Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze to mam doma me to dost znervoznuje...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
jeste kdyz me obvinujou z neceho co neni pravda, a ja tu ted marne hledam email kterej by me "ocistil"
Odpovědět
Profilova fotka
radusv: nezlob se ale uz jsem to tu psala nekolikrat, at uz alce nebo hranaty, tak si zajed o par stranek dozadu a tam si to muzes precist, uz me nebavi to tu psat vecne dokola. Nepisu o navstevach, protoze tam nejezdim z duvodu ktery proste tady nebudu roztrubovat. A jestli mi neveris, tak se muzes pridat do diskuze srpnovek, ty uz ze me udelali psychicky labilni. Sorry, ale abych si hrala na neco co nejsem, tak na to nemam ani zaludek a ani povahu. Ze se mi to sere ze vsech stran a furt se prodlue prijezd pritele, za to ja nemuzu a ani neovlivnim. Proste musim na nej cekat, miluji ho na devse a ty nervy jsou sileny. Takze co si tu o me myslite je pouze vase vec a me je to uz u pr. Ja tady taky byt nemusim
Odpovědět
Profilova fotka
Myšo promiň ale slušně jsem se zeptala, hned na úvod co jsem tady jsem se omluvila, že 500 stránek prostě dočíst nemůžu... neustále tady píšeš, že příteli se propuštění posunuje a nic o návštěvách, takže ani mě nenapadlo ti nevěřit, ale spíš dumám nad tím co mu je a kde je, že za ním nejezdíš... a nepřijde mi fér psát hned ať se přidám do nějaké srpnové diskuse, kterou neznám a ani jsem jí neotevřela, protože se srpnem nemám nic společného :-o Já když jsem sem přišla tak jsem vám taky na všechno o mě odpověděla a to dost soukromé věci a taky jsem mohla napsat jestli o mě chcete něco vědět skočte si na koníka... chápu je to pro tebe těžké a bolavé období, ale mohla si alespoň ve stručnosti nebo odkaz na číslo stránky a já bych si to přečetla. Tohle mě docela od tebe mrzí, nenapsat ti nic špatného a takovéhle divadlo
Odpovědět
Profilova fotka
holky klid... ja vim ze myska je hakliva ptz to nemá lehky..ty radus taky ne..tak na to zapomente:-) ja jsem z toho fakt na nerv..a manza si ze me dela prcu, hm to je teda vtipnej!:-/ ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
alko ať ti to dobře dopadne, podle mě jim jde o toho lumpa a potřebujou vás vyslechnout... Já to taky nemám vůbec jednoduchý můj život je od loňska totálně jinej, kolikrát nemám chuť žít, ale musím hledat pořád to dobré a bojovat, aby bylo líp... chodím asi na 4 diskuse, tam jsou holky co si prožily věci o kterých se vám možná ani nezdá, ale tohle jsem teda nikde nezažila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nj, ale to uz to ze me taky z neceho "obvinujou" a pritom to neni pravda me docela desi.. no za chvili tam jedu..:-// jj svet je krutej, pro kazdyho jinak:-(( doufam ze uz bude jen lip...pro vsechny! tak ja se loucim
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já mám rozlučku naplánovanou na 13.8. a bude nás celkem asi 11. máme zamluvenej salonek,kde si dáme véču,nějaké obložený mísy a budem pít. Nechtěla sem striptéra tak mi holky domluvily našeho společnýho kamaráda, že nám udělá sranda striptýz do trenek, bude to sranda. A pak jdem na dízu kam poslední dobou mc lidí nechodí takže jí budem mít skoro pro sebe což mi vyhovuje.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pelu, díky za info ;-) ještě blbý dotaz, taky mě napadlo, že pak kdo bude chtít můžem pokračovat na disco a tam za ně budeš platit taky od vstupu po pití nebo to už ne?
Odpovědět
Profilova fotka
nene platit nebudu. holky mi to dělají pro srandu, mě tohle placení přijde uhozený
Odpovědět
Profilova fotka
jejda teď tě trochu nechápu co nebudeš platit?
Odpovědět
Profilova fotka
My to berem prostě jako dámskou jízdu, nevím proč bych měla něco platit. Zařídím tedy jídlo a ty obložené mísy ale jinak nebudu platit nic
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
právě, že naopak je tradice, že družičky by měly celou rozlučku zařídit kompletně a nevěsta má přijít k hotovýmu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak já družičky nemám :-D já to promyslím děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
není zač. Já si myslím že ani jedna z holek neočekává že za ně budu něco platit.... Jasně nějaké to občerstvení, nějakýho panáka...Ale fakt nemám na to abych celej ten večer zasponzorovala
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tuuu:-) no tak jsem jim rekla to samy co do telefonu, ze tohle je mimo, tak jsem to podepsala a jsem doma:-) ted musim ale uklizet, prijede mamka tak tu musim udelat sterilni prostredi:-D:-D no taky jsme si rikala ze by mi to holky zaridili..ale co si neudelam sama -nemam :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu tak to máš dobrý, co vím tak chlapy když dělají rozlučku tak cálují všechno i zapíjení dětí - ten můj bude mít asi 8 lidí a počítá přes 5000,- určo a doufám, že do 8000,- se vejde - ale musí si na to sám našetřit
Odpovědět
Profilova fotka
tak zapíjení dětí chápu.Ale rozlučku by mu právě měli udělat kamarádi.Ne on jim
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo to je docela draha sranda za blbou rozlucku... to u me si vsichni vsechno plati samy.. uz takhle jsem dost vyschlá...
Odpovědět
Profilova fotka
no právě co vím, tak všichni počítaj, že platí on a on taky... no nic pro dnešek končím, za chvíli v práci balíme a jdem na víno... papa
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já taky nebudu holkám platit útratu
Odpovědět
Profilova fotka
petu to jsem rada ze nejsem jedinej "exot".. ono proste nekde se musi ubrat.. kdyby jsme byli u toho ohne tak jim to zaplatim... nakoupim lahve atd.. ale jestli pujdem do mesta tak to fakt neeee ...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ale já vážně nevidím důvod proč to platit...kdybych to dělala u ohně, tak zajistím jídlo a každý at si přinese co bude pít
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne tak.. no ja dokud sestrenka nemela rozlucku tak jsem ani nevedela ze to je mozny.. jsem si obednavala vodu a skoro zadny alkohol ptz to bylo zrovna blbe pred vyplatou a ja mela sotva 300... no a ona ze to bude platit.. to rekla 10minut pred odchodem, tka jsem cumela jak blazen.. jako ze to neznam, samo ze to nepisu ze kdybych to vedela tak si dám neco drahyho a alkohol..to ne, ale spis ze bych si dala klidne jedno dve vinka.. ale ja to platit nebudu, ani na hostine to nebude hrazený, tak aspon to mam spojený:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jedu si pro manzu, tak zas nejsem..
Odpovědět
Profilova fotka
seeem tuuu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky máte někdo účet na aukru? pokud ano prosím mohli byste mi na tuhle aukci přihodit na 700kč?? díky http://www.aukro.cz/show_item.php?ite...
Odpovědět
Profilova fotka
pokud už tam bude nad 700 tak třeba 750kč díky
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam ucet na aukru
Odpovědět
Profilova fotka
hodila jsem ti to tam a byla jsem prekonananá....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?