Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
loli my máme taky v pátek, ale my to chtěli původně jen ve čtyřech a nenápadně a takhle se to zvrtlo :-D
Odpovědět
Aha, další pátkovka, tak to asi nebude tak neobvyklé :))). Máte nakonec více lidí :)?
Odpovědět
Profilova fotka
lollia tady na jihu to ani neni moc nezvykly:-) a na patek vychazelo nase vyroci, tak je to super:-) radus to se to pekne zvrtlo:-D
Odpovědět
alka: vidis, to jsem si ani neuvedomila, ze to je takhle brzo :-) rikam, nejak mi ted ty dny kvuli praci splyvaji:-) jinak připravy vrcholí!!! je to docela děs, mamina trochu plaší, aby se na něco nezapomnělo a pořád nějaký detaily plánuje... já jsem v klidu, včera jsem byla zkoušce účesu, tak je to donaplánovaný, pak ještě v pondělí skočím na barvu, ve čtvrtek na nehty, do toho do středy chodím do práce... no bude to legrace... ve čtvrtek balíme výslužky, v pátek vezeme všechno na Hlubokou a pak...
Odpovědět
Profilova fotka
noo 15 na oběd a do 30 večer na zahradě ;-) tak my to neřešíme my a rodiče mají pátek v práci jako placený volno a ostatní holt dovču a aspoň budou mít víc času se dostat přes víkend z opice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice, tak to je super:-) ted uz jen relax:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo hranatá tak to už fakt finišujete :-)
Odpovědět
no moc ne, prave, ja nevim, ale kdyz mam vzdycky neco dulezityho, tak se na me nahrne tolik veci v praci, ze vubec nestiham
Odpovědět
Profilova fotka
tak snad nás nikoho nečeká taková veselka jako teď v tv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D milunoooo:-D:-D ja ocekavam klidnou svatbu... stejne nas tam bude hooodne malo:-D:-D tak to aspon bude komorni... je holky v pondeli uz jedem na matriku, na zamek a do restaurace, jůůů uz se tesim
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, je tu někdo??? mám svatební knihu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pelu tady je hojná účast ;-) ukaž
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jdu nahrát
Odpovědět
Profilova fotka
petu jsme tu vsechny::-D jen s epochlub
Odpovědět
Profilova fotka
dneska tu budu dýl ráno nevstávám tak brzy a za chvíli začíná Pravda o Kájínkovi a to se musíme prostě dívat
Odpovědět
jsem si ukopla palec... jezis to je bolest, snad to nemam zlomeny, bych byla jak cert s kopytem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hotovo..jdu dočíst
Odpovědět
pelu, ukaz:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si zrovna zitra musim dat budika... prijde chlapik na net(konecne) a musim to tu uklidit, dneska s emi nechtelo..tak to bude asi fofr...
Odpovědět
Profilova fotka
holky sakra vy jste toho nakecaly...omlouvám se,ale nemám nervy na to to dočítat :-D Raduš: nejdřív jako malá sem dělala moderní gymnastiku s baletem asi 6let, pak sem začala tancovat latinu a standard asi 3roky a teď už 6tým rokem tancuju a učím moderní tance. A zrovna přemýšlím že bych si udělala lektorský kurz zumby :-)
Odpovědět
pelu: knihna je krasna!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: vážně??jestli vypadá blbě tak to klidně napište, přežiju to :-)
Odpovědět
ne, me se to moc libi, vubec bych nerekla, ze to je vlastni vyroba!!!! jediny, co bych uz tam mit nemusela, kdyz se divam na detail jsou ty kaminky, ale jinak je to fakt bomba!!!
Odpovědět
Profilova fotka
já je tam musela dát!!! :D :D :D nemusela samozřejmě, ale hrozně mě to lákalo
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D tak to potom chápu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hranatá dávej bacha ani tě nemůžu říct než se vdáš tak se to zahojí, protože už to máš fakt za pár :-D pelu kniha krásná, mě se tam ty kamínky náhodou líbí jen bych dala možná jiný srdíčko ty si šikula to tě obdivuju - mě se vždycky líbilo krasobruslení a hra na klavír a ani jedno jsem nikdy nevyzkoušela :-D škoda, že si z Tábora jinak bych k tobě ráda chodila na zumbu
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo to ti půjde zumba sama po tvých zkušenostech a je to fakt vejvar pořád narvaná tělocvična
Odpovědět
Profilova fotka
raduš: oni to byly dvě jednobarevný srdíčka a jsou ručně dělaný z nějakýho mokrýho přírodního papíru a já nalepila dvě na sebe :D
Odpovědět
tak holky, ja jdu do hajan... zitra opet prace a priznam se, koukam na Kajinka :-) tak se mejte a zitra zase najuknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?