Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj jasny, tak co s tim kdyz to nevyuzijes
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak.. a hodim to i na aukro a premyslim ze prodam jeste neco.. mam tu kráámů
Odpovědět
Profilova fotka
jj, akorat to zabira misto, ja myslim ze kdyz ne tady tak na aukru urcite to prodas
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslim ze tad yto neprodam.. uvidime..jdu to tam soupnout... tak.. prase dostalo sprchu at tu nefuní.. za chvili jdu já:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja nemuzu, nam netece tepla voda, takze me ceka jen osplouchnuti v umyvadle 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se sprchuju ledovou..jezis v tomhle hicu pod teplou by me ani nikdo nedostal:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja nemluvim hned o teply ale takova vlazna, pod ledarnu ani nahodou a ani nemuzu, trpim chronickym zanetem mocovych cest, takze sebemensi nachlazane a je to v pr....! K tomu vsemu me ut 3 den boli tak priserne v krku, ze nespolknu ani vodu jak to boli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tjo to uz si asi 4 tá která mi to rika.. jeste aby byla ted nejaka epidemie:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze ne, v lete tohle je normalni ze takhle boli v krku, jsou to vykyvy teplot
Odpovědět
Profilova fotka
nebo klimatizace.. tak ja dam rychlou sprchu..apk tu oschnu, a pak letim k mamce se satama-opravime ty raminka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja v byte klimosku nemam, jen vetrak, ale to je neco jineho. Ach jo, takze tu zas nikdo nebude
Odpovědět
Profilova fotka
no ja tam budu tak hodku max dve kdyz budu pocitat i prepravu... a pak tu budu smrdet dokud neusnu:-) takze tak do 23:00 minimalne :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tyjo tak tady ten jeden zenich vypada jak kdyby z prdele vypad mymu ex... uplne ve me hrklo kdyz jsem ho videla... uff.. ale neni to on... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak copak nového? co přípravy? Alka koukala jsem do Alba a mě se líbí ten druhej náhrdelník (jak tam máš napsáno "domáci") nám naši nechali udělat svatební knihu a je krásná, všude jí ukazuju :-D holky, závidim že to máte před sebou, hned bych se vdávala znovu
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak to je husty, koukam ze tu je nejak moc dvojniku alka me je soufl, jsem ted nevedela jestli do zachoda strcit hlavu nebo zadek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee nazdarek edithn, co ty? uz mate vsechny papiry vyrizene?
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ahojky edith:-) zrovna jsem si rikala ze uz si na nas zapomnela:-)) ten domaci to je ten uplne bilej a nebo ten bilomodrej? urcite s tou modrou ze?..no ten je nááádhernej, ale k satum moc nejde :-N teda vubec:-D mysa tyjo a nejsi prehratá? jééžis me tu zase zacalo plakat to nase diite.. co mu zase chybii...
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim, je to mozny. Ale fakt desny.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted jsme obejvila ze u toho perlovyho nahrdelniku jsou i nausnicky...:-D tak to jdu hned pripsat
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted mi mama volala ze radi salomnela ze zmrzliny, tak to je super, doufam ze jsem jen prehrata
Odpovědět
Profilova fotka
a mela si tam zmrzku?? tak holky (mysa) ja jedu:-) objevim se tu kolem 8 pul 9 si myslim:-) ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
jj mela tak jo, tak to udelejte poradne a jed opatrne. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
cááo:-))) .. tak je rozhodnuto.. nahrdelnk bude.. mamka si sedla na zadek:-) jupííí
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo, tak to je skvely ne. jste to meli docela rychle
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tady... musela jsem odejít. Alka jo ten modrej. mysa: predstav si že papíry ještě nemáme :( ale udělali jsme veliký pokrok a máme alespoň formuláře na vyplnění :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda edithn, mesic a neco po svatbe a vy nemate papiry, ostudy, aspon ze mate formulare :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna tu nad tim sedim.... ale vidim to mizerne i na podani... to bude další měsíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa psala jsem od mamky- zatim co mi to presivala:-) ted jsem uz doma:) jj modrej je nehjhezci ale i dneska jsme se presvedcili ze k nim katastrofalne nejde.. edith pockej jaky formulare na vyplneni? ja myslela ze si tam prijdete a oni vam daji hotovy oddaci list.. a dejte si bacha, kdyz to nevymenis do urcitych dob - nejaky veci, nebo nenahlasis, tak jsou tam pekelny pokuty:-(
Odpovědět
Profilova fotka
modrje bude mit s nejvetsi pravdepodobnosti svedkyne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je toho hodne na vyrizovani. To aby sis vzala dovcu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?