Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak to gratuluju:-) ty jsem nastesti sfoukla s podprdou... uplne obycejny telovy prijemnej matros..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já koupila taky s podprsou tanga, sice sem chtěla kraťásky, ale už něco doma mám a když narazím na nějaký hezký kraťásky tak je vezmu. já pod šaty podprdu mít stejně nebudu..
Odpovědět
Profilova fotka
se mas, ja chtela taky nemít ... jenze to proste neslo, nemam to spravne vycpaný, a tim padem to vypadalo desne, takze ji mit budu a jeste k tomu raminka (ne od podprdy, ale od satu) aby to vsechno udrzelo...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: aha...no to nevadí :-) já mám doma luxusní černý italský kalhotky, ale bylo mi řečeno, že černý fakt neee. tak se pokusím sehnat hezký, levný a pohodlný bílý kraťásky..uvidíme jestli to není nemožná kombinace
Odpovědět
Profilova fotka
vzdyt nebudou videt:-) jedine ze by manza nechtel cerny:-) ja mam cerny nejradsi:-):-) kratasky jsou in, myslim ze urco sezenes:-))
Odpovědět
Profilova fotka
alka: petrovi je to asi jedno :-) jojo určitě seženu jen záleží za kolik :-) a nechci krajku mezi nohama což je dost častý
Odpovědět
Profilova fotka
jj to musi byt neprijemny, a me by to navic skrabalo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
právě, mě to vadí, a taky nesmí být šev mezi nohama, musí být na straně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak ted teprve zacinam mit pocit ze to asi nesezenes:-D:-D uvidis, cas jeste mas.. tyjo 22 mi prijde ze pod 30 to bylo hned ale na ty 20 se to drzi nejak dlouho.. tyjo.. ale pod 20 to uz bude fakt hukot... ten tyden pred se tu snad ani neobjevim, jediny den kdy mam volno je odpoledne uterý:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no právě. protože šev mezi nožkama je na prd, pak se kratásky zařezávají... já budu mít hlavně pátek nabytej, jinak ani ne.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ten mam nabouchanej taky:-D:-D:-D:-D ale je fakt ze ctvrtek bude hooodne masakralni, tyjo prijde mi ze posledni dobou je v sobotu vzdy hezky ale v patek vzdy prsi.. snad to nebude tak i u nas:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mě by nevadilo, ale přeju ti taky hezké počasí.. já musím o víkendu před svatbou dojet k cukrářce a dovézt jí domácí vajíčka. na pondělí nic nemám, v úterý zatím taky nic, ve středu ráno jen nehty, ve čtvrtek jen vyzvednout klukům oblečení a mě spodnici a v pátek, navozit dort, sladké, mísy, pití a udělat dekoraci. Kdy půjdeš na barvení a zastřižení ke kadeřnici? asi taky v týdnu před svatbou co?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tyo a co Markétka??? Ta už to má tenhle víkend. Jsem zvědavá na dortík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu jj dokonce jen den pred, coz znamena ve CT, rekla ze to bude nejlepsi, a ze mi dá do vlasu rovnou nejaky jeji echt pripravky aby mi to druhej den lip drzelo (uz si pak nesmim myt hlavu) mam nejaky echt blbý vlasy (moc jemnounky) tak aby byli pripraveny:-) no ja mam pondeli restauraci matriku, zamek atd, utery dopo jdu s kamoskou na nehty, streda rozvazime vysluzky(nakonec je dáme pred), ctvrtek toho mam tolik az to neni hezky, rano vyzvednout dort, prevest ho, nazdobit dekoraci, ve 2 mam byt u kadernice, to mi rekla ze bude trvat tak 4 hod, pak se "prestehovat" k babicce, a pripravit tam obcerstveni (jeste nez odjedu tak i u nas doma) no a segra prijede taky den pred coz me moc potesila, tak si dame do cumaku a pujdem spat:-) a rano lítacka.... týýýjo a to jsem zapomnela ze si taky den pred musim nazdobit auto.. to budu asi delat v noci:-D:-D a vsadim se ze jsem na neco zapomnela:_D
Odpovědět
Profilova fotka
já se právě musím s kadeřnicí domluvit v to úterý na zkoušce. zítra se dojdu zeptat ke kosmetičce jestli mě nalíčí, mám strach že se mi to nebude líbit
Odpovědět
Profilova fotka
no o liceni mi povidej.. to mam porad dilema.. a dnes se prevazuju k tomu nazoru, ze opustim od varianty 2 a pujdu zpet k tý moji, a reknu ji jen, ze nechci modry malovani, a ze chci namalovat rasy.. asi uz to nebudu hrotit, nejak se mi na me nelibi nic:-( libi se mi jak me namalovala na vystoupeni(tanecni) a budu se snazit ji presvedcit at me tak nalici znova:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no já se toho líčení taky bojím :-( a dneska mě zklamal brácha...jelikož sem tátu pozvala na svatbu ale bez přítelkyně (kvůli které opustil rodinu), tak mi řekl,že na obřad určitě půjde a odvede mě k oltáři ale na hostinu už ne. Tak sem požádala nejstaršího bráchu aby pronesl přípitek (je takovej vtipnej, sázela sem na něj) a on mi napsal,že to nepůjde že to dělají rodiče a že kdybych pozvala tátu i s evou že by určitě rádi zašli nebo jestli jde mamka taky bez přítele (který se nám věnuje, i kubovi a má nás rád a zajímá se) Tak sem mu odpověděla, at se nezlobí ale že je to má věc, a že Pepa (mamky přítel) rodinu nerozvrátil a že tátu tam chci. On mi napsal, že táta je ale jenom jeden ale že mi do toho nikdo mluvit nemůže. tak sem mu napsala že já sem taky jenom jedna a nevidím důvod proč bych evu měla zvát. tak sem poprosila druhýho bráchu ale ten s tím chce pomoct a já vůbec netuším co by měl říkat???
