Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsem jen jsem se trochu zasekla, promin :-)
Odpovědět
Profilova fotka
se neomlouvej:-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem si to prohlizela a vypada to suprove, je to takovy jednoduchy nepreplacany, fakt super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vid? a ja si rikala jak toho mam tuny, ze to bude priserne preplacaný, a takovy "tezky" nebo jak to nazvat.. a pri tom tvoreni jsem zjistila ze vlastne nic nemam:-D:-D ty koralky a kaminky se hned ztrati, takze to mnozstvi je fakt relativní :-D:-D bude to krasne vzdusny..jako u more x-) x-) vlastne jediny co tam bude uz navic, jsou pribory a sklenice.. to jsme tam taky mohla nejaky dát krucis:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to nevadi, clovek s predstavivosti bude vedet jak to ma vypadat. ono se toho zda v tech balickach a krabicich hodne, ale pak kdyz to soupnes na stul tak toho je jak kdyz tam plivnes :-)
Odpovědět
ahoj holciny!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ahoj krakatice_)
Odpovědět
tak jsem v praci skoncila, ale jeste nemuzu dom, tak tu s vami chvilku pobudu... teda jestli to nevadi... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hranata, no jasne ze nevadi, to je blba otazka
Odpovědět
Profilova fotka
jj to jsem si taky prave rikala.. holky maj vzdy vyfocenou takovou hromadu, a pak kdyz to vidim na tech stolech tak to vypada ze tam nic neni...
Odpovědět
alka - koukala jsem na vyzdobu, moc se ti to povedlo :-) mysa - s pritelem je mi to lito a rekli mu, o jak dlouho se ta hospitalizace prodlouzi?
Odpovědět
Profilova fotka
dekujuu x-) x-) jaksto ze nemuzes jit domu? na nekoho cekas?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
no my mame takove nepsane pravidlo, ze i kdyz mam svoji praci hotovou, tak tu musim drepet tak do pul paty, do peti min, kdyby se nahodou neco stalo...
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: jen o tyden, ale i tak je to uz fak desny :-(
Odpovědět
ale z jineho soudku... holky, co myslite, kolik stoji kytky, ktere se objednavaji mimo sezonu - chtela bych na stoly kvetiny...
Odpovědět
Profilova fotka
hranata, to nevim, ale treba ruze v lete stoji 35 a v zime 60
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak jdou přípravy? Už se vám to blíží :-) Já jsem vcelku ráda, že už to mám za sebou. Bylo několik kyksů, ale svatba dopadla celkem v pohodě, tak jsem tomu ráda. Nikdo se neporval, nikdo nezdemoloval sál (až na bráchu, kterej urval nohu od stolu) a nikdo to tam nepoblil :-D
Odpovědět
ahoj lenro - jeee, gratulujeme a kde mas nejakou foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
povííídej ajky to bylo?:-) dojmy:-) kiksy:-) sup:-) jinak moooooc gratuluji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice to netusim, ale myslim ze sehnat se to dá ale za víc....
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky nemám, jenom na fb od sestřenice a kamarádky. Oba bráchové se na mě normálně vyflákli, i když jsem jim dala foťák a vyfotili mi tři fotky :-D Prej proč taky, když tam byl fotograf, to mě dostalo. Takže nejdřív za týden.
Odpovědět
Profilova fotka
tak nam hod aspon odkaz prosíííím:-) jé tak s brachama je to skoda, ale aspon si to poradne uzili a nebyli jen za fotakem:-) ja taky doufam ze nekomu strcim fotak a bude mi fotit :-N
Odpovědět
no jo, ale jak tě na tom fcb najdeme? :-) teda to jsou bráškové :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Za největší kiks považuju DJe. Do jedenácti jsme měli kapelu, ta byla super a pak DJe. Na bráchovo svatbě byl docela dobrej. Bohužel na naší přijel už nalitej a spletl si svatbu s diskotékou. Řvalo to jako krá.. i když jsme mu s manželem několikrát říkali, ať to ztlumí a půl hodiny tam hrál takový hnusy, že se nám třičtrvtě lidí sbalilo a jelo domů :-( Což mě teda mrzelo, ale zbytek pařil až do tří. Pak se nám urazil družba, protože moje teta vzala prodávání něvěsty po svým, tak to neunes, že to nění přesně podle něj a odjel. Čímž nám chyběl na hostině, aby vyplnil mezery, protože jsme přijeli skoro o hodinu dřív. Bylo vedro na chcípnutí, tak se nikdo nechtěl fotit, tutíž nám zbyla po obřdu spousta času. Kytky nebyly přesně podle mých představ, protže paní květinářce nevykvetly lilie. manža prohodil kytky pro družičky a pro maminky a nechtěl si to nechat vysvětlit. A tak no Ale jinak to bylo fajn :-D :-D Ne fakt se mi to docela líbilo Uf jsem se nějak rozepslala :-D :-D
Odpovědět
jeee, ale vis, co... dneska ti to prijde jako hrozny, za par let se tomu budete smat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si říkám, že za chvíli už si budou všichni pamatovat to pěkný a to co se moc nepovedlo, tomu se zasmějem. Některý věci třeba přišli jenom mě. Akorát mě mrzelo, ža za manželem na hostině chodili lidi a ptali se ho, kde to vázne. Přitom už byli najedený a mohli si v klidu povídat. Holt za to nemůžem, že bylo takový vedro, tak to nešlo podle plánu. A ten byl jednu chvíli docela nabručenej. 8-( Ale po večerním focení už se uvolnil a i když říkal, že se nesmí opít, tak tam na konci spal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůj tak to jsou docela silný kiksy:-/:-/ to je mi teda lito.. osobne by me ten dj a druzba dost nastvali...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
Alka. Mě ani nevadilo, že družba odjel. Já ho vůbec nechtěla, protože na svatbě manžovo segry se mi nelíbil, ale manža si nedal říct, tak jsem svolila. A teta mě prodala mnohem líp než on. :-) Bylo to veselejší, živější a hlavně nestrojený!!! Ale DJ mě opravdu nas*** ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
wau tak to jsou teda "oprsklý" lidi... to jsem snad jeste nezazila ze by se clovek sel ptat ze to vázne... teda to by me mrzelo taky..jééézis:-( snad nebudeme mit takovy vedro - to je pak jasny no:-( my tam mame bazen tak kdyby to vázlo tak je tam vsechny naházíme:-)) a co se stane az te proda? to si pak s tebou clovek zatancuje nebo jak?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám toho v práci dost tak nestíhám chodit a dočítat... chci se zeptat řešíme auta - jak to máte s odvozem svatebčanů na obřad a na hostinu? my máme problém, že přítelovo rodiče mají šílený auto a nevíme jak pojedou a náš táta odmítá vzít auto, prý nebude řídit na svatbu svý dcery. Máme zařízenýho řidiče na odvoz z večerní oslavy u našich na zahradě popřípadě kdo bude chtít pít už v restauraci tak ho odveze s autem domů a vrátí se
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?