Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo 25 klistu myslim uplne staci:-)) jinak me to prijde taky ruzovy, s bordo to nema nic spolecnyho:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já zas musím jít Z. se sem tlačí a já si dala za úkol vydrbat sprcháč :-p tak hezký večer zítra máme lítání - banka, zaplatit prstýnky, domluvit menu, dort, zajdu si do solárka a ještě nějaké nákupy tak pak poreferuju papa
Odpovědět
Profilova fotka
alka: myslíš že jo? a s výřezem nebo bez výřezu??? tyo bude asi hodně jednoduchá ale nevadí,hlavně že bude..a v tom tvaru co sem chtěla :-) holky já mám v úterý za týden zkoušku účesu!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
radus:-D tak manza vzakzuje Z, ze mu mas rict "negre netlac se sem" .... on uz bude vedet:-D:_D
Odpovědět
Profilova fotka
ten vyrez je takovej originalni:-) takze sem pro vyrez:-) petu no jsme na tebe zvedava:-) to bude proste bombice:-) si jak barbinka:-) skoda ze nemas holcicku, by te mohla mit jako takovou velkou barbinku:-))
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já ti dám barbinku :-D myslíš s výřezem? já se bojím, aby mi to tam nedělalo neplechu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no asi to bude obtiznejsi... nic mi nedavej na pude jich mam dost:_D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak zkusím výřez...ale nemám žádný potřeby, takže to bude sakra improvizace a jestli to bude hnusný tak budu nepříčetná
Odpovědět
Profilova fotka
no tak si udelej nejakou sablonku a podle toho jed:-) hlavne ostry nuzky:-)) kdy to budes tvorit?:-) ja nasla dneska pytlik asi s 10 prisavkama co s emi nekam zatoulal, tka mam moooooc velkou radost.. nevyhcazelo mi to a chtela jsem je dokoupit... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: musím objednat ty věci....pochybuju že tady seženu ten blok :-( takže ho musím objednat a věci na to taky. tak snad to stihne přijít
Odpovědět
Profilova fotka
no to bude taky peknej vabank... diky bohu me ten vabank vyjde.. mam z toho silenou radost! uz abych tu v nich tapala:-)) tyjo to jsem zvedava co vykoumesis:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to já taky :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nebud smutna, vzdyt kniha je to "nejmin" dulezity, tak v neeeejhorsim pripade koupis nejaky bordo blok a je to...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo já vím.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo oni nam ten net jeste zpomalili..fakt, at mi zkusi zavolat a cpát mi nejakou nabidku..to si vyslechnou...grr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? to je na prd.... tyo já netuším čím udělám bordury na tom bloku. jako podklad koupím bordo čtvrtku, tu nalepím po celém. k tomu rámečku bych chtěla nalepit dvě srdce jedno krémový a jedno bordo. a pak bych chtěla dole a na straně borduru ale nevím jak jí udělám???
Odpovědět
Profilova fotka
no od zari uz budeme mit net jako blesk.. to nam tenhle koooonecne konci, haleluja.. uz konecne.. co jsme se na nej na nadavali.. bordury? co to je?:-) jinak predstava velice hezka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
bordura je jakoby okraj, třeba tohle http://www.fler.cz/zbozi/bordury-860253 a ještě bych chtěla kolem dvou protilehlých rohů toho výřezu dát kamínky, ale nevím jestli to nebude moc...
Odpovědět
Profilova fotka
a do výřezu asi napíšu datum svatby. jen nevím čím.. mám doma stříbrný fix se kterým sem psala jmenovky, ale to mi nebude ladit k těm srdíčkům a krémové borduře.. to bych musela srdíčko vybarvit tou stříbrnou a borduru udělat bílou. co myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
to bych tam dala radsi kaminky misto tech srdicek:-) dovnitr bych to asi nechala vytisknout v bordo na pauzak a pak ten pauzak dovnitr jakoby vlepit:-) ahá, to vypada hezky:) aspon vim jak se tomu rika:-)
Odpovědět
Profilova fotka
pauzák? teď sem zase mimo já.... nevím jestli by to jen s těma kamínkama nebylo moc suchý. no koupím i srdíčka i kamínky a uvidím. A mám to udělat do stříbrna? protože i ty kamínky jsou bordo a nebo takový ty klasický do stříbrna
Odpovědět
Profilova fotka
tohle jsou ty srdíčka http://www.fler.cz/zbozi/srdce-964350 a tohle kamínky http://www.fler.cz/zbozi/kaminky-897095
Odpovědět
Profilova fotka
jj stribrna k tomu bude hezky, preci jen tvoje saticky mi taky prijdou do stribrna-ten saten je lesklej... pauzak to je takovej pruhlednej ale tvrdej papir, ja na nej udelala oznameni, edith na nem mela pozvanky ke stolu:-) srdicka hezky, kaminky super:-) ale ty kaminky se daji koupit snad vsude, ja si je koupim a nalepim si je na "podrazku" bot:-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže myslíš, že borduru bílou a srdíčka vybarvit tím fixem? já ty kamínky na podrážce viděla u jedné slovenské nevěsty..a nepochopila sem to, proč se to tam dává? možná se barva šatů zdá na fotkách, ale jsou slonovinová kost..
Odpovědět
Profilova fotka
jen tak, pro fotku:-) pro srandu:-) podle toho co si tam nalepis, chlapum se dava neco ve smyslu pomoc, nebo neco takvyho, nebo "z neutecu" a holky maji treba I love, srdicko.. inicialy:-)..
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo..padame spát:-) zitra tady budu:-) dobrouuu
Odpovědět
Profilova fotka
jojo dobrou... a teda stříbrný srdíčka a bílá bordura :-D ???
Odpovědět
Profilova fotka
to by bylo hezky:-) obecne bordo a stribrna jde k sobe:)) jinak ahojky holky, tak jsem se prave probrala uplne spocená hruzou, zase jsem prodelala dalsi prisernej svatebni sen.. muzu vam rict ze jestli me to ceka opravdu kazdej den, tak se do svatby zblaznim...:_((
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano. Ja za chvili vyrazim do mesta, pojedu do Nuance se svym novim napadem zkratit saticky 8-) Jsem zvedava kolim to bude stat :-| Alkapinka, ty jsi tam opravila saty taky? A vyzehlis sama, nebo das do salonu? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?