Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
a kdy mas rozlucku ty?
Odpovědět
Profilova fotka
21 v sobotu
Odpovědět
no jo vlastne, kdyz se vdavam, ja :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj te zapiju:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: přesně to sem psala, že si nechám jen trvalou na řasy :-) radus: prstýnky krásný a účes se mi líbí taky. A buĎ bych to stáhla všechno,nebo bych nechala větší cancour jako je v těch prvních fotkách. a taky bych ho asi hodila dopředu
Odpovědět
Profilova fotka
klasika, sem tu já a tady nikdo ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tady na chvíli všem děkuji za rady a pochvaly ;-) holky já zírám ona existuje trvalá na řasy? trvalou si představuju jako točenou :-D ale to asi nebude co
Odpovědět
Profilova fotka
radus: představuješ si to správně. zatím sem to nepraktikovala ale četla a řasy se normálně "natáčí" na takové jakoby mini natáčky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo koukám, že v něčem jsem teda zaostalá... vím jen o barvení řas, ale tohle =-) zní to zajímavě, jsem teda na vás zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: hlavně si konečně musím najít čas a dojít tam.. http://www.fler.cz/zbozi/vintage-svat... holky přijde vám jako bordo? mě teda přijde celá růžová :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mě přijde starorůžová
Odpovědět
Profilova fotka
napsala sem paní, snad se nebude zlobit. ale já chtěla bordo s tím, že jsme se domluvily, že může použít i trochu růžové...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a sem nahraná, paní jinej papír nemá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zkusím jí udělat asi sama
Odpovědět
Profilova fotka
a jéje to je blbý o proti bordó je to fakt světlý :-| jdu dělat véču...
Odpovědět
Profilova fotka
co máte dobrýho? koupím blok, čtvrtku a zkusím to sama. sice to nebude tak pěkný, ale zase si to udělám sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co myslíte jakou velikost bloku mám koupit? A4 nebo A5??
Odpovědět
Profilova fotka
špagety s masovou směsí mňam v odkazu píšou vel. A5 zaleží na tobě jak velkou chceš ;-) radit nemůžu když jí sama nemám
Odpovědět
Profilova fotka
ale když si budu dělat svou můžu si udělat jak velkou chci. a já nevím co je lepší. co by se víc líbilo tobě?
Odpovědět
Profilova fotka
mě by se možná nejvíc líbila taková ta vel. na šířku myslím, že si sem už předtím dávala odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
jojo ta je pěkná, ale sehnat takový blok je problém
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? to by mě nenapadlo v dnešní době když vidím v letákách co je školních pomůcek
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.fler.cz/zbozi/album-a4-s-o... tohle je dokonalý, ale má jen 25 listů....
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to je přesně ono a ty listy asi dokoupit nejdou co?
Odpovědět
Profilova fotka
tenhle čtverec je nejlepší, ale zase má jen 25 listů. jsou z kartonu, takže mnohem lepší... myslíš, že by to stačilo?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkyyy sem tuuuu:_))
Odpovědět
Profilova fotka
tak to netuším, ale pokud ho chceš používat na všechny příležitosti co vás kdy čekají tak dle tvého věku ti asi stačit nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neee. jen na svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak v tom případě si myslím, že 25 listů stačí a určitě budete mít ještě i svatební alba nebo knihu
Odpovědět
Profilova fotka
radus: album bude určitě. tohle je vyloženě na psaní...tak to zkusím sehnat u nás a kdyžtak objednám ahoj alka :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?