Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no jenze nemysli si , ted je tam ta cena tak vyhodna, ze ty zajezdy celkem mizi.. az me to prekvapuje.. zvlast kdyz prave v dnesni dobe kazdej ceká na last
Odpovědět
Profilova fotka
fiha fakt jo, to jsem si teda nemyslela ze lidi takhle cekaji na last, nj, ja to nesleduju :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sestrenka taky jede na svatebku az ted- cekali na last... vlasne koho znam tak cekaji jen na last...
Odpovědět
Profilova fotka
aha =-) tak jsem si pred sebe dala pulku melouna, vzala jsem si lzicku a jen dlabu :-D
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem zpet... teda sednout do auta, ktery cely den stalo na slunicku, je fakt humus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to ti verim, sis urcite zapla hned klimosku vid, ahojky :-D
Odpovědět
jj, presne, ale bylo to teda hrozny:)))
Odpovědět
jee, ja uz bych chtela, aby byl konec pristiho tydne, to pojedeme do Budejovic zarizovat, takhle na dalku je to strasny... :-)
Odpovědět
mysa, koukala jsem do alba, ty budes mit nakonec to polopruhledny oznameni? ja myslela, ze budete mit to puvodni...
Odpovědět
Profilova fotka
to mi povidej jakej je todes zarizovat neco na dalku, clovek je pak z toho nervozni, teda aspon ja
Odpovědět
Profilova fotka
jaky puvodni mas na mysli? no to taky zaolezi na myskovi, sice ho mam v albu, je doopravdy hezky, ale mysky jsou hezci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem dlouho do alba nic nedala, bych to mela napravit, ale nevim co tam strcit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
to ja taky ne, ale to neva:)
Odpovědět
myslela jsem, ze si to rikala, ze se chces vratit k tomu prvnimu-mysakum
Odpovědět
Profilova fotka
jaky puvodni oznamko jsi myslela
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je nejlepsi aspon podle me, kdyz jsem na ne znova koukals, ale to pruhledny je taky hezky, mam ho tam hlavne kvuli tomu ze na mysky tu byli narazky
Odpovědět
kdo mel narazky na mysky?
Odpovědět
Profilova fotka
ale tady z beremka na diskuzi vlastny vyroba oznameni ci jak se to jmenuje, pry ze to je detinsky, nekvalitni atd
Odpovědět
hele, kazdy ma svuj vkus, libi se mu neco jineho, chce to nejak jinak... takze na to bych nedala... je to tvoje svatba, s tvojim oznamenim, na tvem miste, s tvymi saty, tvoji kytkou a hlavne tvym muzskym, takze at si ostatni skubnou spagetou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka ted je tu novy album nevesty a z urcitych uhlu jak je nevesta focena je ti podobna jak kdyby ti z pr. vypadla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi mas pravdu, ale radsi nebudu provokovat a stejne mam v pc tolik vzoru a hokusu pokusu ze ani nevim jaky jsem tam mela :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
nejhorsi je, ze kdyz bych to chtela vytisknout, tak stejne nevim na jakej papir a hlavne nemam na to program aby mi to vytisklo, kdyz mi to tiskne normalne, tak bud je pismo rozmazany nebo to neodpovida velikosti. Sice blba na pc nejsem, ale s timhle si fakt nevim rady, takze to budu muset poslat profikum
Odpovědět
vis, co nechapu? jak provokovat? ... vzdyt prece oni si mohou leda tak planovat vlastni svatbu a tobe muze byt jedno, co si banda jinych nevestinek mysli, je to tvuj den, melo by to byt podle tveho a nemas se komu za co ospravedlnovat
Odpovědět
Profilova fotka
neco ti poslu do ip
Odpovědět
ok
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz sme se bavili s myskou o oznameni, tak rikal ze co vybiram je vse hezky, ale pry na mysky nic nema :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty asi nevis o nejakym programku kde by to slo perfektne vytisknout vid
Odpovědět
ip... tak kdyz se to i priteli libi, tak se vykasli na nejaky kecy cizich lidi... je to vase svatba, ne jejich...
Odpovědět
bohuzel program nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak az mysulka prijede, tak to oznamko dame dohromady a rovnou ho pak soupnem do alba, mam vsechny oznameni se starym datumem s novym ne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?