Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja milovala escadu..dneska jsem na ni koukala, a ona je zase uplne jiná a uplne jinak voni.. no je to p¨boj...
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlavně, že si vždycky vyberem náhradu :-) já končím, jdu se umýt, Z. je na noční a zítra nám začíná dovolená jupííí tak ho budu ráno vyhlížet z pelíšku :-D dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
jee manza mel nocni dneska.. fujky:-) tak dobrouuu a uzij si dovcu
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, tak ted uz si tu asi budu povidat porad pro sebe coz? ..:-((
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Alka on moc noční nemívá, takže mi to až tak nevadí ;-) děkuju užijem si jí hlavně pracovně, ale nevadí, teď už si jen zvelebujem zahradu a to je radost jinak mám v plánu umýt okna a musíme udělat generální úklid garáže a kolny
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... co se vůní týče tak já sem taky nikdy neměla drahou a ani to neplánuju. Ale miluju Calvin Clein - Eternity...ta je božská
Odpovědět
Profilova fotka
jůůů:-) holky:-) tak tu neznam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak vcera jsem se definitivne rozhodla ze napisu vizazistce ze budou oci jiny.. nevim, ale ta modrá se mi na me proste nelibi.. pripadam si jak do bordelu... to zas bude keců... ale co, ja to tak chci.. takze ji jdu napsat ze chci kouřový....
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já zase teď pořád přemýšlím nad kadeřnicí. jestli nemám změnit, minulý týden mě loknovala holčina co stříhá petra a bylo to úžasný. tak nevím.... jinak mi asi přišly šaty pro družičky a nová mikinka. mám na poště balík a nenapadá mě nic co by mi mělo přijít
Odpovědět
Profilova fotka
Alka tak to ještě vyzkoušejte - kouřový můžou být taky hezký Pelu mě čeká zkouška příští úterý tak teď začínám koukat hlavně po účesích a vezmu si k ní asi noťase, protože cokoliv se mi líbí stahuju na plochu
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu prosím co říkáš na ten náhrdelník a k němu ty druhé naušničky?
Odpovědět
Profilova fotka
náhrdelník je moc hezkej, k tobě se bude hodit a náušnice jsou skvělý!!!Ty se mi moc líbí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petu tak ji zmen:-) ty budes mit taky lokny?:-)) petu treba to je jen nejaky dopis:-) radus no asi den pred to vyzkousime, to jdu k ni na pripravu... ja vim prave ze mi slusi nejvic, vzdy cerne obramova oci a hlavne rasy, nechci se chvalit ale myslim ze ty mam super:-) a tady to liceni bylo prave vsechno okolo, ale zadny "linky" a zadny rasy.. a to bude asi ono co mi tam tak nesedí + ta modrá.. a víte co je uplne nejvic funny?? dneska s emi zdal sen - ze budu nevesta humpolačka... a tak nejak divnej sen.. takze premyslim ze zmenim boticky a taky ozdobení kytky :-N :-N proste mi uz silne hrabe...
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu díky, mě se právě ty řetízkový co jsou k náhrdelníku moc nelíbí, tak jsem našla tyhle :-) a přemýšlím, že možná pořídím ještě jedny na tento způsob a uvidí se, které vyhrajou http://www.svatebni-raj.cz/cz-detail-... Alka tak to jo, když jdeš den před na zkoušku tak rozhodnete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: už sem to tu psala budu mít rozpuštěné naloknované vlasy s čelenkou.... A dopis to není, poštačka přišla s tim že je to nějakej větší pytel jakoby a že už to nepobrala. já se jinak než kouřovýma stínama nemaluju a linku si dělám nahoře a dole jen od vnějších víček a určitě chci stejně namalovat i na svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
petu jj presne to samy liceni si aplikuju já, a myslim ze mi proste sedí... takze doufam ze nebude moc nafucaná.. minule docela byla, kdyz jsem rekla ze obrazek na xichte nebude...:-/ tak to jsme si nevsimla:-) ale to budes uplna princeznicka, tyjo, to bude mazec:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ke mě ani jinej styl než princezny nejde. vypadám prý tak na 16...
Odpovědět
Profilova fotka
jj to vypadas:-) ale je to hezky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nejradši používám černý stíny, který během dne přejdou v kouřový ;-) Pelu co jsem tě viděla na fotkách, tak bych ti klidně na 16 tipla :-D takovej drobeček jdu úřadovat, objednám si ten náhrdelník a potřebuju zadat nějaký příkazy atd. nevím jak se tu teď budu objevovat, ale pokusím se při chvilce nakouknout a poinformovat papa
Odpovědět
Profilova fotka
radus: užijte si dovču a určitě na nás občas mrkni :-) alka: radši bych nevypadala...většinou na mě lidi zírají jako na starší sestru Kubíka
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to je pekny, hele vaz si toho:-) co by za to moje mamka dala:-D i kdyz ji jako moji segru taky povaujou:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme jak to dopadne. ještě nevím kdo mě nalíčí a kdo mě učeše
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ja to vim, ale ta cena... huh,, no doufam ze to bude stat za to:-) uces urco.. ale to liceni:-) doufam ze bude po mym:-)) tak ja jedu asi za hodku do mesta:)
Odpovědět
Profilova fotka
kolik stojí tak líčení?
Odpovědět
Profilova fotka
no jak se to veme.. tahle je pkene draha, liceni me bude stat tak ticku:-/ :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak to byly šaty!!!!!!!jsou naprosto dokonale vínový!!!!! Jen měly přijít ještě dvě mikiny a dorazila jedna :-( tak sem zvědavá jak z nich dostanu prachy zpátky
Odpovědět
Profilova fotka
vinovi?? juj, to by slo reklamovat ne?:-/ me taky prisli víc zeleny, ale to jsme ocekaala:-) kazdopadne mam dobrou zpravu:-) Druhy druzicce sedeli naaaprosto perfektne.. a jak ji sluseli...:-) super, udelalo mi to radost... jinak botky jsem zadny nenasla a prosla jsme vsechny obuvi a nic... tkaze jen vietnamci a nebo net... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
a jeste- mozna budu menit kosmeticku!(uplnou nahodou:-D:-D) a dnes je to presne rok a den co jsem zasnoubená.. chjoo. mrzi me ze jsem to vcera prosvihla...
Odpovědět
Profilova fotka
já právě chtěla vínový, jako bordo a jsou přesně takový jaký sem je chtěla. jinak ihned mi přišla odpově'd, že je mrzí že balíček nedorazil kompletní a během několika dnů mi vrátí peníze tak sem zvědavá ale překvapila mě kladná odpověď. jen se bojím, že té jedné družičce se nebudu líbit ale snad to přežije
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar holky, dala jsem do alba nějaký fotky ze svatby, tak můžete mrknout. Ale dalo to fušku je všechny zmenšit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?