Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
to jo to je lepší ať to máš nachystaný a pak v klidu na soustředění - a jaký tance tančíš? a nějak profesně?
Odpovědět
ahoj holčiny, tak jsem na chvilku tady, mam v praci trochu kalup :-) tak jen na vas mrknu :)
Odpovědět
pelu: účes moc hezký, budeš jako princezna, ale tu ofinu bych taky zkrátila :))
Odpovědět
alka: botičky roztomilý, jen já bych se bála, že z nich vypadnu nebo že se to přetrhne :-)
Odpovědět
Pellu ten uces ti mooooc slusi :-) i kdyz tobe by asi sluselo vsechno 8-) opravdu krasny.stou celenkou nadhera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hranatá a kristy :-) hranatá: tak co už finišuješ s přípravama?
Odpovědět
Profilova fotka
seeem tuuu ted aholky jsem naprosto vyrizena.. sehnat v budejkach pansky bílý pásek je naprosto nemozny... posledni krám na který jsem vsazela( ze jsem tam nejela jako prvni) tak naaastesti tam byl.. ale teda... vsude na me koukali jak na dementa...
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice jéé dekuju:-) ze z nich spadnu se nebojim, jsou docela nizký.. ale ze se to pretrhne mam strach taky:-Dje to takovy jemnounky, drobounky..fakt s opatrnym zachazením:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jinak komedie, prskám, smrkám, celou noc jsem kaslala, pupeny jsou porad tam, a nechteji ustoupit, proste krááásna nevesta...:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka tak hlavně žes nakonec pořídila, to mi připomíná můj nákup spodního prádla, taky jsem nemohla sehnat smetanový až nakonec v jednom jediným obchodě po celým městě
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? na smetanovy narazim porad:-)) me zas prodali takovou kapucinovou soupravu, teda barva je to fakt nechutna... ale co, pod satama to nebude videt:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mo to mi ani neříkej prošla jsem celý město a smetanovou podprsenku s odepínacíma ramínkama nikde neměli ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tyjo na lanovce je takovej super obchod, odsud to mam ja, a dneska jsem potkala dlasi dva.. mam pocit ze jeden je i v dvorakovi.. no vidis to, to tak byva, co potrebujes nemuzes sehnat a naopak...:-D:-D tak jsem byla i v deichmanovi(na ten pasek) a kdyz jsem koukala na ty boticky.. tka sem si rikala ze na t ymoje tam zadny nemaj.. tak me to zahralo:-D:-D teda ty tvoje petu jsou taky krasnýýý ale uz maji moc vysoky podpatek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
na lannovce jak byl stival? tam jsem specielně byla a měli jen tělovovou barvu, ale ve dvořákovi jsem teda nebyla ani nevěděla, že tam nějaký obchod s prádlem je :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj je to tam novy naproti tem fotakum:-) ja taky do dvoraka nechodim:-) fakt jo? to je zajimavy, kdyz jsem tam byla ja, meli jich tam hromady, tak jsem rikala ze chci spis telový kdyby to vykouklo at to na me nesvítí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no je vidět, že když fakt něco scháníš tak to není - prádlo mám víc jak měsíc už koupený a nakonec jsem ho sehnala a i cenově dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja mela podrpdu levnou..za to spodary byli drahy jako prase:-/ tak..gulas je hotovej.. doufam ze bude chutnat:-)
Odpovědět
Alka: můžu se zeptat, kolik jsi za ty botičky dala a odkud je máš ;)?
Odpovědět
Profilova fotka
stali me 1500,- a mam je z mimibazaru :-) zlatý meli posledni, ale jsou tam jeste stribrny a ty maji ve vsech cislech:-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu a vsechny holciny, mam vas pozdravovat od Janci
Odpovědět
Pěkná pálka :)......ale ten jeden den je potřeba se rozmazlit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky jsem nad tim premyslela pár dní.... ale tlacil me cas, tak jsem to rozhodovani musela zkratit... :-N a ted vubec nelituju:-))
Odpovědět
No ještě abys litovala, nedají se s těmi původními srovnat ;)
Odpovědět
Profilova fotka
to teda:-)) asi to vymazu (ty stary):-D at nejsem za strasidlo:-D
Odpovědět
Ale prosímtě ;))............každé plánování svatby má svůj vývoj :).........nemáš také fotku tebe v šatičkách s doplňky?
Odpovědět
Profilova fotka
mam fotku v satickach..ale s doplnkama nemam, to mam zvlast.. pak mam takovou jednu hezkou fotomontaz, kde jsem se vsim vsudy, ale to 15dni pred nebudu zverejnovat..mohla byvch tm na chvilku fotecku hodit..:-)ale jen na chvili
Odpovědět
Profilova fotka
10min:-)
Odpovědět
alka: vypadají dobře ;-) . Vím, že se ti ze začátku nelíbily, ale na fotce super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj ze zacatku jsem to obrecela.. nebyla tam spodnice, a vypadali takovy desivý.. pak mi fotografka rekla ze jsou hezky(bala jsem se ze ta organza se leskne tak jako cikansky saty)...tak rekla ze na fotaku je to okej... to me uklidnilo, no a to totalni zamilovani a ze jsou to opravdu ony probehlo jak jsem si je sla zkusit po presiti (delali se tam upravy, byli mi i velky) tak jsem je nechtela sundat.. a od ty doby se tyden co tyden doma kochám:-D:-D jinak dekuju, rada slysim pochvalu, moc jich na tyhle saty nebylo:-D:-D:-D ale co:-D:-D
Odpovědět
Alka: od profi fotografa to vypadá úplně jinak. Měla jsem také Z. Scharf a moje šaty na fotce amatérské jsou jeden velký lesk, na fotce profi je to úplně o něčem jiném ;-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?