Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak jsteee:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tééééda, tady nikdo neni :-D holky tak vcera jsem dala segre saty, a ona v nich vypada priiiiiiiserne.. takze segra jako druzicka padá -juj:-D:-D:-D ale byla to docela komedie... kdyz vylezla tak jsme se rezali snad vsichni
Odpovědět
zeny mojeeeeeeeeeeee.svatba byla krasna,nadherna,mam zatim jen dve profi fotecky zbytek az za tyden a ty amatersky se mi sem davat nechce :-) kazdopadne bych si to hned zopakla,manzel mi ndnes k prstynku koupil jeste nausnicky :-) 8-) 8-) 8-) dnes ma dceruska svatecek,tak jdem slaviti jeste trosku :-) jinak dortik od sramku byl vynikajici,kazdej se mohl umlatit,ze by do pusy marcipan nevzali-byl ovocnej :-)))) zadna trema nebyla,vse probehlo jak melo.uzasny.
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé gratuluju kristy !!! preji krasne manzelstvi! :-) to je krasny:-) ze to bylo vsechno super:-) a nervozitu ti zavidim.. ja jsem nervozni uz ted!! :-D:_D a cim dal vic! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme z Vranova doma, bylo to fajn odlehčení.. kristy: moc gratuluju!!!!!!!!!!!!! Alka: děkuji za příhoz :-) A k nervozitě..jsme hrozný trémař a budu stopro nervní jako blázen
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne... nikdo tu? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! tak si predstavte, ode dneska, nebo spis dneska, me chytla totááálni depka a plašení ohledně svatby... ze to nesithame( oznameni, vysluzky atd) ze na to nemáme, ze proste vsechno.... jako docela hukot...:-D:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: oznámení už máte ne? výslužky se dělají v týdnu před svatbou..neboj vše stíháte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu nj ale rozdany je nemame... a vysluzky taky nevim jak teda dáme:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Holkam co jsou vdany preji krasny zivot plny deti a lasky a ty co maji pred svatbou preji krasny svatebni den plny radosti a at se vse podari tak jak ma a hlavne taky preji potom krasny manzelsky zivot plny lasky. Bylo mi tu s vami moc hezky, pomohli jste mi z tech nejhorsich chvil, jenze to jsem necekala ze me ceka uplne ta nejhorsi. uz mezi vas nevesty ode dneska nepatrim. Pry si mnou jen kratil dlouhou chvili, celou dobu ze me delal trubku ktera mu verila. Preji vsem mnoho stesti. Mejte se tu fajn
Odpovědět
Profilova fotka
mysa coooooooo??????????? to si delas srandu???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, myso jak už jsem psala dlouho tady nejsem, takže moc toho o vás nevím, co se mezi váma stao nechápu, ale přeji ti v životě hodně štěstí... holky asi jsem se už rozhodla pro kytku, jak jsem tu dávala minulý táden odkaz na tu krásnou jemnou nevěstu, tak jsem se zamilovala do těch fialových růží a dám je asi taky, ale k nim ještě smetanové - no uvidíme co mi na to řekne květinářka... teď hledám opět bižu, ptala jsem se přítele a perličký prý ne... dám do alba 2 fotky jedna setu, u kterého se mi líbí náhrdelní a druhá jsou naušničky, které potřebuju poradit jestli by šli právě k tomu náhrdelníku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
radus tak to je sranda..me zase rekl manza ze perlicky by se mu libili.. nj ale nevííí ... ja uz mam bizu konecne vyresenou tak dám pokoj a zacnu otravovat s necim jinym:-D:-D tak ukáá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to k sobe jde, jen jestli budou ty fialovy vubec videt:-) jsi tmavovlaska a tmave fialovy... treba vim od maminy ze takhle tmavy v tech vlasech nejdou videt:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka no vidíš u vás je to zase naopak :-D taky mě to napadlo, že možná na mě nebudou tak výrazný, tak jsem ještě přidala čirý ;-) no stejně nejdřív omrknu město, v salónu a pak popřípadě objednám jo a ještě jsem našla čelenku ta si myslím, že by k tomu šla taky
Odpovědět
Profilova fotka
myslim ze ciry budou nejlepsi:-) uz ji mas nahranou? celenku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, v září máme svatbu a sháněli jsme prostory na hostinu, aby tam bylo i ubytování. CO VŮBEC NEDOPORUČUJU - JE PENZION U STARÝHO DUBU - v Rodvínově za J.Hradcem. Jednání majitelky je katastrofální, prý se máme ozvat, jak jsme se rozhodli a ona nám pak řekne, jestli se jim to vyplatí dělat tam svatbu. Přitom bychom jim zaplnili celý penzion. Je to sice nádherný statek, ale v bývalé stodole jsou kancelářský stoly s kancel.židlema a z toho se má dělat svatební tabule. Nakonec jsme sehnali úplně úžasný penzion v J.Hradci, přímo pod zámkem - taky se tak jmenuje. Je to nebe a dudy. Tak se těšíme.
