Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
My právě mládence mít taky nebudeme...a kde stojí družičky na obřadu? a kdy přicházejí? po ženichovi?
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam pocit ze jdou mezi zenichem a nevestou (úsek).. a pak je to asi jedno, treba ja tim padem ze nebudu mit mladence tak mi druzicky nebudou stát u obradu ale normalne je posadim (teda, nemam zidle -takze postavim, ale nekam do predu) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já sem myslela že bych každou družičku postavila na stranu ženicha a nevěsty. ale zase aby nezacláněly rodičům
Odpovědět
Profilova fotka
no slo by to treba ze stran, jako ze budete stát vy, pak budou klasicky lidi jak bývají, a oni budou na kolmo jak k vam tak k nim, jakoby po stranach..podle toho kolik jich mas...
Odpovědět
Profilova fotka
mám dvě družičky, takže každá na jedné straně. ale rodiče sedí tak by jim nevadily
Odpovědět
Profilova fotka
po tech stranach jim nemaj co vadit.. jsou vlastne uplne "mimo" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sem asi debil a nevím kde postranách
Odpovědět
Profilova fotka
no vzdyt jsem ti to popisovala, nestoji jako svedkove za váma, ale jakoby jedna uplne v pravo celem k tvymu boku, a jakoby vlevo u tvyho manzela taky celem k nemu..takze uplne mimo... jezis.. jdu najit nejakej obrazek
Odpovědět
Profilova fotka
:-) najdi obrázek
Odpovědět
Profilova fotka
no, ten nez bych nasla tak jsem ti to nakreslila:-) a mas to v albu MM na konci.. je to cca :-) ale snad uz to tam uvidis:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenže ty lidi nejsou až za svědkama ale židle jsou vedle nich takže rodiče sedí skoro vedle snoubenců
Odpovědět
Profilova fotka
koukni ke mě do alba líbí se mi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fakt? to jsem jeste nikde nevidela:-) ale jestli vam to tam takhle dali, tak to je dost blby:-/ tak to bych ty druzicky strcila nekam za rodice teda no...
Odpovědět
Profilova fotka
týýýýjo, tak tam je to natřískaný! to by se mi teda nelibilo.... juj... a takhle to tam budete mit?? vzdyt to mate v bechyni ne? tam je prostoru hodne ne? tak v tomhle natriskanym stavu bych ty druzicky postavila vedle rodicu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
bylo to takhle na každé svatbě co sem byla
Odpovědět
Profilova fotka
dala sem do alba fotku ze svatby sestřenice, takhle to budeme mít tak postavím svědky za nás a družičky na to místo jak stojí u nich svědkové?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: samozřejmě že tam je víc místa, šlo o to kde sedí ty rodiče
Odpovědět
Profilova fotka
no takhle u ty sestrenky jsem to myslela (jako ze tak sedi) ale ona tu ma "blbe" svedky..svedci maji stat primo za nevestou a za zenichem a ne takhle mimo , a rave takhle mimo by mohli stát ty druzicky, jeste kousicek dal klidne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dorazila mi bižu a je vážně krásná - naušničky využiju i na běžný nošení, jen musím ještě někde vyzkoušet naušnice jen na lalůčku a porovnat s těmsito vysacíma ;-) jinak si připadám jak blázen, včera jsem tady nadšeně psala jak mám o kytce rohodnuto a pak sem si psala s jednou holčinou a špíš negativní vyjádření a dneska mi psala další, že by do nich nešla, že jsou opravdu choulostivý a za chvíli vypadají jak zvadlý :-( tak že bych dala o něco tmavší fialovou???
Odpovědět
Profilova fotka
radus: jak choulostivý? to přece nemůže být barvou ne? alka: no tak to myslím
Odpovědět
Profilova fotka
ááá řešíte družičky a co je postavit vedle svědků a kolik jich máte? kdyby 4 tak 2 vedle ženichovo svědka a 2 vedle nevěsty svědka - akorát nevím zda by dobře viděli ti co sedí rodiče atd.
Odpovědět
Profilova fotka
radus vedle svědků se nevejdu tak je přece ulička
Odpovědět
Profilova fotka
radus ale to je nejaky divny ze vsechny drzi a jen jeden odstin fialovy je takhle hajsavej? hm, nejsem kvetinarka a kytkam vuuubec nerozumim, ale tohle je divny:-) petu tak to potom jop:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne myslím jak stojí svědci tak za nimi začínají židle pro rodiče a družičky postavit před ty židle vedle svědků, ale to by rodiče asi viděli prd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jedno vyjádření: Na fotkách je ta kytice krásná, mám i podezření, jestli naše fotografka na ní neupravila barvičky. Na živo se mi už ale tak moc nelíbila. Dlouho nevydrží, okraje poupátek měly takovou seschlou mírně nahnědlou barvu. Růžičky byly 100% čerstvé, jen je to takový druh.
Odpovědět
Profilova fotka
druhé vyjádření: no já byla právě hodně zklamaná, protže hned zavadly, přesně jak píšeš seschlé okraje.-/vlastně byly seschlý už když jsem je přivezla čekám ještě na třetí... Urbanová mi včera akorát řekla, že jsou drahý a hodně choulostivý, že je prostě na nich všechno vidět např. když by se dali do účesu tak stopy od nehtů atd.
Odpovědět
Profilova fotka
hm zajimavy... kdyz jsou cerstvi ze jsou zhnedli.. no to je tvoje dilema, jestli to risknout a nebo jit do jinych... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
radus: jojo tam na té mojí fotce jak stojí svědci budou družičky a svědci budou stát za náma a co se kytek týče bych šla taky radši do jinejch jestli tyhle jsou takhle choulostivý
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo nevíte proč jsme si nedošli jen na radnici pro papír? :-D neee dělám si srandu za ten krásný den tyhle starosti stojí a aspoň nemám myšlenky na mimi asi si ještě o tom promluvím s Urbanovou - taky mi to kolikrát pracovně komplikuje tak holt to se mnou nebude mít tak jednoduchý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
treba jsou jako houby:-D macknes na ne a je to hned videt:-)) tak to bych asi taky sla do jiny.. a tu kytku si chces nechat a nebo budes hazet?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?