Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
u vas jeste neprsi? tady celej den byla parodie na dest.. ale pred chvili "lilo" docela dlouho.. a uz zas enic.. ale krasne prijemny to bylo:-) ale dneska mi byla skoro AZ "zima" :-D:-D asi uz jsem aklimatizovana, to abych tam jela hned dokud jsem vycvicená:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu a jak je?:-) uz si nasla nejaky ten vikend?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ne u nás bohužel stále nic ani včera ani dnes. nenašla, bohužel,ale soutěžím s kissem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo? tam je nejaka soutez? povidej:-) mam nekde hlasovat?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: každý den řeknou věc co ti nesmí chybět v kufru a zítra řeknou poslední a ten kdo se dovolá jako první po jejich výzvě a vyjmenuje všechny věci tak vyhraje zájezd pro dvě osoby do egypta nebo turecka all inclusive na září
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé tak to by bylo super!! tak to budu drzet palce!!!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kéž by :-) ale to by bylo moc veliký štěstí, je to pak ještě tři týdny ...
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevadi, ja myslim ze sance tady je:-) no to je primo vhodny tyho.. a to zari.. no idealni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo je to naprostej ideál..
Odpovědět
Profilova fotka
kde máme mysu?:_)
Odpovědět
Profilova fotka
netuším. Ale už mám doma boty, který mě přišly na 250kč jsou dokonalý a úplně přesně sedí s barvou šatů!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
fakt tak to mas super.. ja dneska byla s maminou na doplnkach a teda vubec sme se nechytaly..nasli jsme sice nadherny boty, ale neslo by k tomu bolerko ani sperky.. takze nic.. ach jo, ja se z ty dovci zblaznim..:-( uz se na to asi nebudu koukat:-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ha, zacinaji tudorovci.. takze mi manza zabaví pc...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nekoukej na to,je tolik krásných m¨íst
Odpovědět
Profilova fotka
no, v tomhle jsem dosta narocná...krasný mista jsou ty, na ktery bohuzel nemam.. jeeezis a uz je zase horko...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja zitra musim obehnout zlatnictvi.. manza si ted zkousel prsten, a je mu malej... tak.. to jsem zvedava co stim.. asi se to nestiha...noo zajimavy:-D
Odpovědět
ahoj holky, nerikajete, ze jsem tu prvni dneska ja!!! :)))) radusv: o kvetinarstvi v ip :-) a dekuju!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hooolky:-) tak jsme tu taky:-) dneska mam vylozene nakupovaci:-) tak asi vyrazim do mesta.. x-)
Odpovědět
co budes nakupovat, alka? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky taky se přidávám do skupiny, jsem z plané nad lužnicí a svatbu mám 11.9. na Rožmberku nad Vltavou
Odpovědět
Profilova fotka
kacenka ahojky:-) vítám te:-) krakatice ani nevim, porad schanim nejaky to levný tilko, chtela bych se "kouknout" jeste po jednech plavkach (na ty budu mit az prijde vyplata) a pak takovy ty drobnosti jako spendliky, a ták:-)
Odpovědět
kacenka: ahoj, vitam te tu taky!!! :))) co uz mate zarizeno? alka: aha... tak ja vcera preddomluvila kytky a dort... takze myslim, ze mame fertig... jen to potvrdit vsechno a pak uz jen platit :)))
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice tak to je super:-)) no ja si uvedomila ze mam vsechno nástrel (takovy to okolo) takze dneska budu i trochu administrovat:-d:-D nemam rozdelený auta, zasedaci poradek mam jen nastrel, cas.harmonogram to samý.... tak to dám do kupy.. hlavne se konecne dokopu na tu postu a odeslu ty oznameni:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-S vitam novou nevestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa copak ten skaredej smajlik?:.-) ze by rodice? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo za hodinu prijedou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a na jak dlouho? ze bych to vyplnila tim mestem:-D-D
Odpovědět
Profilova fotka
no reknu ti to presne budou tu od pul jedenacty do pul druhy jako vzdy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D ale jezdi za tebou docela casto.. to ja svy rodice vidám minkrat:-D (teda az bna tenhle tyden:-D)
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice zařízeno máme skoro všechno dort, kytky, prstýnky atd godně mi v tom pomáhá agentura, kterou máme najatou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?