Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
radu: kvetiny jsme objednali, pani Urbanova je perfektni!!! strasne me mile prekvapila, ze mi dokonce pujci vazicky na stul na kvetiny... nechci totiz takovoutu velkou pred nevestu a zenicha, ale 6 malych na stoly... a sezene mi vsechno a udela masly na kytce... no proste uzasna pani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? , jo ta smetanova by to mohla rozjasnit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka, když manžel přijel s kytkama k nám (bydlíme u nás, tak kytky přivez k nám a pak terpve jel domů), tak jsem se ho jenom zkusmo zeptala, jestli tam jsou hlavně modrý hortenzie a bílý lilie. Když mi řekl, že lilie tam nejsou, tak jsem myslela, že si dělá srandu. A pak z něj vypadlo, že květinářka se strašně omlouvá, ale že lilie jí nevykvetly. :-( Taky nám hodně snížila cenu. A já byla ráda aspoň za to, že jsou modrý.
Odpovědět
na ty druhy kytce se mi nelibi ty ruzove, to uz je na me moc!
Odpovědět
Profilova fotka
hranatá: Od paní Urbanový jsme měli kytky taky. Je vážně šikovná. I když ne podle mých představ, tak kytky byly moc hezký.
Odpovědět
Profilova fotka
tyyyyjo, tak to je mazec, to se stat me tak me asi trefi!!!! tyjo jeste ze si mi to rekla, to musim rict manzovi at si na to dá bacha.. i kdyz pohcybuju ze mi tam daji neco jinyho...jediny ceho s ebojim ze mi tam nedaji bilý, ale takovy ty zeleny, co jsou ted hroooozne in.. a jsou hroozne hnusny:-D:-D to bych asi sla radeji bez kytky...
Odpovědět
Profilova fotka
radus jo tak tahle uz je perfektni:-)jako ta fialova
Odpovědět
radu a co tahle kytka? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
hranatá ty růžové nééé to jsem dávala kvůli alce, aby viděla, že ty smetanové hned ty lila rozjasní a jinou fotkku jsem nenašla... Lenra Urbanová udělá podle mě maximum a je fakt upřímná, takže co se tvých lilií týče určitě jí to mrzelo, ale je super, že okamžitě sníží cenu... mě taky udělá nějaké výhody, prý si mě musí předcházet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hranatá taky krásná, ale já raději smetanové než růžové :-) no já když koukám nevěstám do alb, tak se mi líbí skoro všechny kytky jak druh a barva, takže já už nebádám já už mám rozhodnuto a tímto pro mě myšlenky na kytku končí - jen ještě příští týden u kadeřnice
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak presne tu co sem hodila krakatice tak ta je preeesne naprosto dokonala!! ta je peeerfekt:-) jinak cerstva zprava... svatebku nejdeme koupit pred svatbou...ale az PO svatbe.. coz me dost mrzi.. jestli na ni nezbyde... chjo.. no uvidime, snad dostaneme miliony a miliony..:-D:-D:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ještě že jsme každá jiná, jinak by se ani nemuseli zakládat svatební alba a byly by jsme jak přes kopírák :-D pro dnešek končím a pouštím k pc přítele dobrou
Odpovědět
radu - mám z paní Urbanový stejný pocit... je fér a udělá maximum. jinak já mám taky rozhodnuto a objednáno :)))) alka - z toho si nic nedělej, aspoň ušetříte par penízků, když si pak vyberete last, a to víc to budete moc vrazit do zážitků:)))
Odpovědět
radu - dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: Tak manža by tam stejně nic nezmohl- nevykvetly, no tak nevykvetly mrchy jedny :-) Ale věřím tomu, že kdyby lilie byly, tak kytky jsou 100% podle představ. Květinářka přesně pochopila co chci. Takže jí to fakt nemám za zlý. Takže holky u ní rozhodně dobrá volba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my meli vybrany last i ted... ale porad jsme na cenu koukali... a "omezovali" se.. ptz preci jen na hostinu prakticky nemáme... ale tak snad opravdu neco dostanem.. a nepadne to na naplasti ze svatby, asi bych neprezila kdyby jsme nikam nejeli.. radus dobrou
Odpovědět
i kdyz to radu neni, tak jeste jedna pro ni http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
to chapu.. my si taky jeste nevybrali, ale asi nejpravdepodobnejsi varianta je svatebni cesta a lá po stopách mých rodičů. ty taky jeli po Evropě autem...
