Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo, ja myslela ze na ty fotce byli hnedy:-D:-D no tak super:) me taky jedna odpadla, takze je musim dat jiny holcine:-) jooo a taky jsem se zapomnela pochlubit ze jsem koupila umely kytky v moebelixu za 29 za ks koupila jsem 4 a to bude na auto, tim padem zitra se asi dokopu jít na kytky a kytici na auto zrusim... myslim ze to usetrim dalsi slusnou pálku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenra jeeee to je krasa:-) gratuluju!!! :-) mela jsi zajimavy saticky:-):-) a krasna kosile u manzilka a teeeen doooort... manm...
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka - jestli hledáš skvělou kadeřnici, tak jednu znám - v Budějcích, Tereza Rejmanová, má salon v Český ulici a je výborná. Jezdí pořád na nové semináře, dělala si kurzy u Libora Šuly, na mistrovství republiky skončila snad pátá. Má výborný ceny a opravdu musím doporučit. Ale na 25.září už jí mám zamluvenou - jestli zrovna ten den nemáte tu svatbu:-)) a hned naproti ní je vizážistka, kterou mám tak zamluvenou - Pavla Irra, doporučuju!
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji Šaty byly jednoduchý, žádný spodnice nebo obruče, přesně tohle jsem nechtěla. Byly lehounký a příjemný...teda když jsem si k večeru povolila korzet :-D A dort byl fakt mňamka, tvarohový. Sice se nám trochu roztýkal, děti nám uzobávaly marcipán, ale sněd se skoro celý.
Odpovědět
Profilova fotka
krásne ráno holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak devcata!! dneska je to presne mesic do svatby!! na den... huuuůů
Odpovědět
Alka-ratulace :-)) jinak zeny mam dalsi foto v albicku 8-) :-D 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
msevy: jsem z tábora takže bych dost zaplatila i za cestu a sháním hlavně kosmetičku...o kadeřnice nouze není :-) ale díky a svatbu máme 28.8. jinak taky dobré ráno!!!! alka: tyo letí nám to ...
Odpovědět
Profilova fotka
lenra: šaty byly nádherný!!!A dort taky.. moc vám to slušelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristy- nadhera!:-) odkud si mela saticky? jsou boziiii:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dívky... asi mi práve pes zlomil nos.... =-)
Odpovědět
ahoj holky, jsem jen na skok... taky se mi to docela krati... :-) jinak kristy a lenro, moooc velka gratulace, obe jste byly nadherne:))) holky, nedocitala jsem vse, omlouvam se, nejak toho je ted strasne moc :-) a jak se mate? jak jdou přípravy? a uz jsou vsichni zdravi a doma - otazka na mysakajaja:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krakatice- myska uz sem nechodi, nechala si zrusit nick.. jinak ja jsem dneska udelala dooost riskantni krok, ale jestli vyjde, tak uz mame opravdu vsechno:-):-) jo a pujdu zrusit kytí na auto.. a co ty?:-) jak to jde?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, hlásím, že do týdne by měli dorazit prstýnky a dneska jsme byli u květinářky - budou lila + smetanové růže a protože ty lila jsou prý drahý jako prase a choulostivý na poškrábání, tak je budu mít jen já v kytici a ostatní budou mít smetanový... kristy a lenra fotečky krásný a docela sranda, další kterou znám Lenra :-D no jo no jižní čechy
Odpovědět
Profilova fotka
Haha, to je prča, akorát já tě nějak neznám :-D Spíš bych tipla, že asi budoucí manžel mi bude povědomý. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tipuješ dobře Alku znám taky přes přítele ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže spíš mě zná přítel než ty? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-):-) jeste ze ty chlapy mame:-) jinak radus gratuluju k uspesnymu dni:-) jj ruze jsou nadherny, nevim proc ja mam proti nim takovou averzi.. protim s emi libi:-) ale sama je nechci:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka já mám proti růžím taky averzi :-D Možná proto, že se líbí hodně holkám. Mě se hrozně líbí lilie, který jsem do kytek hrozně chtěla a nakonec jsme měla kaly, o který jsem taky vážně nestála :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já tě znám od vidění z hospůdky a občas kolem nás chodíte :-) alka díky, růže jsou klasika a já aspoň u kytice chci trochu jednoduchost když jsem jí nedodržela u šatů a bižu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha :-) Tak se příště přihlaš ;-) Mě se kytice z růží taky líbí,ale jenom z růží, ne mix kytek, jsou takový pravidelný a pěkně kulatý. Ale kdyby mi měl manžel přinést k narozeninám pugét růží, tak z toho odvázaná nebudu. Ale toho už jsem vycvičila, co se mi líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenra :-D:-D:-D no snad me tam ty karafiaty zustanou:-D i kdyz zitra nebo ve Ct jdu kytku trosku zmenit:-D:-D radus ty mas nejakou jinou bizu? ptz tu co mas, tak ta je oooopravdu jednoducha, takze nemusis mit strach ze to nebude jednoduchy:-D
Odpovědět
Profilova fotka
kytka tato, ale já chci namíchanou se smetanovýma http://www.beremese.cz/album/view.php... nene bižu jsem si objednala tu co mám mám v albu, ale i tak mi přijde trošku složitější než co jsem měla za představu :-N lenra :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to doufej! :-D :-D Ale u karafiátů máš snad jistotu, že budou rozkvetlý. Já jsem si ani nemyslela, že to bude u lilií problém a pak jsem byla zklamaná, protože o kytce bez lilií jsem ani neuvažovala, to jsem prostě měla jasný. A prd platný mi to bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: kytka pěkná
Odpovědět
ahoj holky, tak uz jsem tu
Odpovědět
radu: moc hezka kytka!!! jinak my byli dneska koupit kosili a kravatu, tak si to pritel vsechno zkusil i s oblekem doma a musim nekriticky priznat, ze je opravdu fesak :-) ;-) :-D
Odpovědět
jo a taky jsem dneska konecne byla na zkousce ucesu a je jasno, nebude drdol, vypadam v nem moc starsi, ale vlasy na bok, neco jako mela edithn, ale ne rovny, do takovych velkych vln...
Odpovědět
Profilova fotka
no ale je divny kdyz si to objednas, ze je nemaj pripraveny takovy, jaky jsou potreba:-/ :-/ jj to s emi libi, ze to je takovej vonavej mech:-D:-D ja zmenim jenom barvu- jinak to zustava:-D:-D kytka je hezka, ale takovy smutná, videla jsem tu jiný styl fialkových ruzi a ty s emi libili mnohem vic:-) treba to je jen blbe vyfoceny:-) jinak tyhle kulaty kytí jsou moc hezounky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky hranatá a co ty a kytka? Alka do tohoto odstínu jsem se úplně zamilovala a chci ho rozjasnit právě těma smetanovýma ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?