Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak cena mazec a na bazaru nic takového není? jinak holt našetřit... tak díky za tip někdy tam mrknu ;-) no jinak holky jsem zatím v klidu, ale jak se přehoupne srpen tak mírně zneklidním - boty mi zatím nedorazili a o prstýnkách zatím nic nevím ani cenu
Odpovědět
Profilova fotka
radus to vis ze jsou, ale jiný styl a ten uz k tomu zas enejde.. nehlede ze na mimibazaru uz nestiham dodáni (vetsinou tam mají 3 týdny , aspon u veci co se libily me..) no ja uz jsem pekne nervozni, ale tak nejak prijemne:-) tesi me ze uz se kazdy zajímá, a ze se to uz konecne resí vsude:-) taky byl nejvyssi cas:-) no, asi se ted zvednu a pujdu si vzit ty saty na sebe azávoj a nausnice a zkusim k tomu ten stras co mam doma -i kdyz ten k tomu fakt nejde.. chtela bych si na svatbu koupit nejakou echt vuni -to je taky pekne drahý, mam samy levný sunty
Odpovědět
Profilova fotka
alka tato nevěsta je podle mého gusta :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph... vůni jsme tady řešily s pelu - momentálně mám imitaci za 350,- a tak nádherně voní, že o jiné ani neuvažuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já prostě i když od března vydělávám tolik penízků na všechno nemám a když si uvědomím co všechno nás čeká ještě pořídit do domu tak nevím kdy koupíme nové auto :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ja vydelavala uplny minimum a ted budu mit jeste hur:-// jj ta je krásna, jenze to je to holý= jemný... ale to ja nemela v planu a diky satum ani nemuzu mit v planu :-N a zase nechci vypadat tak jako kdyz si tu ted oblecu saty... tkaova "nedodelana" .. no.. asi se dneska seberu s tema nausnicema a pujdu tam znova:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka já měla v plánu taky jednoduché šaty a mám podle mě na mě složitější :-D takže z toho důvodu už nechci to kolem moc přeplácat ;-) jojo jestli máš čas tak si tam znova zajdi přece jen to není kup za 100,- kdepak peníze to je šílený téma - chtělo by to tiskárnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak a já se teď domluvila s kadeřnicí na zkoušku na 3.8. a žádné doplňky na půjčení nemá, takže začnu shánět nějakou čelenku
Odpovědět
Profilova fotka
no to mi povidej... sem rikala, ze ten jak vozil ten pruser, tak s ena to mel vyprdnout a radsi vykrast banku:-D:-D:-D ja mam celenek.. no vidis to.. ty taky nevyuziju..ale ty staly 20kč...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak foto me ted rozesmala:-D prej: no, me se to asi libi, je to vyrazny, ale k tobe se to hodí :-D:-D tak to mi moc nepomohlo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy budete mít Zuzku? jéé vy se máte toužila jsem po ní a prošvihla... ale neva myslím, že jsme vybrali taky dobře ;-) no vidíš tak když tohle pronese tak taky na tom něco bude :-) já pro dnešek končím papa
Odpovědět
Profilova fotka
jee skoda ze uz jste vsechny pryc.. tak jsem si ted zkousela saty... a k tomu ty dva nahrdelniky co mam doma.. dívky.. padla jsem na zadek.. vypadalo to bozsky..!!ted mam pro zmenu dilema "který" !!? :-D:-D jinak saty na slunci vypadaji bozsky, a moje opaleni je tak akorat odstin, uz vic nepujdu...jen me zneklidnuje ze me trochu boleli usi z tech nausnic... no.. jdu kompletovat fotky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem ted dorazila domu a jsem uplne K.O.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj mysa:-) ja dorazila ted.. a zjistila jsme ze kdyz se to sere tak poradne:-( tv je k.o. ... to nam fakt TED chybelo.. kurnáá:-((
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj alka,no hezky, nam ale taky blbne, cekam kazdym dnem ze uz se nezapne
Odpovědět
Profilova fotka
no ja prijdu.. hned to jdu zapnout at mi tu aspon neco mluvi... a nic, si rikam to je divny.. no tak jdu k tv a ona vubec nereaguje.. v zasuvce je.. no nechapu.. takze totál.. se to musi potento ted! kdyz manza je pryc, táta je pryc - co ja stim ted tady.. to tu budu celej tejden bez bedny - a já jako zavislak jeste k tomu bez prace s tu zblaznim... uz ted mi hrabe jaky je tu ticho..:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
a co radio nebo kazetak, nebo si pust telku v pc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ti hledam..ááá mám to:-) jupí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vidis, uz tam tichi nemas:-) kde si vlastne litala?
Odpovědět
Profilova fotka
no fuj, chtela jsem napsat ticho
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem drbat u babicky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaaa, tak aspon ze si mela prijemny odpoledne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, jak se to vezme:-)) kolem me jsou snad vsichni zmatený:-D:-D zase tisic otazek tak kde to teda bude?, co a jak.. no furt dokola..doufam ze kdyz uz jsem jim dala i casovy harmonogram ze uz se nebudou ptat kde to bude?:-D:-D jinak pes me tu pekne zaplynoval...
Odpovědět
Profilova fotka
no v tom horku to musi byt pocuc, se to pekne drzi :-D :-D :-D ty jo, mesic do svatby a oni jeste nevi zakladni udaje =-) teda ty jsou fakt pekne zmateny co nahrdelnik, jak ses rozhodla?
Odpovědět
Profilova fotka
alka ja jdu do postele, je mi pekna zima a sotva drzim oci. Vis co je hnus, ze se mi po tydnu od spaleni udelaly puchyrky, takze fakt super zitra tu budu cely den, ale ty jedes na vylet tak tu budu sama. :-( Hezky si to uzij
Odpovědět
Profilova fotka
porad jsem s enerozhodla, ale babicce se taky libil:-) achjo ty jdes spat? to si tu moc Dlouho nebyla:-( jj zitra jsme pryc
Odpovědět
Profilova fotka
jj alka, jsem hrozne unavena. Ta navsteva me dneska pekne zmohla. Bylo to o nicem, myslela jsem si ze vypadnu uz odpoledne a odjizdela jsem az v sest :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je skdoa.. tak dobrouuu
Odpovědět
Profilova fotka
čao :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky:-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jaký náhrdelníky máš doma??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?