Odpovědět
Profilova fotka
tahle s emi vubec nechce nacist:-)
Odpovědět
alka: to je jen s temi bilymi ruzickami :-)
Odpovědět
jo a jeste jsem zapomnela, mame objednany dort!!! musim rict, ze to je docela "hukot", uz se to nejak zacina blizit a je to na vsech pritomnych znat!
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice fakt?? :-) no to je super:-) jakej?:-) jj to mi povidej, jak nasi to resi, to je mazec:-)) a hlavne jak furt chodi a rikaj: my nic nevíme, ty nam nic nereknes... no.. to je to ze rok rikaji ze je jeste brzo a at neblaznim :-D :-D
Odpovědět
to u nas nase mamina zase porad vymysli zalozni plany zaloznim planum... nekdy jsme z toho uplne na nervy:)))) dort bude mit tri patra, mam ho v albu, jen ten hnedy dil bude uprostred a co se prichuti tyce - prvni patro kavovy (ten je pro ne), druhe patro bude sachr a uvnitr pod cokoladou jeste bude parizska slehacka, pak to spodni nejvetsi patro bude v podstate malinovy mls, jen trochu zvlastne udelany... pani cukrarka je proste bohyne!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D:_D zalozni plany tak to me pobavilo. kto me tak napadá ze já nemam zádný zálozný plán na zadnou situaci.. juuuj:-D:_D jéé tak to je sranda:-) to to máte skoro stejne jako my:-) my mame to nejvetsi sachr, to prostredni je medovnik, a to nejmensi(to je pro me) malinový mls! :-D:-D jéé tak manza uz jde spat, tak já jdu snim, tak dobrouuu:-) zitra tu budu asi az kolem obeda, ceka me docela masakr u babicky.... tak caooo, a doufam ze tu budete:-))
Odpovědět
ja taky letim, dobrou a zitra kdyztak taky zaskocim :))) ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak dnesk jsem vstavala na budika, a uz vim slabinu svatebniho dne.... ja na ten budik snad nevstanu.. a to to mam o hodinu jeste driv- uííí... nj jak nechodim do prace tak jsem trosku dost zvlcela....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... alka: myslím si , že nebudeš moct dospat, takže se vstáváním problém nebude. Raduš: kytka je krásná, já budu mít jen ty čajové růže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zase tu nikdo není? Holky moje dvě dospělý družičky se mě ptají co teda jako vlastně budou na svatbě dělat.a já nevím co jim mám říct. mají družičky nějakou zvláštní úlohu? A musíme mít i mládence nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem tu:-) tak jsem zjistila ze nam na tu svatbu snad nikdo nepujde... takze si jdu vzit seznam a jdu seskrtat ty lidi co odmitli nebo nemuzou... aspon to bude levnejsi :-| nevim jestli maji ulohu, ale ono je to vsude jinak, jinde se stara o vsechno svedkyne, jinde zase druzicky..jelikoz jsme chtela segru za druzickua z toho sejde, tak se mi o vsechno bude starat, ona - kde co ma byt, shanet lidi (treba na foceni) povolat je do aut, nazdobit auta, dat jim vyvazky, nasmerovat je (ted mate byt tu, ted zase tu) proste takovy to lítání okolo co si "nebudes" delat sama :-) to si myslim ze by meli delat druzicky:-) ale je to asi na kazdym jak si to udela:-) no vetsinou by meli byt mladenci, ale treba já je mit nebudu...:-) takze to nehrotim:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?