Odpovědět
Profilova fotka
jdu nakrmit a vykoupat kubíka
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeezis tak to ti nezavidim, ale naprosto plne te chapu.. tata si ted taky nasel nejakou cuzu(jo budu jit ak rikat at se snazi jak chce) a jestli se tam obevi (ona) tak ti rikam ze bud udelam kraval a necham ji vyvest, a nebo s tatou naprosto koncim.... takze te chapu, a myslim ze delas dobre, kdyz nechces na svatbe koukat na nejakou fuchtli kuli ktery se to rozpadlo:_(( a tatka je teda pekne hloupej, ale muj by udelal asi to samy.. vypovide o tom i to ze uz taky uprednostnil cuzu prede mnou (coz jsem dva dny probrecela)... takze tak, je to teda priserny tyhle rodinny situace, ale neustoupila bych:-(( a neslo by ze by pripitek udelal kamarad? nebo svedek? nebo druzba? nebo nekdo cizi? ja vuuubec netusim jestli se nekdo pripitku ujme... jestli táta, tak s emam na co tesit, on je sice hrozne vtipnej, ale na muj ucet, a nepotrebuju tam slyset ze pred pár lety rikal ze se svatby nedozije, a ze me nikdo nechce a ze teda se jako nekdo nasel :-N ..takze ani netusim kdo by s eho mel ujmout, svedek je taky takhle "desne" vtipnej..a ten by utrousil neco o svobode zenicha coz mi taky vtipny neprijde... nejradsi bych byla aby se ho ujal svagr(muj) segry manzel, on má uroven, je vtipnej, proste ví co se "hodi" aby to bylo srandovni a zaroven taktní:-) ale ten se toho asi neujme, ptz vsechny ostatni slozky budou asi dotcený.. jééžis to bude komedie:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no bráchovi to nevadí ale chtěl by s tím pomoct a já nějak nevím co by měl říkat :-) a neustoupím! Jestli táta na hostinu jít nechce tak ať nejde...budou tam jeho rodiče a budou se mě jen pořád ptát kde je Vládík??
Odpovědět
Profilova fotka
tak reknes at se zeptaj jeho....:-) a je to, to netusim, asi by mel rikat neco "vtipnyho" na dobu co jste spolua zakoncit to nejakou gratulaci...
Odpovědět
Profilova fotka
no nic vtipného mě právě nenapadá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja taky zrovna nejsem moc vtipna, takze me taky ne, nemusi to byt na patnact minut, staci kdyz rekne ze si pamatuje vase zacatky, a ze i kdyz bylo hur tak bude ted uz lip, neco prohodit, a pak vam pripit na zdravi, to myslim ze by bohate stacilo.. me by zas tak nejak dlouhej pripitek nebavil:-D:-D ale to si muze najit nejaky mustry na netu:-) at zkusi hledat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo řeknu mu jen ať nám připije na zdraví a tak a mám problém. chtěla bych amatérský video (na profi nejsou peníze) a netuším komu říct aby nás točil?
Odpovědět
Profilova fotka
no to ti neporadim... ja jsem taky nakonec zvolila kameramana ale mam stesti ze muj strejda( ne pokrevni, rikam mu tak od mala) tak toci promoce a maturaky, tak za obed a vysluzku to je luxus, pak mu dame nejaky penize jen za zpracovani ptz to je fakt narocny i casove
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ty se máš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky jsem si rikala ze to je stesti:)
Odpovědět
Profilova fotka
psala sem klučinovi co nám točil maturák tak ten by mi to za 2500kč natočil a předal hrubou verzi, bez střihu
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tyjo, tak to je celkem dost, me uz se ted krouti prsty pri jakkykoli castce presahujici 1000 ,- :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no mě taky. ale normálně stojí upravený video přes 5tis. třeba moje sestřenice ho měli za 10tis.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?