Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: priteli se to spatne hoji, takze ho dnes nepusti :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak, ja se jdu oblict a mastim za mamkou..takze budu kolem vecera:-) ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
jj dobre, tak se mej no ja jdu taky neco vytvaret
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu,.. naprosto vyrizeeená jsem .. tak mamka ma sperky, boty.. haleluja:-) jen to bolerko, ale to uz je v poho , to si pujci ze salonu.. ale nasla jsem tam naprosto luxusni nahrdelnik, ten samej co mam v perlovým ale konecne v kaminkovým.. no uzasnej! mamce se vubec nelibil.. tak jsem se vyfotila.. svedkyni se libil, ale ze prej budu preplacaná... a manza mi podle fotky napsal ze nic moc... no.. tak to je teda spoluprace... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ale zase s kaminkama by se ti hodil k tem nausnicim ne? A proc bys mela byt preplacana, vzdyt budes mit jen nausnice a nahrdelnik
Odpovědět
Profilova fotka
jj hodil..nj ale saty jsou honosný, uces je docela honosný, pak ta sitovina...no me by se libil.. ale tolik "negativnich" nazoru neco znamená:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky budu mit nahrdelnik z kaminku a nausnice k tomu jeste velkou korunku. Proste se budu citit jako princezna a ne jak preplacana. K tomu vsemu bych chtela sehnat taky nejaky honosnejsi saty jinak jsem se cely odpoledne patlala s tema krouzkama na ubrousky, ale vypada to dobre, jen mam obarveny prsty, tak nemuzu delat nic jinyho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D no ja nevim, kdyz se to nelibi manzovi:-/ i kdyz ten taky neví ze jo.. videl jen ten nahrdelnik... tyjo dneska je brutalni den.. samy spatny zpravy:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jak to co se ti stalo?
Odpovědět
Profilova fotka
no, manza jak je na vycviku tak psal ze uz ve 12 tam odvazeli jednoho se zlomenou nohou... manza uz ted toho ma plny brejle.. a co hur.. umrel mu hodne dobrej kamarad ;-( ;-( je to docela sok.. i já, a to jsem ho osobne neznala, jsem z toho docela mimo :-| vcera tamto, dneska tenhle.. to je hrozný |-|
Odpovědět
Profilova fotka
fiha, tak to jsou fakt blby zpravy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mas to tam:-)) kdyztak mi pis sem:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja ti sem pisu :-D za chvili hodim fotky do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oookej, no to si mi taky neudelala radost:-D:-D ja ho chcu! :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je mi jasny, ja bych taky chtela hned, ja bych ho uz mela doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, ted cucim na fotky co sem v satech, na uces.. a potrebuju to videt dohromady.. kdyby nebyl tak drahej tak ho koupim na povolený ztráty,,,ale je tak drahej.. ze to proste musim vedet jiste:-( no poslala jsem to jeste kadernici.. nevim.. me prijde ze by byl dobrej...:-( ale ja jsem ovlivnená... a jak se trpytil!!!!! och x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee nedelej mi chute, kolik stal?
Odpovědět
Profilova fotka
690,- :-S nj ale s nausnicema.. který jsou mi na prd..ale byly taky náádherny, takze by se tu daly prodat.. dokonce jsem videla ze nekdo skoro ty samy hledal...nj ale to neni jisty..
Odpovědět
Profilova fotka
je to tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! mysak: to je mi líto,že přítele nepustí, ale víš jak bylo mě když sem v nemocnici ležela 2 měsíce? alka: petulky17@seznam.cz už sem na náhrdelník zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobra cena na takovej nahrdelnik i s nausnicemi. Tak uvidis co ta kadernice jeste
Odpovědět
Profilova fotka
jé to je pekný:-) to si si musela dat praci, ty motyli jsi delala taky?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pellu: jj dokazu si to predstavit, jenze za tebou aspon nekdo chodil
Odpovědět
Profilova fotka
joooo sama, mam jich 100, byla to pekna pakarna, udelala jsem si nacrt, vystrihla a pak uz jen obkreslovala a strihala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu :-D:-D:-D:-D okej posilam 2 obr, na výraz se vyprdni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a nemam ho zaplej:-) je trosku víc ke krku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: no jelikož petr vstává každý ráno ve 3 hodiny tak mi věř že se zdržel max. hodinku :-( jinak ubrousky jsou nádherný!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
alka jsem si drze udelala fotomontaz a pletla jsem se, ten nahrdelnik je k tomu bomba, jestli to nemas, poslu ti to
Odpovědět
Profilova fotka
diky holky, jsem rada. Je to jen takovy obycejny, proste me stvalo ze jsem, nemohla sehnat modry ubrousky pellu: aspon tu hodinku
Odpovědět
Profilova fotka
ja se stim taky patlám.. jj posli:-) at to nemusim delat znova:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?