Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
no vidis to... a ty pro nej pojedes? nebo jak prijede? a co mu vlastne je?
Odpovědět
Profilova fotka
nn nepojedu pro nej, prijede sam. Je po tom zakroku, ktery si vlastne zpusobil sam kvuli tomu jak jedl ty tycinky. Ma neslanou dietu kterou bude muset jeste dodrzovat doma :-)
Odpovědět
aha, to jsem nevedela...
Odpovědět
Profilova fotka
ale ja uz jsem to tu psala ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jseeem tu:-) jsme si odskocili do kina... ukááááá která to jeee? neke?:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no to si deláááš.. fakt jo.. se tam uplne vidim =-) =-) =-) akorat je hubenejsi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak...manza konstatoval ze bych mohla byt taky jemneji nalicená, a ze by to bylo hezci a ze vlastne i ty modry stiny se mu na me moc nelibi =-) =-) aha.. zajimave... taky jsem si rikala jestli nejsem zmalovana jak slapota z E55.. tak to budu muset na dalsi zkousku:-/
Odpovědět
Profilova fotka
teda ale dneska je tam asi nejhur(jako na noc)--uz tu nikdo neni? skoda.. tak dobrou... a zitra, nejspis:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, no to byl rano hnus, takova vichrice, pradlo co jsem mela vcera jeste trochu vlhky, tak je dnes uplne durch a nevim, jestli mi tam neco nechybi, no co, bezdomovci budou mit co na sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hooolky dneska ráno mi byla zima jako blázen :-D co já budu delat az se ochladí? hned mi to teplo chybelo :-D jinak krááásný den:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee clovek se tu zjevil :-D no venku je prijemne, ja jsem doma a jsem spocena jak krysa
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem koukala na pronajem luxusni jachty u stredozemniho more. vypada to hezky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hm ale uz se mi to nelibi za tu cenu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem taky doma a je tu velice prijemne, az zima.. :-D ale o 6 tý musime pryc jinak tu zase zdecnem:-D:-D ukáá
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.luxusnijachta.cz/fotogalerie/ no ale 400 tis za tyden, to fakt ne
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!!!!taky chci vidět nevěstu podobnou alkapince :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslím že už sem jí našla
Odpovědět
Profilova fotka
co??? =-) =-) =-) =-) tak to je mazec:-D jdu s ena to kouknout.. uz zehlim
Odpovědět
Profilova fotka
ale jinak pekný:-D
Odpovědět
Profilova fotka
dnes je to optimalni na tu zehlicku vid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj tyjo to je neuveritelny, to jsou hromady jak v tech filmech jak je tam nejaka zoufalka a ma tam ty tuny a tuny hromad..:-D:-D uz mi chybi jenom sluzebni kosile - 3 ks a tadááá..ale muzu ti rict ze uz ze me slusne leje..
Odpovědět
Profilova fotka
to ses teda fofrnik, ja bych to zehlila jeste zitra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem docela rychlá:-)..tak vyndat predposledni prackua povesit..huf...
Odpovědět
Profilova fotka
ja dnes nedelam nic, pradlo mi po tom slejvaku bude schnout dalsi 3 dny :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak dozehleno, poveseno, pere se mi posledni pracka.. huh.. no tak ja dneska chtela jit na vylet,,,ale manza musi pridelat svetla a to docela zabere cas, a vecer ma nocni.. tkaze asi budem drepet doma:-(( skoda.. jéé ted tu vyjizdela svatba z panelaku.. sme si pobrecela...uz zas.. ale teda, auto mela nazdobeny luxusne, ale osobne by me nastvala ta kolona.. nikdo na ne necekal a vsichni ujeli.. a bez troubeni.. to je teda kázeň... :-/ to teda budu kazdymu upozornovat, vzdyt ta kolona je vec na kterou se asi tesim nejvic, a kazdou kolonu obrecim :-N :-N vcera kdyz mi manza zabavil pc, tak jsem se dala na tu administrativu.. zasedaci poradek uplne v pohode, jediny probelm je svedek x svagrova... no a auta mi teda nevychází vubec.. :-/ tam jsem teda znacne zmatená:-( .. no a casovej harmonogram, ten jsme vymyslela docela dobre... mam hodku na prepravu k obradu.. kosmeticka prijde v 8, v 11 bych mela byt hotová... holky.. ja se stejne nejvic tesim na tu dovcu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka,kdyz kolona vyjizdi na obrad, tak se netroubi, troubi se az po obradu. no dnes je tady docela hnusne, asi bude kazdou chvili prset
Odpovědět
Profilova fotka
nn troubi se kdyz se jede tam, i zpet ;-) vzdycky se troubilo:-) (teda aspon na vsech svatbach co jsme byla =-) ) no tady uz je klasika.. parak, dusno.. vedro.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to asi zalezi na kazdym jak chce, ale melo by se az po odjezdu z obradu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci troubit tam.. prave ze tam je to upozorneni.. zpet uz je to takovy mimo:-)) dokonce i vsechny svatby co jezdili na magistrat troubili:-) sestrence jsme taky troubili- to jsme taky pekne obrecela.. zpet uz nikdo netroubil -skoro -jen vyjezd z obradu, pak uz ne, dokonce se i nejaky auta poztraceli...:-( ale jak rikam je to na kazdym:-) ja doufáám ze budou troubit vsichni- zurive..:-)) jak to delate s vama a s tátou? jako v aute? tatka jede semnou v aute, ale neridi ne? a kdo tedy ridi?kdyz je to tátovo auto?
Odpovědět
Profilova fotka
s nami to nedela nikdo, ja rodice tam mit nebudu. Jinak nevesta sedi s tatkou v aute ktery neridi, ridit muze kdokoliv s kym se tatka domluvi ne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?