Odpovědět
Profilova fotka
je tam, ale jestli bude na 100% to nevím podle zkoušky za týden u kadeřnice
Odpovědět
Profilova fotka
msevy tak to je "sranda" tam jsme to meli mit taky.. po tom co se 3 mesice neozyvali a pak nam dali takovy podminky ze jsme si "sedli na zadek" kdyz jsme tam jeli na "obhlidku" 60km - meli zavreno.. vlastne kazdy den maji zavreno... otviraji jen na svoje vecerni akce ( vesnicky) takze ten u nás padl hned...
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak takovou bych chtěla jen místo žůžových fialkové x-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
radus tak to je sranda -tuhle naprosto samou jsem si koupila za 35kč -myslim ze dokonce v ternu jak je tam mini obchodek s vsemoznyma kravinama.. jinak holky dneska jsem vyrazila s manzou na tv, a zaroven jsme zasli jsem do parfumerie.. porad mam nejaky debilni vune /levny no nic moc.. a chtela bych neco novyho, tak jsme s manzou cuchali (samo ze chci abych manzovi vonela).. a vybrali jsme jednu luuuxusni, tyjo, uplne jinej styl nez jsem mela do ted.. ale zase takovej ranec..chjo..to je vsechno drahy:-//
Odpovědět
Profilova fotka
já jí našla za 49,- ale musí se vzít dvě za 97,- tak díky za tip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no takovyhle jsou naaaaadheny:-) taky se mi libi... jsou proste princeznovsky.. ale ja chtela neco jinyho.. tkaovou chci treba k rocnimu vyroci:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se moc ve voňávkách nevyznám nikdy jsem si nekoupila drahý parfém vždycky jen imitace nebo toaletky většinou v DM, nejdražší co jsem kdy měla byla toaletka od přítele k narozkám od Pumy Jamajca asi kolem 500,- :-) a co je to za značku?
Odpovědět
Profilova fotka
ja se v tom taky nevyznám, nikd yjsem nebyla ta co musela mit znacky typu guci apod... ale moje vune byla vzdy bruno banani.. tu miluju, nosila jsem ji snad 13let... a prave to chce zmenu:-) a bruno banani je docela drahy, je to taky znacka.. no ale stoji tak kolem 600,- kdyz budu brat malej a velkej flakon.. ale tahle co jsem si vybrala je gotier (vubec nevim jak se to pise:-D) a je to opet dvojnasobna cena :-N :-N ale voni fantasticky.. no, musim to promyslet... zas emi vydrzi aspon 3 mesice (deoufejme :-N )...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak kolem 1200,- většinou ty dražší stojí - tak leda našetřit ;-) na vůně je docela ulítlá moje ségra, možná u ní zašmátrám vyzkouším a popřípadě půjčím :-N jinak budu mít svou imitaci, která krásně voní a mám jí terpve 2 měsíc poprvé
Odpovědět
Profilova fotka
měla jsem 2 roky po sobě imitaci na léto - sladkou květinovou převažovali maliny, ale vůně to byla tak akorát žádná přeslazená na léto ideální a oni jí přestali vyrábět ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
asi to byla imitace této http://www.parfums.cz/aigner/aigner-t...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobry:-) ja koukam na netu jestli bych ji tam nenasla levnejsi, ale vunim z netu asi moc neduveruju... jj vunec taky miluju, ale nemam na ne:-D:-D jj to me nejvic stve.. neco si zamilujes a oni to prestanou vyrabet... to je jak mamka.. 15let pouzivala jednu dokonalou.. no a ted na jare musela zmenit, ptz se dala sehnat bud jen v cizine nebo v nejakych duty free... ja jsem taky dneska koukala ze ta moje bruno uz ma odzvoneno.. to jsou samy novy a novy.. ja mela svetle ruzovou, a ona uz je tmave ruzova, a dokonce uz modra a sedá... tak to ta ruzovka asi taky dlouho nebude:-/
Odpovědět
Profilova fotka
jo to znám kdysi jsem milovala Chanson d´ Nuit taky úžasná a bohužel pak jí přestali vyrábět... jinak ujíždím přes zimu na imitaci Hugo Boss a od Oriflame Divine
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?