Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
bain zehlit je nebudu:-) jelikoz je to organzova slehacka, takze to neni zmackaný, a kdyby bylo tak to asi organza nezvladne, kazdopadne mi visi uz 6 mesivu ve skrini, tak je to dostatecne vyvesený :-) a korzet nepotrebuje vyzehlit:-) jediny co jsem chtela bylo vyprat aby byli vonavy, ale na to prdim:-) jinak me to stalo 1000,- ale bylo tam docela dost uprav
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se da :-) Ja prave vymyslela ze chci je zkratit (dam na chvili do album) a bojim se cenu, doufam ze to nebude vic jak 2000 :-| A ja zehlit budu muset, protoze saty jsou z taftu..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, bain: ty je chceš zkrátit???vždyť už takhle je máš kousek nad zemí.. já je musím nechat vyžehlit, prát je taky nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka, koukni na "uz mame" 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
už sem na to právě koukala
Odpovědět
Profilova fotka
bain ty je chces zkratit takhle brutalne? juuuj.... teda, me se libi vic dlouhý:-) ale to je na tobe:-) ted tu byla kamoska a udelali jsme si takovej svatebni podrb:-) tak super, kdyz jsem vytahla saty, tak si sedla na zadek a jen vyvozovala nejaky zvuky, pry jsou 3x hezci nez na fotce ( tak to je jasny ne?:-D) tak me to moooc potesilo a uz se tesim jeste vic:-) jinak ssaty na druzicky ji sedeli jak prdel na hrnec takze super, hned si je odnesla.. uz zbyvaji jen jedny....:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo on tu dneska zas nikdo neni? a ja zrovna tuchnu doma:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak se hlásím z města - dort je objednaný 2patrový jedno kubánský a druhý světlý malinový potažený bude cukrovou polevou a zdobený do fialova... cena cca 1100,- zaplatili jsme prstýnky 8.500,- což mi přijde krásná cena domluvili jsme restauraci - jednali jsme přímo s majitelem, nakonec nebudem v salónku, ale v části restaurace, menu jsme vybrali bez předkrmu a jako hl. jídlo vepř. panenka v italské slanině s brusin. omáčkou a příloha dle každého, výzdoba stolu nebude max. prý dají fialov. ubrousky jinak bílý, dort přivezem den předem, svatebčani můžou přijet dřív když budem na focení a oni nás pak budou vyhlížet s talířem ;-) a nakonec jsem si zašla do solárka 8-) venku je nádherně a my za chvíli zase někam jedem a večer jdu na zumbu do Igy na střechu tak jsem na to zvědavá tam jsme ještě nebyly
Odpovědět
Profilova fotka
to je sranda to mate skoro stejny:-) jak dort tak obed:-) taky mame bez predkrmu... ty si taky manik zumby? zis..:-D se tam setkate tak se trema mýma kamoskama:-):-)minimalne:-)) jinak teda uspesnej den.. to ja tady doma drepim a nic s emi nechce.. pekne blbý:-( ze bych jela aspon do mesta nakoupit ctvrtky?
