Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
juuuuuuuuuuuuu teda s tou celenkou s emi to libí víc:-) ahá, no zrovna jsem ti chtela rict ze ta ofina je tam pekna:-) jen kratsi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vyhrál ten druhý :-) ofinu musíme ostříhat, už jí mám hrozně dlouhou..takže to takhle může být?
Odpovědět
Profilova fotka
jj me se to tak libi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to sem ráda :-) mě se to ve skutečnosti líbilo víc a na tý fotce je to takové zvláštní...hlavně ten ksicht a ofina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jooo kristy, já sem z tábora takže i rozlučka bude v táboře
Odpovědět
Profilova fotka
no me se to moje taky na fotce nelibilo,...byla jsem jak nejaka marena.... ve skutecnosti to bylo hezci:-) jako vsechno samozdrejme!:-) predstav si.. mam doma listecek!! zitra je maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
Odpovědět
Profilova fotka
hezky!!!!Tak to je super tak ještě aby ti byly :-) nepsala sis s Janinou? jak je na tom? A já doufám, že zítra dorazí věcičky na svatební knihu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne, ted mam hrachy jen aby mi byli..coz by meli, merila jsem si nohu..snad jsem si to nijak neosidila..:-( :-N janina na tom neni nejlip.. rekla bych ze po dobrym startu je ted zase na dne:-(( chtelo by to nejaky konicek( praci, dovca, neco) takhle to musi byt jeeste horsi:-/ týýýjo tak to se taky musis pochlubit.. to jsem zvedava jak se ti to povede
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme jestli to nějak dopadne... a po jakým dobrým začátku?
Odpovědět
Profilova fotka
ne zacatku, ale myslela jsem ze na to jaka to byla slupa se drzi dobre... ale nedrzi:-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha...sem zvědavá jak ten účes bude vypadat až to bude na ostro a tak..a jsme domluvený že tak po deváté tam přijedu, namaluju se. kadeřnice zatím učeše družičky a svědkyni a pak mě a tak na dvanáctou abych byla doma
Odpovědět
Profilova fotka
no ja to mela vypocitany ze v 8 prijede, kadernice me postrasila ze jestli chci honky tak ok... takze pro ni jedu uz v 7... huh... tak ja padam spat, jsem rada ze jsem te tu chytla.. budes tu zitra? :-) dobrouu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo zítra bych tu měla být. dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
raduško našla jsem určitě to album co jsi myslela... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Pelu děkuju to je ono!!! :-) si šikula já to včera zaboha nemohla najít a co se účesu týče: další kočka, teda holky takhle by to nešlo takovýhle krásný nevěsty a já si tady lámu hlavu jak nejlíp zamaskovat nos, pupeny a špeky :-D moc ti to sluší, vypadáš opravdu jak holčička fakt bych neřekla, že už jsi maminka ;-) a líbí se mi oba účesy fakt krásný, ale ten s čelenkou je o trošičku hezčí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno. raduš moc děkuju, ale jak už sem psala alce, ofinu sem si špatně učesala a ještě jí mám přerostlou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pelu, ta ofča už se doladí a i tak je to super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mááááááááááááááááááááám krabiciiiiiiiii jinak ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
ááááááááááá ty jsou uuazsny!!!! a sou mi!!!! dokonce trosicku velky- je to mozny???:-D:-D jinak v nich neumim chodit, tak ode dneska asi budu muset cvicit:-)) kaminky to vydrzeli ale kdyz jsem sla z posty tak v ty krabici tak chrastilo ze jsem si je predstavila naprosto ocesaný.... bomba.. jdu nahravat foto:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hezky :-) tak hlavně že ti jsou a že se líbí
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsou jak backurky.. skoda ze mame celej byt dlazdbu, a na ty to hrozne klape.. tak asi budu muset na nejakym hadru nebo necem:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já doufám že to v botičkách přežiju, vůbec v nich nechodím :(
Odpovědět
Profilova fotka
botky jsou moc hezký!!!!!Na mě moc odhalený :-D přijde mi jak kdyby ta noha byla nahá. ale jsou vážně krásný
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne, to ma tak pusobit:-) a to s emi prave libi:-) takovej strevicek z pohadek 1000 a jedna noc:-D :-)... me neslusi zavrený lodicky-teda slusi, ale moc s ev nich necitim, paskovky a ruzny jiný nahaty boty mam radsi:-)) tak jsem vykopala kravaty, tak se jdu kouknout jak se hodi ta bilá k tý kosili.. chvile napeti....
Odpovědět
Profilova fotka
tak, bila k tomu jde dobre, ale neni moc videt.... zlata k tomu jde peeeerfektne, jenze je pruhata, a oblek a je taky pruhatej takze to asi nebude onco:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Alka botičky jsou krásný :-) taky v nich doma při chvilkách chodím radši
Odpovědět
alka: jako pro Popelku, jsou krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé holky dekujuuu:-) to se tak hezky posloucha:-)) holky, tak ja snad vezmu tu kravatu a pujdu do toho salonu to ozkouset... a nebo nebudu hrrr, a pockam az si oblek donese domu... holky tak ja jedu po uradech... s emi tak chce:-(( takze tu budu snad do dvou hodin
Odpovědět
Profilova fotka
já mám zítra volno tak jdu v 11hod. na zkoušku šatů se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
raduš: to je super. Já sem dobalila poslední mandičky a ještě s mamkou musíme zkrátit krajku na šatech a přišít knoflíčky na vlečku a snad to bude vše :) Ráda bych to stihla ještě před soustředěním
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?