Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak kdybych to mela mit na nervy, tak uz neprojdu dvermaa :-D holky jdu, nebo se neodtrhnu. Pa :-D
Odpovědět
ja taky povidla:))) mysa pa
Odpovědět
Profilova fotka
skoda.. pa.. :-):-) povidla jsou nejlepsatejsi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já nevim..ted jsem si cetla diskuzi na tu svatbku a holky tam strasí jak se starým pasem budu k.o. jak je tam milion stupni i voda má milion... no tka nevim:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! zase na chvilku tady ale tady nikdo co?
Odpovědět
Profilova fotka
dobrerano holky, koukam ze uz jste to pak moc nenakecali, jsem si myslela jak si dnes poctu a ono nic :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám opět fofr, ale píšu hlavně hranaté teď tady byla za mnou Utbanová a ptala jsem se jí na kytku a řekla mi, že to má už dots zasekaný, že dokonce na můj termín má nějakou velkou svatbu za čb a že už má zamluvený termíny skoro rok dopředu. Tak jsem jí uklidnila, že nic velkého nechci a mě vezme určitě - prý kdybych si nenechala kytku od ní, tak byc jí urazila :-D říkala jsem jí o tobě jako o známý, že máš svatbu přede mnou a že chceš taky od ní, tak být tebou bych jí hned zavolala
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) tak už máme vybraný místo na svatební noc...to byl ale horor
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pellu a copak jste si vybrali?
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: máme 50% slevu v bechyni (buď přímo ten zámeček kde bude obřad, nebo penzion u golfovýho hřiště, nebo hotel na náměstí) nejdřív sme říkali že je blbost aby nás tam někdo vezl a pak pro nás zase jel, ale petr nechtěl svatební noc v táboře. jenže se ještě nemůžu rozhodnout mezi zámečkem a Golfem Tady je Golf: http://www.resort-bechyne.cz/penzion-... a zámeček: http://www.resort-bechyne.cz/cernic-c...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak kdybych ja si mela vybrat tak beru ten zamecek, je to romantictejsi i podle fotek :-)
Odpovědět
ahoj holky!!! radusv: diky moc, to je horor:))) tak ja ji zavolam... muzu se na tebe tedy tak trochu odvolat? díky moc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petu ja bych zase zámecek nebrala jelikoz svatební apartma je jak kdyby bylo ve sklepe.... jde se do nej dverma pod schodama... a teda me se to moc nelibilo:-( jinak ahoj divky- tady v noci lilo, ale vedro je tu porad:-( horsi je ze me nejak zacli bolet usi a vubec nevim z ceho.. a dneska mam litacky.. prisel mi nejaky dopis z uradu prace ale vyzvednout si ho muzu az v 5 odpo.. to je uzasny... takze to budu muset vyridit zitra a ne dneska..:-/ dneska mam celkove natriskano.. a nejak s emi nic nechce... :-( asi od vcera:-(
Odpovědět
Profilova fotka
hranatá ip ;-) alko copak ta smutná nálada?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja to tam neznam, jen jsem koukala na fotky, a brala to podle fotek ale jestli to vypada tak jak rika alka tak bych to taky nechtela tady nelilo jen foukal vitr a je tu dnes pod mrakem a chladno. Copak mas alka v planu? Jdes k ty vode? To bude jen vyjadreni ze ses prijata do evidence
Odpovědět
Profilova fotka
jelikož mám mít ms tak se svatební nocí nepočítám a naše pokud nějaká bude tak bude v našem domečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: my se tam kouknout byly a nikam dolů sme teda nešli...
Odpovědět
Profilova fotka
radus nevim, mela jsem divný sny.. hlavne od vcera jsem smutná co nám "vybuchla" svatebka -jako ta destinace:-( mysa no je tu pod mrakem ani se mi k vode nechce.. myslela jsem ze dojedu konecne do prace pto ty papiry od ucetni(porad mi je nevydali) pak na pracak jim to tam dát, pak cvicit, pak pro tilko.. pak domu a delat ty buchty a zehlit (vcera jsem se na ne vyprdla).. ale vypada to tak, ze si max zajedu do prace.. jestli se tam dovolam.. zatim mi to tam nikdo nebere..:-/ petu tak to je zajimavý... tak to asi ukazovali jinek pokoj nez vám..:-/
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak nevím.zase ten golf má krásnou terasu venku a stejně bychom na snídani šli tam, tak to asi nechám na Golfu
Odpovědět
Profilova fotka
no haleluja.. tak papiry dorazili, tak se oblecu a jedu do prace
Odpovědět
Profilova fotka
alka tak vyberete něco jinýho jsou důležitejší věci jako např. abys našla práci
Odpovědět
radusv: diky moc, uz tam volam:)))) jinak holky, hezký den, musím letět (práce nečeká):)))
Odpovědět
Profilova fotka
no ja ale nic jinyho nechci.. ja jsem "vsude" byla, a tak to nepovazuju za svatebku, nekde kde jsem byla 3x...no to je jedno.. proste to bylo pro me docela dulezity, jelikoz takhle uz se tam v zivote nepodivame:-( nj to se snadno rika a hur delá :-| tak, ja letim do prace pro papiry, pak na pracák, a pak na cvíko..tak ahojky nekdy odpo...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja odpoledne mizim do Chomutova, mati zitra pry prijet nemuze, tak musim dnes k ni ja, to mam fakt radost
Odpovědět
Profilova fotka
no tak zmena, nikam nejedu, pry je to lepsi, takze zitra prijedou. Ja ji zabiju fakt 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holkyyy.. tak jsem prave dorazila.. jezis na to ze jsem nezamestnana porad nekde litam.. aspon ze pracak mam uz hotovej.. v pondeli tam jeste musim, a pak az v srpnu:-) jinak mamina mi udelala radost prej tam v tom vedru prezijem, takze nic neni ztraceno..jupíííí x-) jinak mamina me odvolala ze cviceni a sli jme vybirat bolerka a boticky k jejim satickum.. no ty nasi mi delaji radost:-) tak,, ja jsem vycvachtana, takze se musim zkulturnit a jedem do pisku na veceri...takze tu budu asi zas az pozde:-)tak zatim ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, venku hnusne a tady je to mrtvy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hooolky:-) teda venku je kráááásne:-) vitr, pod mrakem.. teplo je taky pryc... x-) my uz jsme se vratili a ted uz budem jen vegetit tu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak on tu nikdo neni?...tady leje.. to je naadhera...tak ja jdu asi konecne udelat tu serpu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já doufám, že u nás taky bude pršet
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?