Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
waaau, tak to je hodne moc tyjo.. no tak si to nech, a pak by se to mohlo dat tomu mymu strejdovi na zpracovani, za nejakej peniz, on to dela moc hezky.. da pod to hudbu, naseka to s foto.. proste upraveny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak na úpravu už pak není až takový problém. to zvládne i mamky přítel. ale kde vezmu ty 2500kč?
Odpovědět
Profilova fotka
no to je blby no:-( me takhle udelala caru pres rozpocet vizazistka/kadernice.. kazda navsteva taková pálka...kdyby mi to dala aspon jako komplet, ale porad mi neco uctovat.. me klepne taky.. a to je to samy.. vysolim dvojku ani nemrknu, jen s ebojim co si jeste rekne za barveni den pred :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tyyyjo manza se pochlapil, prisel a prý co chci k svatbe koupit.. wauu, to cucim od koho dostal ten napad..koukam jak blazen:-)
Odpovědět
Profilova fotka
co chceš k svatbě koupit? to se něco kupuje?
Odpovědět
Profilova fotka
jj kupuje, ale je to takovy vyjimecny, nevesta neco koupi zenichovi a zenich neco neveste, dela se to vyjimecne, a neni to moc rozsireny, myslela jsem ze mi to mit nebudem zvlast kdyz si penezne nemuzem vyskakovat... tak ted abych taky zacla premyslet.. vim co..ale to stoji 4tis... to je moc drahy:-(( tak ale ted tu zurim!!!! normalne s emi ted obsypal celej cumak, se mi udelali pupinky jako vyrazka nebo co to je to nevim, ale desny!! jeslti to mam z tech kremu co na me ona patlala tak budu hodne sprostá.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
??fakt?? tak to je drsný...ale je to možný že to máš z kosmetiky...ale to by se nejspíš objevilo hned ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja zadnou kosmetiku vubec nepouzivam, takze to jedine od ni:-(( a nebo nevim.. no nez pujdu spat, vezmu to lihem, a uvidime.. snad z toho nic nebude... a ja se spatne hojim...chjo
Odpovědět
Profilova fotka
tak me zas klepne, dneska jsme konecne vybrali s manzou svatebku... uplne neco jinyho, ale cenove prijatelnyho a hezkyho... no a ted jsem uuplnou nahodou narazila na recenzi toho hotelu, vsichni to haní ze jsou tam kameny a chaluhy.. hm.. tak zase nic:-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je mi líto. mě napadl kamarád co by nám to mohl natoči :-) snad bude moct
Odpovědět
Profilova fotka
no vida:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no zrovna je na icq ale není u něj...sakra
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak mu tam nech vzkaz_¨)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo nechám..ale ráda bych věděla na čem jsem. teĎ mi kamarádka doporučila kosmetičku tak tam hned zítra skočím http://www.facebook.com/photo.php?pid... ukáže se ti to? líčila jí ona
Odpovědět
Profilova fotka
pise mi to ze obsah je nenalezen... fb se mi zobrazill... tak jestli to neni celkovy odkaz..
Odpovědět
Profilova fotka
spíš ti to neukáže protože ty fotky nemá přístupný. uložím jí a na chvíly jí hodím sem. tak ten klučina nemůže...30.8. má státnice a bude se učit
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je blbý.. okej cekáám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to tam
Odpovědět
Profilova fotka
no to je krasný:-) to jsem mela taky v umyslu:-))) ale me se to vymklo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako mě se líbí že je to výrazný. tak tam zítra skočím a prej jí to stálo 300kč tak sem zvědavá kolik si řekne za zkoušku a svatební líčení
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super.. no je blby ze musis rikat to svatebni:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jdu zapadnout... dobrouuu..a zitra:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou no taky bych to nejradši neříkala ale co mám dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
doré ráno..
Odpovědět
Profilova fotka
jj zrovna u toho liceni to nejde zakamuflovat:-(( hezké rááno:-) tak dneska zadnej svatebni horor, pouze depresivni sen.. ale to uz je "v pohode"...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je "dobrý" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj.. taky si rikam, aspo mam oddech:-) premyslim ze dneska dam dohromady komu vubec dáme vysluzky:-)) dává se i foto a dj a matrice??
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to jsou jediný lidi kterým budem dávat. foto, dj, matrika, hospoda...
Odpovědět
Profilova fotka
hm... snad to nejak vyjde.. vzala jsem pouze 30krabicek... tak uvidim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak na kytky se jdu domluvit až zítra :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?