokoncit a konecne zapadnout spát:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jojo zrovna loni jsme tam byli po dlouhé době v terčině údolí počkám do 15ho. mám času dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak a uz jsem tu na furt:-))) tak to je super, tak pojedete klasika, trhovy sviny- novy hrady, a tam je pak nejak hranicni prejezd tak tam ne, ale jakoby takovou prudkou serpentinou do leva( no proste do mesta) prijedes a ses na takovy divoky krizovatce, do leva je to do centre(namesti) po hlavni tudiz do prava je to jakoby pryc, tak pojedete do prava- po hlavni, a to uz vlastne objizdite ten zamek , ten ma po pravu plot a takovy obri stromy- takovy anglicky park, no a popojedete snad 50m a je hned prudky vjezd do arealu, takovou nenapadnou branou z plotu:-) ale to uz urcite uvidite auta z kolony, je tam parkoviste a ten zámek urco taky poznáte.. asi ho nahraju na FB a i sem, to uz poznate, no a vic info povim po pondelku jestli to teda udelame venku (to s epak zamek obchazi je to jakoby v tom parku) a nebo vevnitr, to tam asi udealm ceduli nebo neco aby to ty lidi nasli....
Odpovědět
Profilova fotka
alka díky asi zhruba tuším a dám to ještě přečíst Z. je fakt, že dle svatebčanů by jsme zabloudit neměli ;-) taky je po děštíku a fakt pršelo jen krátce a slabounce, takže tohle počásko by mi teda nevadilo, ale nej by bylo asi jako včera chvílema horko a jinak příjemně
Odpovědět
Profilova fotka
a co ty a rozlučka už si vymyslela místo?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo ted me vytocil jeden krypl.. takovy hnusny reci...fuj..:-( tak je tam obr:-) ted tu sviti slunce a prsi... proste april:-D no, asi B26... spis ted premyslim co na sebe:-))
Odpovědět
Profilova fotka
copak? teda fota super, tu mapu jsi měla dát zezadu oznamka bylo by to origoš :-D hele ty auta opravdu budou i ve skutečnosti? jestli jo tak si fakt organizátorka do detailu :-D :-D :-D vidíš to tos mi připoměla, že jsem ještě nevyzkoušela ten top co jsem tu o něm psala :-N jinak si beru asi rifle nebo bílé kalhoty a nějaký top nahoru a střevíčky
Odpovědět
Profilova fotka
radus napsal mi jeden"kamarad" ze se zenu do chomoutu a ze jsem blba, a ze se stejne rozvedeme, a ze uvidim, ze dojde na jeho slova.. atd.. jed jed jed.. pekne hnusnej.. a jeste se semnou skoro hadal.. jeste ze jsme ho nepozvali... je videt jak by nam pral :-| radus jj presne to me taky napadlo az PO... taky jsem si rikala ze jsme k tomu oznameni mela davat mapky.. sice kazdymu rikam od 5ti... ale nikdo nevi KDE od 5ti:-D:-D docela provar no:-D:-D s emi nepovedlo:-D:-D jj i barevne, vis co mi to dalo prace je najit na netu??:-D:-D a jeste stim pomalym netem?:-D:-D:-D asi taky strevicky a bili 3/4taky... ale nahoru nevim.. asi neco co zakreje ten muj pupek
Odpovědět
Profilova fotka
prosím tě takovým si nenech kazit náladu, já takovýhle řeči vůbec nechápu - nemusí ti pochlebovat, ale stačí když ti pogratuluje, že se berete a hotovo... my když to někomu oznamovali tak jsem je rozdělila na 2 skupiny: první právě pogratulovala a dodala no konečně nebo něco podobného a druhá skupina jen jooo a takový řeči kolem a ani zmíňka super nebo gratuluju nic - ale je mi to fuk ;-) neboj to každý najde od čeho máme pusu :-) já jen když zahlídla tu fotku zámku s těma šipkama tak mě to napadlo :-D ale už jsem tu asi zahlídla oznamko s mapou, měla to nevěsta, která si brala cizince a jeho strana měla dorazit právě ze zahraničí do čr tak to je nářez s těma autama :-D :-D :-D to bych já nemohla, protože my značku a barvu našeho autíčka budem vědět asi až v tom týdnu svatby o pupku mi ani nemluv a já mám tolik kraťoučkých triček z předloňska a je mi je líto vyhodit :-( průběžně si teda kupuju delší, ale.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
radus mate pujceno? tak tohle jsou vsechno "rodiny" auta, zadny jsme nakonec nepujcovali.. manza pojede v nasem.. a ja pojedu v tátovo...:-) no to mi povidej, mam plnou skrin a je mi tak 10% toho co tam visí :-N tak uz jsem udelala mapky a hodila je na FB :-) a je to:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?