Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
néé ted maj zacit tudorovci a pres burinu mi jde do haje signál, neeeeee:-D:-D lollia tak ja mela strach z tropu jako prase, saty jsou sice okej, ale moje spodnicka je totáální umelotina a jen co si to zkousim tak mi tecou cury po prdeli:-((( lollia hned jak zase najdu metr (ale tohle je jiny album takze to ma asi jinej rozmer) prsííííííííííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
taky beru vedro... všema deseti :-) tady taky prší, jako o víkendu máme jet na zábavu... to zas bude na pláštěnku 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-) já mám spodničku super, takže větrání zaručeno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky spodničku dobrou :-)
Odpovědět
Přesně, hlavně ať vám holky neleje :), už kvůli focení a celkově, kdo by byl rád jako zmoklá slepice :)))? Tudorovce miluji, těším se, až bude k mání čtvrtá série :)
Odpovědět
Profilova fotka
lollia tak je to 28x 32:-) list... jj taky radsi budu smradlava nevesta, nez mokra, bez fotek a obrad v nehezkych mistech..:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: smradlava nevěsta :-D neboj, k tomu nedojde... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D já se těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
já hrozně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja takyyyY:-) a stejne porad doufam ze ted se to vyprsi a pak bude hezky:-D myslim od 26-29 minimalne:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky já prostě cítím v kostech že nám to vyjde 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ty srandisto :-D no nic hloky, jdu se umýt a asi zalehnu...ráno už to zase bude o den blíž :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Alka: děkuji za info, takže je to opravdu to, které mají na stránkách ;). Prý smradlavá nevěsta :-D ...... antiperspirant a parfém to přebije 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu danu jooooo!!! tak:-) a je to:-) bude slunce a hotovo:-)) danusko dobrou:-) kurnáá tak ted je to tu hodne.. to byla slupa az jsem nadskocila
Odpovědět
Profilova fotka
u nás jen prší, ani to neslyším.. holky prostě si nesmíme připouštět žádný déšt!!!!! alka: pokud budeš zpocená ty, budou i všichni ostatní, tak se to ztratí :-D danuška: dobrou!!!!! Já zítra budu asi dopoledne a pak až v sobotu večer. Protože po rozlučce budu spát asi u svědkyně abych nemusela sama přes celé město domů a taky abych se mohla vyspinkat
Odpovědět
Profilova fotka
petu no vidis, to me nenapadlo:-D:-D jééé tak to se uz nepotkame- tak to preju at si to uzijes:-) manza zitra prijde z nocni tak nebudu vysedavat u pc.. jedine kdyz bude chrapat:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
zítra ráno určitě bude spát když bude po noční :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak super, tak jeste zitra dopo:-) ja tu budu celou sobotu..manza ma 12 (rozhodli se ze ho strhaj nebo co:-D) takze tu budu drepakovat:-(
Odpovědět
Profilova fotka
já budu v sobotu dospávat, pak musím s mamkou pořešit ty šaty a dojet k tátovi pro repráky na soustředění, takže já budu až večer :-(
Odpovědět
Profilova fotka
skoda, vecer asi nebudu já.. uvidime...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no já pak budu mít týden odmlku, pokud nebude mít někdo v okolí nezaheslovaný wifi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jeeeje, tak to se snad do svatby nepotkame.. no neke... tyyjo... tak to je hukot.. vim ze budes na soustedeni ale nejak mi to nedoslo.. ja se ted budu tyden valet. a pak jsem skoto tyden v riti...
Odpovědět
Profilova fotka
:-) snad tam ten net chytneme :-) zrovna si píšu co chci aby fotograf vyfotil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co mas za napady? ja jsme posilala zuzce takovy ty fotky jakoby z jiny doby, nevim jak to napsat, takovy fotky ve tme, hodne hra svetla, nejaka zricenina atd.. a taky bych chtela jako srandu takovou tu fotku jak meli dedove nad posteli:-D a pak me napadla jeste jedna.. ale zas aby jsme nebyli za kaspary:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nemám styl který chci, jen shromážduju záběry který chci, jako samotnou kytku, boty, prstýnky i se zásnubník. pak chci vyfotit ženichův výraz až půjdu k oltáři, protože většina fotografů fotí jen nevěstu a ženicha až když jsou spolu chci detail navlékání prstýnků a tak
Odpovědět
Profilova fotka
jj to by s emi taky libilo ten vyraz.. uz jsem nas tim premyslela.. ale nevim kdo by ho zachytil.. a nebo zuzka bude muset byt sakra rychla:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to stihne. Však tebe párkrát cvakne a přejede na ženicha... napadá tě ještě něco co chceš určitě mít?
Odpovědět
Profilova fotka
jako fotku? asi ne, tkaovou tu klasiku...:-) na tohle nemam moc napady.. libi s emi takovy ty fotky v poli.. ale to jako na koncsi srpna a pri tomhle pocasi asi tezko...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: třeba mi máme tohle pole přesně před barákem!!!! přesně to ve kterém se fotila kajsav...a dneska říkám petrovi že bychom mohli stihnout pár fotek ještě před odjezdem. vůbec mě nevnímal a když sem mu to vytkla, tak mi řekl, že ještě objedná kombajn...že sem zase něco viděla na internetu. takže z toho nic nebude
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D:-D nj chlap:-D:-D kombajn by byl originalni:-D:-D ja bych chtela hoodne moc fotek spolu.. prijde mi ze nektery fotky jsou az moc preumelecky a neni to vubec poznat jako svatebni foto:-D:-D nevim, asi dam volnou ruku:-) spis se bojim o sebe, miluju se fotit, ale delam pri tom takovy ty americky xichty..tak abych to nejak nedelala:-D uz kdyz me fotila v satech tak jsem je zase delala, a ona: bez tech xichtu.. :-N =-) =-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?