Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
si mela jit dneska?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo...ach jo, tenhle týden se mi pořád všechno ruší. jinak sme s mamkou dali dohromady jaký ty obložený mísy objendnáme a vychází nám to asi 16kg za 3tis. neuvěřitelný. myslím že jídla bude dost + budou slané rolády + miniřízečky + guláš
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, to mi dame dohromady az 16.týho:-/ taky z toho mam celkem obavy.. kolik toho... ty pocty se tak meni... tak to je na prd, je mi jasny ze si se tesila:-) tak manza odjel.. a ja tu budu smrdet az do 7 pak jdem na kajinka
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi to vychazi na 14ks ... to je nejaky divny... urco jsem na nekoho zapomnela - komu vsemu dávate?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
my dáváme jen těm co sem psala, vyšlo mi to asi 5krabiček a na kájínka chceme jet v sobotu
Odpovědět
Profilova fotka
16 ..zapomnela jsme na svedky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
21:-D:-D:-D sem na to zvedava..tam bude asi lidiii
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo chudaci holky co se vdavaji zitra... bude lejt lejt lejt... teda desny pocasi... jinak ja jsem se zastavila na 21:-) tak to celkem jde:-) a cely odpoledne jsem se morila s dovcou.. a mam cca 6 favotirů, no hurá.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zvědavá jaký to bylo. mi jedem v sobotu!! zítra jdu na kytky. dneska sem byla u dvou kosmetiček a ani jedna nemůže. takže ještě zkusím jednu a když to nevyjde namaluju se sama..
Odpovědět
Profilova fotka
tak, film byl dobrej, nejdriv jsem byla otravená, ale ziskal si me (ten film) moc peknej:-) z policajtu udelali naprosty kreteny, takze samozdrejme s emi tohle nelibilo:-D a on taky asi neni tak cistej jako ho tam delaj, ale bylo to super a urcite neco na tom pravdy je.. a docela masakr to je.. kazdopadne jákl tam zamestnal celou svoji family i s budoucima clenama, a neeeeejlepsi je tam alice bendová, to ti rikam ze jsem umirala smichy.. ta je fakt na oskara:-) takze celkove super:-) jinak na kytky jsem zvedava scim prijdes:-) a kosmeticky me prekvapili...ze maji takhle plno...snad najdes:-) a ja mam hroooznou radost:-) manza prisel stim ze jeden jeho kolega se vcera zasnoubil... uz to bylo na spadnuti tak dlouuuuho !! no konecne!! ja zarim jak kdyby se to tykalo me... skoro jim zavidim ze to maji vse pred sebou:-d:-D:-D ale je to fakt uzasny:-))
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak se těším... no s kytkama sem taky docela zvědavá co mi řekne
Odpovědět
Profilova fotka
jinak sem objednala věci na svatební knihu a zaplatila tak sem zvědavá jestli něco vytvořím
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj petu:)) kdy ze tam jdes? ja doufam dnesk aprekecam mamku a pujdem zaplait zájezd...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a holky bonus... vcera jsem si hrala stim nasim prasetem a ona na me necekane skocila.. no a vysledek je ten ze mam 2 obri krvavý slice od pod podprsenky az ke krku (presne ve vystrihu)..pekne jsem ji serezela a dneska to mam peeekne krvavy.. je to silene videt a manza i svagrovka rikala ze se mi to do svatby nezahoji ani nahodou a ze to bude videt v satech... proste super ne??:-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jedu busem ve 12:55 to je mi líto:-( třeba to vybledne nebo to zamaskujete
Odpovědět
Profilova fotka
no zamaskovat to snad pujde, ale je to v tomjakoby zlábku, mezi prsy, tak doufam ze nebude sileny vedro ptz tam s epotim snad nejvic, tak aby se to nerozteklo...:-( ted to masazuju a promazavam kremikama...no snad to pusti.. mam jeste 20 dni ahá, tka to je za dlouho:-) dneska tam tak lije ze nemam naladu na nic:-) takze budu asi doma:-) jestli se teda mamka neozve
Odpovědět
Profilova fotka
jupíííííííííííííí boticky uz jsou v cr u tý pani, a jsou prej super, ze je jeste nikdy neobjednavala... supeeer, ted jen at mi opravdu jsou:-) v pondeli budou odeslany ke me.. jupíííí
Odpovědět
Profilova fotka
hezky :-) tady už neprší ...
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? tak to doufam, ze neprsi ani u pani, rekla ze jestli prestane, tak to hodi na postu uz dneska...
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no vidíš, tady lilo hlavně v noci a ráno přestalo
Odpovědět
Profilova fotka
az pujdes na kajinka tak si vsimni jak je vilhemka namalovana- to je naprosto uzasny:-) ted hledam na netu obraz, ptz to je presne to co chci....
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? tak kouknu. jdem od 16:30
Odpovědět
Profilova fotka
no je v celym filmu stejne, je to uzasny, jakoby nic, ale ma modrou linku pod okem, a takovy málo u strany oka a rasy... nic vic, a vypada to jak kdyby byla hodne namalovana.. proste super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) já pořád přemýšlím jestli dát 400kč za trvalou na řasy nebo si koupit za 50kč kleštičky. co myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja chtela tu trvalou taky... ale premyslim ze na ni prdim.. preci jen, dam mooooc penez za svatebni liceni a uces, + den predem za to barveni a echt pripravky, tak s emi nechce k tomu vsemu davat jeste 400 za rasy(stoji to uplne stejne)... no nevim nevim.. s klestickama to neumim, ale asi to bude stejny efekt ne? nebo ne? ja snima nikdy nedelala....
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no mělo by to být podobný. teĎ sem našla salon co to u nás dělá za 300kč i s barvením..tak pořád přemýšlím. a všichni mi říkají, že se umím nalíčit hezky ať na kosmetičku peču...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já asi budu měnit účes :-D hodím fotku jo a dneska jsme zajeli z nákupu za květinářskou a budou smetanový růže s fialkovou mašlí a vývazky budou smetanový s myrtou ozvu se za chvíli přišli mi boty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: sakra ty máš novinek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli to umis tak bych na ni pekla taky... ja se sice umim nalicit hezky, ale vydrzi mi to tak 3 hod a pak mam rudy oci, cerveny tvare a stiny jsou fuc...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no uvidíme. jelikož je obřad až v půl 3 tak si myslím, že bych to zvládla, snad..večer už být dokonalá nemusím
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?