Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo holky me bylo v tech satech tak silene vedro:-(( no spis ta spodnice je uplne smrtelna... jak je to umelotina, tak mi za tech 10minut tekly cury po noze! ale jak kdyz pustite kohoutek..sileny...:-(( snad bude zima!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nemas nejaky odkaz kde by sla Nova online?? me tu jde jen prima.. dneska mam tudorovce tak o ty bych fakt nerada prisla..
Odpovědět
Profilova fotka
jezis kam jste zmizly?? tak já taky jdu... ahoj zitra...
Odpovědět
Profilova fotka
hezký večer, jdu dočíst
Odpovědět
Profilova fotka
jéé cloveeeek :-) ahoj petu:-) tak si predstav ze si sem sednu..tv mi nejde.. najednou mi zkolaboval net, takze totalni k.o. ...nez neco napisu tak to trva veky.. tak sem otravovala manzu, ten me taky zazdil, at mu nepisu ze je na nejaky misi a ze potrebuje telefon... no tak jsem tu zustala uplne sama samotinka a siiiilene s enudim:-((
Odpovědět
Profilova fotka
to věřím... já si nandala sluchátka a poslouchám, takže když bude Kubík řvát tak ho neuslyším už sem psala paní co dělala tu vintage svatební knihu a udělá mi ve stejném stylu ale v mých barvách..nebo podobných. základ bude bordo
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super:-) a stiha to? asi jo co? :-) jezis at je uz manza doma, jsem tak nevypovidana...to je des..
Odpovědět
Profilova fotka
tak povídej povídej. jojo stihne, zítra zrovna odjíždí a dovču :-( ale psala že se na tu práci tak těší že si to snad vezme s sebou :-) ale jinak to udělá první týden v srpnu
Odpovědět
Profilova fotka
tak to buds mit akorat.. me ted prijde ze to tak leti.. nikdy jsem si nemyslela ze budem rikat ze uz se to nestiha.. mamka dneska mela depky, ze si nestiha presit bolerko veta typu " to uz se nestiha" to je docela desivy:-D:-D vzdyt bylo casu... a ted uz jen 35 dni.. uz se ani neda moc objednavat... uz neni "casu dost" :-D tyjo, mi to porad nedochazi jak je to za chvilku.. dovolena se zase zeslozitela, jelikoz nam ten hotel vyprodali... hm.. tak to v lastu asi nebude..:-(( no hlavne ze dorazili ty satky ale tyjo.. jsou fakt malinky.. doufam ze holcinam budou..
Odpovědět
Profilova fotka
no já sem na šaty taky zvědavá. doufám že jim budou
Odpovědět
Profilova fotka
taky sis nejaky objednavala?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo pro dvě dospělý družičky....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to jsem taky zvedava:-) jéé to je hrozny, kdyby se me aspon chtelo spát...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.aukro.cz/show_item.php?ite... já jsem ted objevila ty ručně dělaný zápisníky a tak a přemýšlím, že to taky zkusím jen koukám kde koupit ty správný scrapbookový papíry
Odpovědět
Profilova fotka
jooo uz si pamatuju:-) tak to neporadím:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tyo je toho spousta. ale než se naučím to správně kombinovat. Ale pro domácí tvoření pro radost je to fuk
Odpovědět
Profilova fotka
takze si to budes delat sama a nebo ta pani? ted jsme nejaka prehratá.... :-N aco ty tu vlastne? malej spi a manza nekde je?
Odpovědět
Profilova fotka
tu knihu mi udělá paní. Já pak kdyžtak zkusím třeba nějakej zápisník nebo tak. kluci spí oba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé a tobe s enechce?:-) ze jsme tu na tebe tak zbyla:-) ja budu muset jeste na curek s tim nasim prasátkem.. teda ale vubec se mi tam enchce.. jak jsem tu sama, tak jsem potentovana strachy
Odpovědět
Profilova fotka
:-) já taky musím s tím naším mazlíkem na čurandu. ale jen jí vystrčím na zahradu a domů. tak já půjdu...dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou.. to je hrozny.. jak s enudim tak tu procitam vselijaky diskuze.. fakt.. ty rodiny vztahy a to co rodiny dokazou..to je teda mazec... :-S |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, to byla v noci bouřka, že jsem spala jen cca 4 hod. a po práci jdem s kolegyněma na víno... já už se tak těším na víkend a dovču, že se konečně pořádně vyspím holky tak už pomalu plánuju rozlučku - když počítám i ségru a skorošvagrovou tak nás bude 8... kolik budete mít vy a co plánujete prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky alka a se omlouvam, ale me to v 8 vecer tak chytlo, ze jsem do pulnoci travila na zachode. Zadek v mise a hlavu v kybli. Bolesti jsem pomalu az brecela. K tomu vsemu jsem si vzala na hlavu nejakej prasek a ja po nem dostala alergii. Takze jsem si vzala antialergen a lehla si s mokrym hadrem na hlave, semnou se tocil svet a pripadala jsem si jak v saune. Ted me rano probudila mama ze prijede a bude tu cely vikend, ze me chce mit pod kontrolou, takze tu dnes budu do pul 11 a pak az v nedeli odpoledne :-S ;-( no ale reknu vam ze se mi tak mota kebule ze nemam silu ani na uklid ktery kvuli ni musim udelat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka jinak pres net ti asi neporadim jak koukat online na televizi, ted jsem hledala a nic nenasla, ja koukam doma pres program VLC media player, mam zaplacenej net i s televizi
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Myso, to už si druhá co psala, že jí bylo všera zle a proseděla to na záchodě - asi ty horka... tak přeji ať už je líp a dotyčné jsem psala, že to je nejlepší dieta a k tomu jen černý čaj a suchý rohlík nebo piškoty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radusv: jj dik, to ja vim ze to je nejlepi dieta a jen caj s rohlikem mi nevadi. Jen je to uz otravny, jsem z toho unavena :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, ale to bude dobrý ;-) a co přítel kdy už ho pustí? můžu být smělá a zeptat se co se mu stalo a jak dlouho je v nemocnici? ať jsem konečně v obraze a taky je mi divný, že nepíšeš, že za nim chodíš na návštěvy
Odpovědět
Profilova fotka
radus tak u me to vypada na cca 4-6 holek a mam dilema jestli u ohne a nebo nekam do mesta... jinak holky jako poránu jsem dostala hned sprchu... volala mi kriminalka ze si me zvou na vyslech.. hm tak to je taky docela funny, objednala jsem si neco od nejakyho poláka ci co (coz nepopiram, ale neni to to co mi rekli oni) samozdrejme ze to bylo na svatbu, takze tam za hodinu jdu.. tak to jsem zvedava co tam se mnou chtej delat...v tom mnozstvi co nakupuju vubec netusim kde bych k tomu mohla mit podklady :-S ty we me jeste zavrou a nevdam se ne?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já právě nevím jestli zvát ségru a skorošvagrovou, když jdou na svatbu a nejspíš to vidím na nějakou pizzerku klid to jsou jen formality dyť to znáš máš to přece doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu kde jsi ať tě můžu vyzpovídat ;-) tys myslím nedávno tady řešila rozlučku ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?