Odpovědět
Profilova fotka
jo a hned jak mi dorazí boty tak mám přijít na zkoušku šatů ( už se to fakt blíží ) - prý jsem si je asi zaklela, protože je nikdo přede mnou ani za mnou nemá zamluvený - mě v duchu napadlo, že se nikomu nelíbí :-D neee dělám si srandu je to loňská kolekce a mají je i v bílé barvě...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj alka, tak s tím ovocným jste mi daly nápad vy, my chtěli nejdřív jen kubánský, ale pak mě napadlo, že každý čoko nejí tak jsem vybrala to menší patro ten ovocný ;-) no a s předkrmem jsme se shodly - klasika nabízel salát, šunk. rolku nebo plněnou broskev - oba jsme se shodli, že když je polívka tak je pak člověk už dost najedený a chceme aby si hl. jídlo vychutnali a ne narvali nebo nedojedli
Odpovědět
Profilova fotka
tak taky odkud je mas.... nekde se saty skoro netoci.... bud rada, aspon nebudou zniceny, ty co jsem mela vyhlidli já, jak jsem si je podle nich nechala usit, tak to je taky minula kolekce a ty se toci porad, minule jak jsem tam byla tak zase zrovna prisli.... tak asi jak by vypadali...:-(( no blizi.. a co teprve nám:-d:-D taky cekam na boticky, snad ten podpatek bude akorat k delce satum :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to máte vlastne tyden po nás coz?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a zumba - my chodíme zezadu metráče a dneska jde právě moje ségra a její 2kámošky do Igy, tak to jdem s nima zkusit - doufám, že nebude narváno to je pak blbý ptřebuju kolem sebe prostor :-N a jinak jsem z ní nadšená sice jí extra neovládám, ale je to bomba :-) jojo za šaty jsem ráda, že nejdou na dračku a jestli jsou loňský nebo letošní je mi fuk - sedí mi, cítím se v nich dobře a to mi stačí
Odpovědět
Profilova fotka
no právě hned týden po vás to je taky hned a dneska jsem se vzbudila ve 2.30 a přemýšlela o účesech a nemohla zabrat
Odpovědět
Profilova fotka
radus presne:-) myslim stim predkrmem:-) my mame to jidlo jeste hodne sytý, tak bojim ze to stejne nikdo nesni:-) no minule byla akce ve stromovce a bylo tam 80 lidi, predpokladam ze tohle bude stejny.. ale nevim jestli je to krytý, tady uz je zase pekne cerno... jj presne, me se treba lonska sezona skoro nelibila, a ted kdyz vidim 2011 tak slintam...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to mi ani neříkej a mraky si nech ve městě - obkladač spáruje venkovní schody a nesmí 4 hod. pršet ať to není v pr... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
je to právě krytý, min. středu taky pršelo a prý v pohodě a jako 80 lidí to je teda mazec :-o
Odpovědět
Profilova fotka
noo, ja si nedelam srandu:-)cerno tu je, ale neprsi, treba ani nebude:-) no ja mam kazdy den nocni muru o svatbe... dneska teda byla druha nejhorsi...
Odpovědět
Profilova fotka
tady stále svítí sluníčko chvilkama pod mrakem a na meteoradaru žádný přeháňky zatím nejsou ;-) musím jít papa
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem se konecne dokopala, haleluja:-D tady uz se taky trosku rozjasnilo:-) ahojky tak a jsem tu zase sama:-) kdepak mame petuuu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a kde jste objednali dorty? Jinak jsem byla v Nuance a nechala tam zkratit, vycistit a zehlit za 1000 kc 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? tak to je super zprava!!!:)) bain ja porad nevim jak se to jmenuje ale je to naproti snacku jakoby z boku namesti:-) takova mala cukrarna:-)
Odpovědět
Profilova fotka
chjooo, z ty uplavice mi je uplne spatne:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
jezis sem to zas napsala uplne blbe:-D ne me, ale jako strach z ni... to by me asi kleplo..
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju alkapinka, ja stejne nebudu vedet ale dam to precist pritelovi, ten to pochopi. :-) A kytky mate zamluveny? My budeme mit nekdy u Voriskuv dvur, tam prej jsou hrozne levny 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bain, ja kytky moc neresim , takze celkem neznam kvetinarstvi:-) ja je mam zamluveny kousek od domova...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mám kalhoty pod šaty :) bloky na scrapbooking u nás nikdo nevede, ve 3 ze 4 papírnictví ani nevěděli o čem mluvím. jdu dočíst
Odpovědět
Profilova fotka
kalhoty? kalhotky? leginy? podkolenky?:-) petu tka to se nedivim, ja bych to taky nevedela:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš, kalhotky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?