Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ale skym by s edomlouval, od rána tam bude tak málo lidi ze tam nikdo "navic=ridic" nebude.. moje mamka odmitla ridit, chce uz od rána pit, segra s manzelem ridi "svoje" auto a nechci byt mrtvá nez se vdam.. a pak uz je tam jen muj 80letej deda kterej má auto asi jako plechovku, neumi totiz vubec ridit a porad boura, a babicka nema ridicak... a pochybuju ze tatka by sveril auto nejaky "cizi" osobe, jako treba svedkyni, coz je taky kravinya, s tou budem pit uz od rána.. no a nikdo jinej uz tam neni... jeslti mi rozumis...
Odpovědět
Profilova fotka
rozumim, no tak to bude muset odridit tatka
Odpovědět
Profilova fotka
no ten chce taky pit... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas blby, tak mas na vyber tago a nebo kolo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to je dost blby:-((
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no jedina moznost by tu moozna byla.. ze by me vezl nas kameraman.. (tatovo kamos) jeeenze ten by me mel kamerovat jak odjizdim i jak prijizdim ne? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo a mel by sledovat i tu kolonu a deni okolo. A nejaky auto kamaradu?
Odpovědět
Profilova fotka
no prave na rano jsou zvany jen ty co jdou na obed a pak kdo bude chtit od rána.. takze ty kamaradi nejdou vubec jisty.. ja tam nemam zadny, a mira sice má, ale tim pádem by jedno auto bylo bez ridice.. proste ty auta jsou blby, tak si nevim rady, taky jsem si rikala ze by nas vezl uz ten profi ridic, coz by taky slo...ale to musi zaridit manza.. a ten samy problem potom vyznívá u manzi -ten si to chce ale odridit sám, coz je hodne funy:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo tak mi napsala dalsi holcina ze ta nevesta je snad moje dvojnice, a jmenuje se stejne.. to je mazec:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mate to pekne slozity no, ale tak svatba je za mesic a kousek, tak to neco vymyslite no jo mas dvojnici :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to uz mam trojce.. jelikoz uz v budejkach mam dvojnici..:-D a kdyz jsme byla hubena tak moje dalsi dvojnice byla belohorcova:-D:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no teda, ty jich teda mas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
az me to desi jak jsme totalne neoriginalni:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee vidis to, ty mas dnes svatek vid. Tak ti preji vse nejlepsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé x-) dekuju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D uz se to tady zacina protrhavat, a asi bude zase horko :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no tady je zatim fajn:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem dnes zase nejaka bez nalady, nic se mi nechce, jsem akorat umyla ze vcera tu hromadu nadobi a tot vse
Odpovědět
Profilova fotka
NO nademnou porad visi ty buchty..porad jsem nebyla schopna.. tak dneska musim:-D:-Dale ted si davam oraz... litala jsem tu dost... koukam na docela zajimavej film na jednicce
Odpovědět
Profilova fotka
co tam davaji?
Odpovědět
Profilova fotka
o tlustostce... a je to fakt ze zivota.. jak s eji kazdej smeje, jak ji nikdo nechce.. zajimavy..
Odpovědět
Profilova fotka
njn realita :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no prave me to zaujalo ze to tak fakt je...
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si toho nevsimla, bych chytla az konec a to uz jsem koukat nechtela, ted se tu prohnala burina s lijakem, takhle mi to pradlo neuschne ani za tyden ksakru
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? no tady to vypada ze moozna zacne.. a ja mam venku velky pradlo (povleceni atd) tak premyslim ze to sundam,,ale nechce s emi..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se jen modlim aby mi to nezasmradlo, jak je to mokry a slunicko nikde, jestli to budu muset znova prat, tak me klepne, na susak domu se mi to nevejde, mam plnej balkon
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja to mam na tom zasnurovanym balkone..nemuzu ani chodit...takze az to ushcne, tak snury pujdou dolu.. mam svoje susaky na ktery se mi toho vejde 3x tolik
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam doma jeden susak, jenze to bych to musela veset prelozeny a to bude zarucene smrdet. Ke vsemu bych to musela sundat, vyzdimat a zase povesit, jinak bych mela louzi v obyvaku.
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady uz je zas vedro... docela se nudim.. manza se tu trapi s lustrem, mame spatny draty, a nejde to zapnout.. chudak.. uz je uplne hotovej
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?