Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: mě se rudý růže jako svatební nelíbí :-) a tyhle kvítečka už nejsou ono, už to není tak přirozený raduš: mě se tam ty malý právě hrozně líbí
Odpovědět
Profilova fotka
tato http://www.beremese.cz/album/view.php... Pelu rudý mám ráda, ale taky bych je takto nechtěla...
Odpovědět
pelu: a jeste jsem nasla tuhle, ta je zajimava... http://www.projectwedding.com/photo/b...
Odpovědět
Profilova fotka
bože to je kytek jak se má pak člověk rozhodnout
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: vadí mi jak vyčuhujou ty tulipány... radus: já je mám ráda ale nechtěla bych jí jako svatební no holky a když já budu mít smetanové růže jakou kytku udělat maminkám, svědkyni a družičkám?
Odpovědět
Profilova fotka
raduš. http://www.projectwedding.com/photo/b...
Odpovědět
Profilova fotka
tamta fialova je stejne nejhezci:-) tak obed pro manzilka dovarenej, takze najdu jen ty dokumenty, a jedu do mesta....:-)
Odpovědět
pellu: no dělá se zmenšená tvoje - takže by měly mít třeba jednu, tři růže stejný, jako budeš mít ty...
Odpovědět
Profilova fotka
pelu těm bych nechala udělat též smetanový s doplňky bordó co myslíš? Alka jakou fialovou umyslíš? my máme oběd ještě ze včera ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže myslíte všem smetanový? a jaký bordo doplnky myslíš raduš?
Odpovědět
holky, tak ja jdu taky varit... zatim se mejte a ja kdyztak nakouknu odpo nebo vecer... pa
Odpovědět
Profilova fotka
no po tyhle smrsti co jste tu ted nahazeli je tezky roct z tamten odkaz... no proste tamten odkaz s tema fialovyma:-D ta koule:-D:-D moje maminy a druzicky budou mit jeden karafiat s takovym tim obmotanym:-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
např. mašličku a nějaký ty korálky kolem kytky - v tom se moc nevyznám... a nebo odlišit a dát jim mezi smetanový bordó růžičky existují vůbec? asi jo co
Odpovědět
Profilova fotka
alka myslíš asi tuto :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
jj existuji, treba za 59,- v albertu, tam maji ty malinky ruzicky a bordo maji nejcasteji:-) no u nas budou mit vsichni vyvazky, a maminy a druzicky budou mit ten jeden karafiat, ja kytici, a manza korsaz.. tot vse s kytkama...
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam jeste hodinu, tak super:-) jop tuhle, to je presne ona:-) z ty jsem opravdu vyndaná:-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: uvidím jak se domluvím s maminkou svědkyně - ta mi bude dělat kytičky. já tam žádný korálky totiž nechci
Odpovědět
Profilova fotka
tak byt je uklizenej, je navareno, teda, ja jsem nejaka rychlá dneska.. a vy jste mi zrovna zmizeli:-D:-D ze bych si sla vyndat veci pro toho kvetinare?...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuba už je asi vzhůru!!!!!!a mě se nechce nic dělat
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu tak se domluv a uvidíš, hlavně ne jako já, že za 2 dny to měním :-N Urbanová udělá prý korsáž i Z. svědkovi, teď přemýšlím, aby si ho ale nepletli se ženichem :-o
Odpovědět
Profilova fotka
radus jj tak toho jsem se taky bála, takze svedek bude mit jen vyvazek..."neni tak dulezitej" tak nechci aby dochazelo k zamene, kdyz uz bude dochazet k zamene s nevestou.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
u nás budou mít svědci taky jen myrtu
Odpovědět
Profilova fotka
petu a mate dva chlapy? u nas bude mit svedkyne kyticku ale tu samou jako ostatni zenstiny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi to změníme ;-) holky tak já taky mizím... pa
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ne jednu holku a kluka. ale myrtu mají oba dva + svědkyně kytku
Odpovědět
Profilova fotka
petu jo takhle, tak to mame stejne:-D:-D ze bych se sla uz oblikat... myslite ze bude prset?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: hlásili přeháňky a déšt a u nás to je takový na půl taky nevím jestli mám jet na druhý konec města za kamarádkou nebo jít jen u nás do parku
Odpovědět
Profilova fotka
tak asi jedu, potřebuju vypadnout... zatím holky..papa
Odpovědět
Profilova fotka
petu:-D tak ahojky, ja razim za pár minut:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak nevim... vypada to na dest....:-( ale asi to risknu bez destniku :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?