Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis. jsem je nenahrala:-) oba krasny ale na tamten nemaji:-) mam doma stras
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš to, tak šup, nahraj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se líbí ten první, je jemnoučkej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten druhej je krásnej ale ten bych nevolila, je to moc..
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsou tam...je mi jasny kterej se vam bude libit nejvic:-D vyfotila jsem ho na slunci, tak se nejvic leskl- tudiz byl kráásnej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
netrefila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt?:-)) wau:-) tak který:-) myslim ze k tem satum by asi fakt byl nejhezci ten co jsem si ho jeste nekoupila:-))
Odpovědět
Profilova fotka
nevím. já fakt nevím. zkus ten první i se šatama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten prvni prave nesel.. jak mam vystrih do V a tenhle je obloucek, tak to neslo.. sel ten druhý- a to hodne dobre..
Odpovědět
Profilova fotka
hmm já nevím mě přijde prostě už moc...
Odpovědět
Profilova fotka
fakt... a to jsem ho nechtela...chtela jsem ten vyhlidly... a ten je rozmerove hodne podobný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo jsou stejný typově. sakra, nedokážu ti poradit. Ale možná bych nechala krk volný
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to byla puvodní verze.. a ted je to bud ten vyhlidlý a nebo nic... no.. verim ti..taky si nedokazu poradit:-)) a vlastne co ty tu tak pozde?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, nějak se mi nechce spát
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsme dve..ale ja asi pujdu... tv mi nejde.. uz mi nejde ani ta online.. je tu ticho.. tma.. smutno.. asi to pujdu zaspat..:-(( i kdyz s emi nechce.. a nebo si vezmu notas do postele a pustim si nejaky film ..
Odpovědět
Profilova fotka
pusť si film :-) já radši než televizi rádio :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vymyslela sem variantu knihy hostů. buď sem koukala že prodávají fotoalbumy ale takový ty jen s těma papírama tvrdýma tak bud použít to. nebo prostě nechám svázat jako knihu s prázdnýma papírama jako na bakalářku a na přední straně budu jména a datum svatby, co myslíš
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky dobrej napad:-) mozna ten nejlepsi:-) drahý to neni , a je to efektivni:-) tak ja jdu se pokusit spát.. zitra vstavacka tak se jdu prinutit.. tak ahojky.. a dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
jojo stojí to 250kč a na deskách můžu mít co chci a na první stranu bych dala naše svatební oznámení a další stranu asi nějaký povídání co to kniha hostů je atd. dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
fakt super napad:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano holky alka tobe se to dnes puli vid. ty se mas
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) ... jako s manzou?...
Odpovědět
Profilova fotka
jj alka, jako s manzou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uzasny... ted se do me zacla montovat segra... z dotazu jestli s ejí libí nahrdelník, prisla stim, ze modrý boty v zadnym pripade, ze je rozdil byt extravagantni a preplacana(modryma botama???) a ze i naisnice co mam jsou blbý jelikoz jsou MOC, a ze mi ted o vikendu priveze jeji jemnoulinky perlicky, a perlickovej retizek a perlickovej nahrdelnik, a at si jdu koupit bílý boty, ze kdyz budu mit modrou kytku tak to k extravagantnu stačí - =-) =-) si jako dela prcu???!!? tak nevim jestli me tak nastvala, nebo jestli se tomu mam smát!!! 36 dní pred svatbou me hodla prekopat???? na nudnou pipinu?? paneboze...no tak to bude jeste asi ostry ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
co se o tebe najednou zacla starat, do ted nemel nikdo zajema a najednou te vsichni chteji zmenit? Je to tvuj den, tvoje svatba, tak si to poradne uzij a bez v cem ty chces, treba v pytli kdyz se ti to bude libit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to si pis ze nepujdu a neudelam to co rekne..ale jako dostalo me to, a opravdu- ale opravdu dost me to nastvalo!:-( grr takhle po ránu
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne. Nenech si do toho kecat. v kolik vyrazite?
Odpovědět
Profilova fotka
no, a premyslim ze cestou z pracáku se zastavim v tom obchodde(aha.. tak ne, oni maj az od 9ti) ...tak nic.. no v 11 vyjizdime.. pred, musim jeste lete na pracák -opet... tak snad uz naposled
Odpovědět
Profilova fotka
a kam vlastne jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, jejda Alko s tebou se to nějak poslední dobou táhne :-| hele do svatby si nenech kecat, proto to s okolím ani moc neprobírám co a jak bude nebo co budu mít a vidím, že dělám dobře
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?